121
Ingyenes online fps
  • Broafka
    #67
    oké, 4 megabites netem van, nem laggolok, csak nagy ritkán, és továbbra is gagyi a játék! :D
  • Broafka
    #66
    azt figyelem, hogy alattad ott van egy öreg mókus és sokkal jobb vaghy néla, borzalmasan bénák néha az emberek...
  • Cat 02 #65
    Tipikus :S

  • Cat 02 #64
    Elvileg olyan mint az mmo-kban a +10 % xp, csak ugye meccsenként (killenként) kapsz goldot és asszem +120%-ot ad rá.

    Egyébként a tetkó az érdekes sztem, 2.8k egy hétre.

    Egyébként tudsz vmi fasza wepet ? Én a farkasok ellen találtam egy jó (ami van a CS-ben is antiknak és lehet vele kicsit zoom-olni), ingyen kaptam gift-nek :D
  • Norbi507
    #63
    Jó, igen gagyi minden ilyen kicsit rossz netkódú gém, addig amíg nincs min 4mbit+os neted, de ha van akkor már nem laggol és élvezetes lesz^^
  • Broafka
    #62
    úr anyám, azért ez a játék ritka gagyi, de nekem tetszik basszus! :D
  • Broafka
    #61
    azt olvasta mazokat játék közben kell aktiválni, szal nem tetszettek nagyon
    mi ez a pénzturbózó?
  • Cat 02 #60
    Hja, tetkóid vannak ? Én sztem majd beruházok egy pénzturbózóra mikor aktív leszek és egész nap tolom :D meg aznap még lehet egy sniperre is.
  • Broafka
    #59
    2 csapat, vörös, kék, egymás ellen, vehető (joban mondva kölcsönözhető) fegyverek <-- de most komolyan, kinek volt ez az agymenése hogy nem lehet egvenni a fegyvereket csak kölcsönözni?

    és lehetsz farkas vagy ember, mármint minden ember lehet farkas, ez egyfajta fegyver

    ennyi
  • Norbi507
    #58
    Olvasgass^^
  • 94mike
    #57
    Miről szól a téma???????
  • Norbi507
    #56
    Bizony, a pro-k nagy szívfájdalma :D

    1x csz-tem egy pro gyerekkel(illetve nem tudom h tényleg az volt e.. lényeg hogy a szerveren mindenkit alázott :D
    (assault-on voltunk) néha beírta hogy unalmas játszani :D
    Hát igen..:D
    Ezért nem szabad annyira pronak lenni olyan gémben mint a cs ahol nincs semmiféle elérhető unlockolható cucc, csak a feeling^^
  • Cat 02 #55
    Detto, ez nagyon rossz benne, h csapat miatt fejlődsz csak, és én pl mindig 1. vok, de hiába ha a csapat másik fele low :D
  • Broafka
    #54
    jézusom, én gyorsultam fel ennyire? :D

    nekem már 50K-s gift-em van :)

    már a 3. rangomnál vagyok, az az öblös aljú háromszög + dupla sávos háttérrel :)

    tegnap 65/31-es meg 79/29-es voltam :)
    sajnos ritkán győzök, mert iszonyat gyönge csapatokat ofgok ki...
  • Cat 02 #53
    Snuper 2.8k, egy napra :D
  • Cat 02 #52
    LoL, gifteket lessétek meg :D
    Van 10k-s és 5k-s coupon xD
  • Norbi507
    #51
    Ha nem lenne lag, játszanék vele(sajna már nem játszok mostanában vele)
    De ha van egy 4mbit+-os neted szerintem jól fogsz tudni vele játszani, de nekem nincs csak 1
  • Cat 02 #50
    Reggel volt 3 győzelmem, jeee :D 3/11 xD
  • Icebarney
    #49
    Nekem sem, azóta biztos volt frissítés.
  • Broafka
    #48
    nektek így néz ki a felület? nekem nem...
  • Broafka
    #47
    lol, azért ennyire nem vagyok jó, mindenki azt hiszi hogy hacker vagyok! :D
  • szapor
    #46
    Hellosztok!Hol lehet regelni?
  • Broafka
    #45
    tényleg? :D
    ezt nem tudtam, én oylankor mindig visszaváltottam emberre, és úgy is feltöltődik! :)

    by the way a rohadt lag miatt kurva idegesítő játszani, pedig tök pro lettem a játékban! :D
  • Icebarney
    #44
    Igen, de azt fel lehet tölteni üvöltéssel(HOWL, alapból R a gombja)
  • Cat 02 #43
    Farkas élete folyamatosan csökken nem ?(amit kapsz +ban)
  • Icebarney
    #42
    Szerintem azzal a 200al kell gazdálkodni. Farkasként kapsz plusz életet, amit viszont újra lehet tölteni.
  • mama2
    #41
    Életet honnan lehet szerezni? Mert azokból a csomagokból, amit a halott ellenfelek eldobnak, nem lehet szerezni(vagyis eddig én nem találtam)
  • Cat 02 #40
    Detto :S
  • Icebarney
    #39
    Engem ha több 200-300as pingű játékos van a szobában, mindig kidob az internetkapcsolatra hivatkozva
  • Cat 02 #38
    Lagggg.
  • Broafka
    #37
    jó a játék, de ez a falon át lövés ez kiborít, vagy én nem értem hogy hogy halok meg amikor senki sincs a közelben...
  • Atti12
    #36
    én is FF alatt regeltem.
  • Solid Snake
    #35
    Elég jó játék,de annál nem jobb
  • Cat 02 #34
    Kötsög :S
  • mama2
    #33
    Fúúú... 7 órakkor lejött, azóta játszottam vele:O. Jobb mint a COD:D
  • Solid Snake
    #32
    jaja
  • Cat 02 #31
    Én FF alatt, am i king ? =)
  • Solid Snake
    #30
    Ezt én se tudtam,alapból IE alatt regeltem
  • Broafka
    #29
    gratulálok az oldal készítőinek, csak IE alatt működik...
  • Broafka
    #28
    f*sz ki vna, hogy lehet ebbe regisztrálni, ha regisztrálni akarok, és rossz betűket írok be, akkor kiírja hogy nem jó, ok, rendben, ezután beírom a jót és nem történik semmi, kattintok az ok-ra és semmi, nem reagál, áll mint a bálám szamara...

    szar oldal!