854
  • Istencsászár
    #214
    Hdtévén néztem PSon, és nincs vele semmi gond. Az már látható volt a legelső képekből is hogy a texturák itt ott gyengék, főleg a fő karakteren... ez érthetetlen, de amugy az árnyékok, fények, effektek kiválóak, amikor ríl tájm változik át a világ az gyönyörű, meg ugy az egész... vannak grafikai hiányosságai és ez érthetetlen számomra, de hát amcsik csinálták, nem japók, de ahhoz képest hozza az Silent Hll feelinget és a játékkal nincs semmi gond, ami a legtöbb fan félelme volt.
  • dante3
    #213
    Hát jah, ezért nem is értem ezt a gépigényt:

    OS : Windows® XP (with SP2) or Windows Vista® (with SP1)
    Processor : Intel® CoreC 2 Duo Family, AMD Athlon™ 64 X2 5200+, AMD Phenom™ or better
    Memory : 2 GB
    Hard Drive : 10 GB Free
    Graphics : NVidia™ GeForce 8800 or ATI™ Radeon HD 2900 or better
    512 MB DirectX® 10.0–compliant video card or DirectX®
    9.0c–compliant card
    Sound Card : DirectX® 9.0c Compatible Sound Card 5.1 with Latest Drivers

  • grebber
    #212
    Elég csira a GRAFIKÁJA!
  • kirol
    #211
    Aha, na már látom.
  • Maxtreme
    #210
    Az nekem is...de a többi...

  • kirol
    #209
    Hát itt mutatja amúgy:

  • kirol
    #208
    Na majd írj milyen.
  • dante3
    #207
    innen is szedhető!
  • grebber
    #206
    Most szedem midnightról ott 4gb-os a telepítője!
  • kirol
    #205
    Becsomagolva neked potom ~8.7gb.

    Kicsomagolva neked meg 8,7 GB?
  • Maxtreme
    #204
    Nem kell semmi. Kicsomagolod és megy.
  • felony
    #203
    Még csak annyit, hogy van hozzá crack, vagy elég neki a daemon is.
  • grebber
    #202
    Innen lehet tölteni!(Torrent)
  • Maxtreme
    #201
    Írtam hogy onnan már törölték, szóval szerintem lényegtelen...
  • felony
    #200
    a tied honnan van?
  • Maxtreme
    #199
    Hát most vagy nagyon jól van tömörítve, vagy nemtom:))
    Ugyanis az enyém becsomagolva potom ~8.7gb
  • felony
    #198
    Ez múködő verzió? Mert nagyon morcos lennék,ha hosszadalmas rapidshare-s szarakodás után kiderülne,hogy fake, vagy nincs hozzá crack.
  • kirol
    #197
    Azért ez király:
    "Graphics: NVidia™ GeForce 8800 or better."

    Jó hogy nem NVIDIA Quadro. :)
  • kirol
    #196
    Már közben szerkesztettem a hsz-emet, utolsó mondatot láttad?

    "De ha arra gondolsz, hogy te nyomod a "USE" és ki kellene írnia, hogy az ajtó zárva, de csak egy színes csíkot ír ki, akkor értem."
  • Maxtreme
    #195
    Nem probléma, csak felvetettem hogy némileg furcsálom.
  • kirol
    #194
    Hát már tök régen volt, nem emlékszek, de nem értem igazán.

    Anno se írt ki semmit, nem? Sehol. Most ha odaállsz egy ajtó elé ki kellene írnia, hogy press "E" a kinyitáshoz? Itt meg nincs?

    Ezt miért baj? Van benne vagy 3 gomb, USE, stb. és kész. Mindig tudod, hogy mit kell nyomni magadtól is.

    Most félre ne érts, én nem kötekedek, csak komolyan nem értem a problémát.

    De ha arra gondolsz, hogy te nyomod a "USE" és ki kellene írnia, hogy az ajtó zárva, de csak egy színes csíkot ír ki, akkor értem.
  • Maxtreme
    #193
    Nem. Amikor valamilyen cselekvést kell végrehajtani, illetve beszélgetni, ugyebár kontrollernél kiírja hogy melyik gombot nyomd le.
    Nos billentyűzetnél ez nincs.
  • kirol
    #192
    "A másik a billről való irányíthatóság. Ahogy nézem alapjába véve semmi baj vele, csakhogy itt is a kiírások hibádzanak. Sem számot, sem gombot nem ír csa 1 piros jelet. Na így döntse el a pógár hogy mit is akar a prog :)"

    Most mit kellene kiírnia? Mire gondolsz? Most írja ki, ha előre akarsz menni, akkor nyomd meg a felfelé nyilat, vagy a W-t vagy micsoda?
  • kirol
    #191
    "Szóval ez még szvsz az a verzió, amit visszavontak."

    HM? Ezt árulják a Steam-en, onnan szedték le nem?

    De irígyellek!
  • Maxtreme
    #190
    No ez tényleg nem fake :) Viszont ahonnan szereztem, onnan már vmiért törölték is. (ez jóval nagyobb mint a belinkelt verzió)

    Készítettem pár képet (a gfx nem 1 krízis, de ez van :) Mozgás közben különben jobb az összhatás. A fény/árnyék hatások nagyon rendben vannak)





















    1ébként van némi furcsasága a programnak. Pl bár remekül kezeli az x360 controllert, de a gombok neve helyett számokat ír. (ilyet sem láttam még x360 portnál. Lehet ez ps2 konverzió, és nem az x360-ast kapjuk? :) )
    A másik a billről való irányíthatóság. Ahogy nézem alapjába véve semmi baj vele, csakhogy itt is a kiírások hibádzanak. Sem számot, sem gombot nem ír csa 1 piros jelet. Na így döntse el a pógár hogy mit is akar a prog :)
    Szóval ez még szvsz az a verzió, amit visszavontak.

    Szal ha gondoljátok várjatok még.. (de akinek van x360 controllere, az nekieshet.)

    Maga a game kben az első 10 perc alapján jónak tűnik, hozza a SH sorozattól elvárt feelinget.
  • kirol
    #189
    Vedd fel vissza a szemüvegedet! :D
  • DarkSector
    #188
    jah télleg.
    az a gáz hogy hirtelen a hir hallatán elhomályosodott előtem minden.
    :P
  • Kaslerka #187
    Oda van irva, hogy ENG...
  • dante3
    #186
    Silent Hill: Homecoming (2008/ENG), fene tudja
    nforce-n vannak képek már
  • DarkSector
    #185
    Orosz mi?
  • DarkSector
    #184
    Ez valami tréfa???!!!
    aszittem jövőre jön csak!!!
    Most akkor mi van???
    LOL
    Csak nem kijött.....
  • ricsa008
    #183
    Processor : Dual Core CPU such as Intel® Core 2 Duo E6400 or AMD Athlon™ 64 X2 4200+ or better
    Graphics : DirectX 9.0c compatible Video Card such as ATI™ Radeon HD-series graphics card (minimum 256 MB) or NVIDIA™ GeForce 7800-series graphics card (minimum 256 MB)

    ez azt jelenti hogy nem megy sima intel procin és 7600 gs-en?
  • Kaslerka #182
    Lehet tölteni...
  • ricsa008
    #181
    hol?
  • DarkSector
    #180
    mi?
    :P
  • kirol
    #179
    Na már legalább alakul valami.
  • DarkSector
    #178
    NEM.
    Még nem lett "válfeletti kameranézetes".
  • DarkSector
    #177
    "LOL,ti sem vagytok normálisak. Hamarosan fent lesz valamelyik nagy torrent oldalon. Addig nem tudtok várni???? A Konami amúgy se érdemli,meg a PC játékosok felől hogy fizessenek érte....azok után ahogy hülyét csinálnak belőlük és nem is tákékoztatják a PC gamereket megfelelőképpen. De ha ennyire vastagak vagytok akkor se legyetek hülyék: leszeditek torrentről és ha tetszik és igényes munka,és annyira fizetni akartok érte,akkor utánna is megtehetitek. Ámen."

    Ne haragudj, de szerinteg akkor mi az igényes játék?
    Milyen 1 igényes fejlesztő???

    KONAMI... Na ez az igényes fejlesztő....
    Silent Hill-Metal Gear Solid csak 2 cím a sok közül.

    Szoktál néha tájékozódni afelől, hogy igaz-e az amit írsz???
    Valami hihetőbbet találj ki.
  • chicco24
    #176
    LOL,ti sem vagytok normálisak. Hamarosan fent lesz valamelyik nagy torrent oldalon. Addig nem tudtok várni???? A Konami amúgy se érdemli,meg a PC játékosok felől hogy fizessenek érte....azok után ahogy hülyét csinálnak belőlük és nem is tákékoztatják a PC gamereket megfelelőképpen. De ha ennyire vastagak vagytok akkor se legyetek hülyék: leszeditek torrentről és ha tetszik és igényes munka,és annyira fizetni akartok érte,akkor utánna is megtehetitek. Ámen.
  • kirol
    #175
    Na ez igaz, mert biztos nézi mindig.