13
  • goger
    #13
    szövegértés 1-es :) nemehez a trailerhez kell nyelvismeret hanem ahol ő nézi :)
    ui: nem haverom se nem ismerem csak vicces volt látni h egyesek hamarabb basznak le mást mint értelmeznek egy érthetően leírt mondatot
  • Laza
    #12
    Na, Bale-t el tudom kepzelni ebben a filmben.
    Orulok, hogy egyre tobb popularisabb filmben is foglalkoztatjak, jol all neki az akciosdi.
  • Iamzozo
    #11
    Szerintem Christian Bale jó csere volt. Kiváncsian várom. Gondolom az emberi külső a szimpatizálás miatt kellhet, a merev, robotos tekintet :)
  • daire
    #10
    az igaz, hogy Helena Bonham Carter is játszik majd benne?
  • Doktor Kotász
    #9
    Hát ehhez a prewievhez nagyon nagy idegennyelvismeret kell te gyökér...
  • CaptainRumi
    #8
    képzeld máshol olvasok........
    olyan helyen ahol már akkor felrakják a teasert amikor az épphogy csak kikerült, nem 10 nap után........csak hát oda némi idegennyelvtudás is szükséges amit nem mindenki birtokol.

    ide már csak röhögni járok vissza
  • bmw
    #7
    Miert nem a cikkhez szoltok hozza??
    Ha nem tetszik olassatok mashol, ennyi!

    Az meg, hogy ki mit jatszik vagy ujra jatszik csak (jo) forgatokonyv kerdese.
  • CaptainRumi
    #6
    Na mit mondtam , hogy törlik a kommentjeinket?? :D
    ez a szerencsétlen Tibi először ausztrál testépítőt írt osztrák helyett...azért van különbség.
    SZÁNALOM
  • Waterhorse
    #5
    Az istennek nem tudnak elszakadni attól, hogy ember játsza a T800-ast
    Eddig se voltam kibékülve, hogy "Svarci"-t erőltetik. Pedig semmi bajom a színésszel, szeretem a filmjeit, DE... A Terminator nem egyenlő Schwarzeneggerrel, ahogy az Alien sem egyenlő Sigourney-val. Tudom, biztos eladhatóbb a dolog, de aki jobban beleszagolt ezeknek a világába, az nem kapcsolja össze velük a sztorit, ráadásul már túlerőltetett, fárasztó is, ahogy mindig meghal majd újra előjön.

    Szal sikerült túllépniük Svarcin (de gondondolom, csak mert nem vállal már szerepet, egyébként biztos most is +környékezték). Enek ellenére mégis kell egy utód? Ez egy szerencsétlen robot, aki azért jelent meg az előző részekben emberi alakban, hogy elvegyüljön a jelenben. Az invázió idején, ennek mér semmi értelme nincs.
  • tommyg
    #4
    ez 720p -.-
  • OJ
    #2
    Kicsit megkésve (3nap) de ide is felkerült :D


    1080p HD-előzetes
    http://www.hardwired.hu/bigdl/2/9/trailer_terminator_salvation.mov
  • Cekrény
    #1
    Én azt olvastam, hogy "megerősített hírek már ezek", Josh Brolin fogja a T-800-ast játszani. (De örülök hogy mégsem így lett)