7
  • Cat #7
    szakmai adatokat sose fogsz megtudni egy újságcikkből, erre készült az adott cégek weboldala. Kattints rá a cikkbe belinkelt linkre, egyből elégedett lehetsz.
  • Lyan Kyj
    #6
    Ha már van ilyen is, akkor ezt miért akarják erőltetni? Pár év míg a linkeltet finomítják, a cikkezetnek nem lesz sok értelme.
  • Tetsuo
    #5
    "...képes aszerint rendszerezni a különböző hangfoszlányokat, hogy azok melyik zajrészekhez tartoznak."
    Ennyi.
    Ennyi a cikk informaciotartalma. Akit erdekel a tema (pl engem), az ennyit tudhat meg a chip (ill a hasznalt szuroalgoritmusok) mukodeserol. Eljen az SG. :(
    Most mar az osszes cikk ilyen.Pl hogyan is mukodik a Radiohead videoklipjeben alkalmazott 2 uj eszkoz?? Azt sem tudjuk meg a ugyanigy (az adott SG cikkbol).
  • KarmaXXL
    #4
    Erre van a fülhallgató.
    Az érdekesebb része szerintem az, hogy a másik irányba hogy működik - a mikrofon úgyis felveszi a zajt, akárhogy takargatod :)

    Szerintem jó ötlet.
  • WantedMark
    #3
    Szinte szóról szóra ugyanezt akartam mondani. Eleve úgy kellene kiépíteni ezt a cuccot, hogy párosával lehessen megrendelni, hogy a beszélgetőpartnerek mindegyike hallja a másikat...
  • Rage47
    #2
    jah, lol :D
  • L3zl13
    #1
    Nagyszerű, tehát ha zajos helyen beszélek, a túloldalon hallanak majd, csak én nem fogok továbbra sem hallani semmit...