121
Ingyenes online fps
  • D0peM4N
    #121
    Huh, valamiért a fórum offline volt egy ideig, de számomra érthetetlen okból eltünt a fórum, de most sikerült helyre hozni. Szóval gyertek fórumozni, hamarosan lesz chat is. Lehet új klánt fogunk alapítani, mert új accot csinálok. Ha gondoljátok belépek a ti klánotokba is. :)
  • Solid Snake
    #120
    Tök jó, még játszotok vele
  • Davyd12
    #119
    dopeman be veszel a klanba??a nevem a jatekban HiperHUNter!!!!!!!!
  • D0peM4N
    #118
    Sziasztok! Megnyitottuk Magyar WolfTeam Fórumunk, és alapítottunk Magyar klánt, ahol a vezér majdnem mindig ONLINE! http://wolfteam.forumx.hu/
  • SG fan
    #117
    Hello! Remélem nézi ezt a topicot valaki. Csak mert nem rég kezdtem el játszani, és jól jönne egy klán. Ha van aktív magyar klán akkor jelentkeznék oda. De ha csak néhány magyar ráér akkor tolhatnánk néhány menetet. :)

  • ricsi081
    #116
    Nem működik nekem a farkasoknál a shift. megnyomom a shiftet, és csak eltűnik az alap 4. Amugy akkor nyomom meg, mikor kikell választani milyen farkassal szeretnénk lenni, és számol vissza 10-től.
  • ricsi081
    #115
    Segítsetek! Regiztem, aztán játszok. Ha kilépek a játékból, és pl 3 percig internetezek, és vissza akarok menni kiír valami szöveget és nem enged be! Ezt hol tudnám kiköszöbölni?
  • máté35
    #114
    Szevasztok!
    Jár még ide valaki?
    Mind1 leírom... alap farkasokon kívül(alap power ghost1 guardian)lehet még választani 5öt
    smart(kicsi,falon marad ha sebzel vagy hullát ütsz meg fel a bónusz hp-ja)

    ghost2 mikor megy láthatatlan félig és ha ellenséghez közeledik akár fallal elválasztva is láthatóvá váik[azaz ha valaki mellé mész nem vagy láthatatlan])

    berserker (messzire üt erőütése nincs helyette van neki felrobbanás szerű valami kilő pár töltényt de ebbe BELEHAL)

    pscyho (elég gyenge lény szerintem de ki tudja? jobbgombbal kilő valamit ami az ellenséget húzza feléd)

    ice (egyik kedvencem, tud lőmi fagyasztó golyót az ütése fagyaszt és a golyó is sebez kb 15-t)

    ezeket a shift billentyűvel hívod elő
    miért nem jönnek elő? nem aktiválódik? Mert mikor az alap 4 farkast látod akkor kell megnyomni és akkor az alapok helyett ezt mutatja...
    kérdezték van e ,,csít" a neve hack és VAN én nem használok van WH (falom átlátsz) meg über hack ez a legjobb szerintem mert wh örök hp speed.

    Nos regisztráció oldalra felmész azt hiszem ott van wolfteam! jobboldalt egy bejelentkező sáv és az alatt a reg aki nem találja reg
    na talán ennyi ha kell még valami írjatok
  • Mozzanat
    #113
    ha megvan a játék hova kell regisztrálni?
  • Mozzanat
    #112
    Vagy van saját szerverkeresője a játéknak?
  • Mozzanat
    #111
    hol vannak szerver listek?
  • Akos1994
    #110
    Ték
  • Norbi507
    #95
    Egyébként a játék, Afrikai szervert választva elég jól játszható, kevés a lag, sőt szinte nincs, Európai szervert választva ugye kicsit talán nagyobb a lagos szerver kifogásának esélye, de kis szerencsével kifogsz 1 jót és remekül tudsz játszani.
  • Norbi507
    #94
    Nem éppen, de ahogy érzed xD
  • csaby11
    #93
    warrock utánzat..!!!!
  • Solid Snake
    #92
    Vérfakasos mód
  • Broafka
    #91
    nah persze! :D

    ez egy online játék, akkor tudsz "csítelni" ha hacker vagy...
    hajrá

    különben is, milyen csítet akarsz? atomfegyvert? halhatatlanságot? ONLINE játék!!!
  • mama2
    #90
    Sziasztok, Zolika haverja vok!
    Nincs valami csít a játékhoz??
  • Broafka
    #89
    hát ez valami szánalmas de komolyan, miylen net kell ehhez?

    10 megás?
    NASA szerver?

    most komolyan azt akarják mondani hogy kintenensenként van egy központi szerver? ne szórakozzanak már!

    persze hogy laggol az egész
  • Norbi507
    #88
    Ja, én ezért hagytam abba XD

    Mondjuk nekem sem laggolt ennyire, hanem megakadt aztán halodt vagyok.

    Majd ha lesz jobb netem, talán újrakezdem:)
  • Broafka
    #87
    lol, hát ennyire dúrván azértnem laggolok, vagyis nem így laggolok, hanem szépen megy a játék, és ölök, lövök, egyszer csak futok és plutty, meghalok
  • Solid Snake
    #86
    Nem is laggol a game! xD
  • Broafka
    #85
    oké, én válaszoltam, de ez a szar sg nem küldi el...
  • Broafka
    #84
    nem kétlem :)

    A legviccesebb eddig az volt amikor beléptem egy helyre, megyek, ratatata... megint megyek, megint szembe találkozok az ürgével bum headshot! :D

    erre ő: noob

    megyek tovább, megint megtalálom, megint headshot :D

    ő: hacker! Broafka is a hacker...

    most basszus, azért mert ők nem bírnak játszani, nah mind1
    megyek shotgunnal amivel aztán lehet írtani rendesen...

    erre ő: noob, noob gun, noob

    írtam volna neki hogy shut up and play (de már a shut up-ot se engedi kiírni a játék, komoly...

    szóval elég szánalmas kis emberkék vannak itt, de olyan jó őket ölni, a végén már csak őt kerestem a játék alatt! :D
  • Norbi507
    #83
    :D
    Hogy érted h csak amerikaiak ölhetőek?:D
    Ott is vannak jó meg rossz játékosok, csak lehet, hogy ottan inkább az érettebb játékokat kedvelik, pl. Combat Arms (bocs de ez a gém über jó lesz ha majd lehet tolni végre XD)
  • Broafka
    #82
    oké meggyőztél... de ez akkoris szemétség :D
    ne laggoljon

    (különben is, csak az amerikaiban vannak normálisan ölhető emberek :D)
  • Norbi507
    #81
    Hát cs-ben is laggol a gém ha pl UK-ben van a szervergép(olyan 100kürüli ping) Amcsi már 200 is lehet 1mbitessel, szóval szervergépnek a helyétől függ, hogy laggol-e vagy nem. Meg, hogy mennyire van tele:)
  • Broafka
    #80
    nézd meg, ami sárga az pénzes, ami kék az játékos
  • Broafka
    #79
    iszonyat nagy, kb 10 megás net se lenne elegendő...

    nehogy már a 4 megás nettel laggoljon, amúgy meg semmi oka nincsen hogy laggoljon, mégis laggoltat! :-/
  • szapor
    #78
    ehez mekkora net kell?mert úgy laggol :S
  • Cat 02 #77
    Akkor mégse veszek fegyver set-eT :D És a tetkók meg azok a csomagok ?
  • Broafka
    #76
    nem!

    mindegyik rendes pénzes... mind aminek az értéke C (Cash) és sárga nem pedig G (Gold) és kék...

    buktad! :D
  • Cat 02 #75
    Az összes ex-izé játékpénzes nem ?
  • Broafka
    #74
    meg kell venni az ex izék között, az egyetlen ami játék pénzes nem igazi pénzes... és mindenki váltogat de sneki se mondja meg

    komolyan szánalmas, kérdezem hogy lehet és direkt nem válaszolnak, privibe kérdezem segítenél, kérdi hogy miben, én megmondom, erre írja hogy hagyjam békén! :-/

    ez komolyan akkora titok?

    azt írja hogy a shifttel lehet alkalmazni, de nem reagál rá semmit sem...
  • Cat 02 #73
    Lehet váltani farkasok között ? Nem is tudtam :D
  • Norbi507
    #72
    Egy szóval nem mondtam hogy fasza játék, majd ott van neked meg mindenkinek a Combat Arms :D
  • Broafka
    #71
    azt mondja meg nekem valaki hogy hogy a ************* életbe lehet váltani a megvehető speckó farkasok közül?

    más mindenki tud, én miért nem?

    és a játékban meg mnidneki oylan baszott önző hogy szarnak megmondani...

    azt írja hogy shift, de hiába nyomom nem működik
  • Cat 02 #70
    Tetkót ?

    Egyébként ex-item-s és van olyasmi cucc h 1 darab és ad 3-4 fegyvert.
  • Broafka
    #69
    miről is van szó? milyen fegyver set?

    én soha nem veszek semmit! :D
    nah jó, most vettem iylen farkas átváltós dolgot de nem tudom hogy lehet aktiválni :S
  • Cat 02 #68
    15/3 nem olyan rossz. Egyébként azok az emberek a tipikus olyanok akik mindig utolsó a győztes csapatban. Nekem csak ritkán sikerül oda mennem :S

    btw fegyver setet megéri venni ? Mert nem tűnik drágának és sok van benne.