10
  • Bucsek
    #10
    üdv, most néztem meg a filmet, télleg jo volt, de késő este volt a moziban és nemakarom még1x megnézni valaki mondja el a végén hogy most mi a f. van?:D

    SZPOJLER
    ugyhogy ne nézze aki nemlátta, de nemtudom h annak sázmit e. a végén mikor megpatkol az a morgan freeman, akkor kire fogja a fegyvert? és ki az aki lő, mert az én ostoba fejem ezt hajnalban már nemtudta felfogni :D nekem a 2 ugyanannak tünt de mégse. szal omst mivan?:D
    SZPOJLER

    valaki légyszi
  • Etinger
    #9
    Sztem ugyanúgy a James McAvoy + egy rakás régi visszaemlékezés :)
  • Burai
    #8
    vérszem:) -jogos! vonat nem túl lényeg, jolie-t viszont sajnáltam, jó lett volna a kettőben látni.. tényleg, az újban kik lesznek?
  • HeadHunter86
    #7
    Nekem a végén a vonatos jelenet nem tetszett. Az már túl irreális volt. Azon kívül nagyon jó kis popcorn mozi. Mátrix kedvelőknek ajánlott.
  • darXideR
    #6
    hát ha valakik a wanted folytatásról olvas úgy, hogy nem látta az "első" részt, akkor az magára vessen :)
    amúgy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az, hogy legyilkolták az egész vonatot seperc alatt látványos volt ugyan, de nem túl átgondolt. előtte a fószer azon vívódott, hogy egy embert megöljön e, aztán hirtelen több százat...lehet vérszemet kapott xDD
  • zaki
    #5
    Spoiler?
  • Etinger
    #4
    Szerintem is jó film volt, bár nem látom sok értelmét egy folytatásnak.. kerek egész volt a film... és tényleg tetszett. Viszont... nehezen emésztem meg hogy volt pl több száz civil, ártatlan áldozat akikkel nem törődik senki. És akkor ilyen mottó van a filmben "Ölj meg egyet, megmentesz ezret..." blablabla, innentől kezdve hiteltelen az egész mondóka :P
  • tyuklepes
    #3
    Remélem az az orosz ipse csinálja a folytatást is, zseniális ahogy a kelet-európai filinget becsempészi a halivúdi klisék közé
  • tyuklepes
    #2
    A maga nemében szerintem nem volt rossz film, sőt, nagyon nem is lehet hol belekötni ... persze az elemi szintű gagyizmust nem számolva :D
  • Yutani
    #1
    Biztos valami előzményfilmet csinálnak majd, amiben bemutatják a bérgyilkos szövetség eredetét, múltját, és hogy miként fordított nekik hátat Cross.

    Legalábbis szerintem ez kézenfekvő lenne.