37
  • lanita88
    #37
    Üdvözlök Mindenkit! Nagyon tetszik a cikk! Ki a szerző? Egy dolgozatban szeretnék hivatkozni rá, ezért lenne fontos tudnom. Kérlek, mihamarabb válaszoljatok! Nagyon szépen köszönöm! Üdv:Anita
  • Mr Csé
    #36
    ha megütitek a fejeteket buzik lesztek
  • darkhill
    #35
    extrém cicik! im loving it haha
  • gybfefe
    #34
    Igen valószínűleg ezt is egykalap alá veszi az jó magyar törvény az extrém sportokkal :)
  • gybfefe
    #33
    Kezdem sajnálni az egereket... El tudnék képzelni egy filmet valami ilyen narrációval: Ez itt a cickány és akkor jött valami vírus, deformálódott a dns meg a környezeti hatások amit jó idő távlatából evolúciónak becézünk és lett az ember nevezetű lény aki elkezdte vizsgálni a cickányt mindenféle nyúzópróba alá téve őt
    De az Utikalaúz legalább rendet tesz mert mint tudjuk ők tulajdonképpen egy xdimenziós lény mi világunkba való háromdimenziós kivetülései
  • who am I 7
    #32
    "És nem kurvából lesz a legjobb feleség, hanem nőből. Valódiból"

    Akik nem tudnak, normális nőt összeszedni, azoknak a kimaradott telibevert ribikból lesz a "legjobb" Ezzel az idióta mondással, csak nyugtatják magukat :)

  • Epikurosz
    #31
    Én úgy tudom, hogy Magyarországon ezek a műtétek teljes mértékben önköltségesek.
  • LPG
    #30
    kinek a papné kutyája....
  • tomcsa4
    #29
    Hát igen sajnos!

    Más: nők nélkül nincs élet! Én ezt vallom. Kell a férfinak a nő, de vica versa. Nem viccből van két nem. Más gondolkodás, más életfelfogás.
  • darkhill
    #28
    az ilyen debilek azért operáltatják át magukat mert nem tudnak csajt kapni és ahelyett h odamennének inkább beültetnek nagy melleket és saját magát simogatja! kinek a pap kinek a papné - No comment
  • mcsaba
    #27
    Gyerekek, ngem nem érdekeltek a buzik tőlem azt csinálnak és úgy ahogy akarják, de láttam egy tv müsorban egy "pasit" aki mesélte hogy több millió forintba (nem emlékszem pontosan mennyibe) került hogy nővé operáltassa magát és élete végéig hormontablettát kell szedjen és mindent fizetet neki a társadalombiztosítás, mindezt csak azért mert nem érezte jól magát egy tökéletesen egészséges férfitetstben, ugyanaznap láttam egy másik müsorban hogy egy beteg kisfiú életmentő mütétét nem akarta fizetni a társadalombiztosítás mert nem volt rá keret, az öszegekre nem emlékszem csak annyi maradt meg hogy a kisfiú mütéte sokkal olcsóbb volt. Mikor ilyeneket látok ne is csodálkozzon senki ha inkább az agymütétet támogatom.
  • M0RN1NGST4R
    #26
    én már rég tudom erre a megoldást. kis lyukat kell ütni a koponyán, lecsapolni az agyfolyadékot és a levett mennyiséggel megegyező adag kénsavat visszajuttatni.
  • jasszka
    #25
    "A nőstény egerek, melyeknél hiányzott ezeknek az Mc1r egy működőképes változata, kevésbé voltak képesek a fájdalom blokkolására, akárcsak a vörös hajú női jelentkezők, akiknél szintén hiányzik a funkcionális Mc1r gén"

    akkor a vörös hajú nőknek minden jobban fáj?
    mik derülnek ki...
  • jasszka
    #24
    "például miért jellemzőbbek egyes betegségek egy adott nemre"
    hehe végre tudni, mért tulnyomo többségben férfiaknál fordul elő a hererák
  • Epikurosz
    #23
    A megoldás a társadalmi problémákra: agysebészet.
  • mcsaba
    #22
    Na ha megvan az agyba az a rész ami a nemi hovatartozásért felelős remélem nemsokára ezt fogják müteni a langyiknál és nem sokmilliós nemi átoperálásokat végeznek. Mindig is azt vallottam hogy ezeknek az embereknek az agyukat kéne müteni nem a testüket, mert nem ott van a baj hanem a fejükbe.
  • bakvarnyu
    #21
    hahaha
  • globint
    #20
    Kedves Ps1ch0,
    ez akkor szokott előfordulni, ha a párunknak kisebbrendűségi komplexusa van, és így akarja a másik fél "kicsinységét" hangsúlyozni. Önmaga - és a másik előtt.
  • sparrow35
    #19
    Ááá nagyot borultam itt pár kommenten...
  • Epikurosz
    #18
    végre egy okos beszólás.:-)
  • arrakistor
    #17
    NO COMMENT
  • LPG
    #16
    Nem hagyhatom ki, hogy ne szúrjak be egy idézetet egy cikkből..

    " Különösen a feministák „vitézkedtek” a nyelvezet re-, illetve deformálásában: számukra a házasság „törvényes prostitúció”, a háziasszony „fizetetlen szex-munkás” vagy „házilag fogva tartott túlélő”, a leszboszi szerelem „a test gyarmatosítás alóli felszabadítása”, a terhesség pedig „élősdi általi elnyomás”! Közülük egyesek egyenesen azt követelték, hogy magát az angol „történelem” szót is nőiesítsék (és legyen his-tory helyett her-story), a Bibliát pedig írják át, és a nemek közötti egyenlőség nevében az Atyistent változtassák át egy anya-apa entitássá. "

    A férfi és a nő két alapvetően különböző "dolog", a micsodáján túl. Nem az egyenlőségre, hanem arra kéne törekedni hogy mindkét nem, a neki legmegfelelőbb helyekre kerüljön. A férfi és a nő kapcsolatáról régen kimondták már:
    - a férfi nem fél ember egy nő nélkül, de nővel több mint egy egész.
    A férfi és a nő kapcsolata asszimetrikus. Nem két egyforma fél passzol össze, hanem mellérendelt viszonyban, de mégis valamiféle hierarchiában kapcsolódik egymáshoz a két nem. Egészséges állapotban, persze.

    A tudomány megmagyarázza mindenféle kutatásokkal azt, amit bárki tudhat..

    És nem kurvából lesz a legjobb feleség, hanem nőből. Valódiból.
  • Epikurosz
    #15
    Rég, nagyon rég olvastam ...valamit, nem is tudom, már mit. Abban azt írta valaki, hogy a fiú és lánycsoportok között, legalábbis tinikorban, az alapvető különbség az, hogy a fiúknál a rangsorért folyik a harc, a lányok meg kis titkokat osztanak meg egymással, így képeznek csoportocskákat.
  • Epikurosz
    #14
    Pláne, ha nincsenek is kohók. :-)
  • moikboy
    #13
    de ebben inkább az játszik szerepet, hogy a nők bármennyire is emancipálják magukat, sosem fognak pl. kohóban dolgozni stb.
  • assdf
    #12
    Mondjuk nem azért, de szerintem akinek már volt dolga nővel az pontosan tudja hogy mennyire máshogy gondolkodnak és hogy mennyire más az agyuk.
    Ahogy a mondás is tartja, a nőknek nem a logikáján kell elmenni :)
  • Epikurosz
    #11
    Re: "férfigyógyszerek"
    A nők átlagéletkora magasabb, mint a férfiaké. Tessék???
  • roliika
    #10
    A cikkben említett dolgokat a buziknak is el kéne magyarázni. "Tudood azért vágyok melegecskee mert lánynak születteeeem te kis tüncibünci." <-- Wáááááááá!
  • karcsi
    #9
    a lanyog mint hujek

    esza velemenyem
  • Epikurosz
    #8
    Hosszú lére van eresztve ez a cikk. Nem is volt türelmem alaposan elovasni, csak úgy futtában.
    Gyakorlatilag megismétel rég ismert tényeket.
  • lapaleves
    #7
    következtetéseim:

    1. a nők selejtesek (nem új)
    2. örülök, hogy férfi vagyok, ha eddig férfigyőgyszereket etettek velem
    3. látom kábé semmitse tudunk, szóval mégse örülök hogy eddig bármit is etettek velem.
  • Alfa Of NS
    #6
    Nem azért, de régóta közismert, hogy van különbság a két agy között.
  • Ps1ch0
    #5
    Hat az en paromnak teljesen biztosan egy harmadik fajta agya van. Mindent megjegyez amit elszurok de semmit abbol amit jol csinalok (pedig szoktam jol is csinalni dolgokat, de komolyan:)
  • Picizöldfül
    #4
    de szép utca:DDDD
  • Narxis
    #3
    :DD
  • GVG
    #2
    "Dr. Jamuk szerint nőagy akkora mint mókusé."
  • Tetsuo
    #1
    1ertelmuen tudjuk mar regota h nagyon is kulonbozik a noi es a ferfi agy, nem csak a hypothalamusban hanem sok mas teruleten, pl a beszedkozpont, a teljes meret stb.. persze a cikk erdekes. ;)