509
  • Kremmer
    #469
    sziasztok!A játékot lehet futtatni DirectX 7-be??Át lehet állítani??Köszi
  • francois
    #468
    DTL 4.30 meg Pro-val is próbáltam.
  • Joker Hun
    #467
    Legfrisebb D tools lite van fen?
  • baaka
    #466
    nekem sp3 van és simán fut!
  • francois
    #465
    Én azt nem értem h tök jól futott, semmi hiba nem volt, most újraraktam a windows-t és most a start race után kidob launcher.exe hibával. Mondjuk most fent van az sp3 előző winen meg csak sp2 volt. ez lehet az oka?
  • Joker Hun
    #464
    Csak eredeti játékkal lehet.serial-t és codot kér ami a csomagban van.
  • grebber
    #463
    Ebben a multi hogy müködik?
    Pl ha csinál haver szervert és csak én csatlakozok hozzá akkor be lehet azt állítani hogy kettőnkön kivül legyen még mondjuk 16-20 gépi ellenfél is?

    Warezzal lehet multizni?
  • Killer94
    #462
    Nem mindenkinek akad 7000 forint egy játékra... jéé télleg xD
  • attila46
    #461
    Skacok...csak 7000 ft a game.Ez elég elérhető ár ,,meg kell venni és nem lesz semmi gond !
  • bajtokarpi
    #460
    Üdv.!


    Nekem az a bajom, hogy betölt a játék, kiírja, hogy press start button, megnyomom a billen az összes gombot, meg az egéren is, de nem csinál semmit.
    Ötlet?
  • gaalkrisz
    #459
    sziasztok pls help ez mit jelent

    Some people only got it to work when setting the compatibility mode to Win2K for the LAUNCHER.EXE
  • donpedro
    #458
    Olvass vissza a #394-től indulva, nekem is ez volt a bajom. A játék hivatalos oldaláról kell leszedni az új telepítőt, vagy a default helyre kell telepíteni a játékot. A mentett állásodat buktad, újratelepítés előtt törölni kell, ha visszaolvasol, azt is leírtam, hogy hol találod.
  • daf xf
    #457
    Szewasztok!
    Valaki segítsen már emrt nagyonb ehergeltem magam:@
    Délelött toltam a carriert.Most tölteném be vagy új cariert szeretnék csinálni akkor mindig kidob exe hibával:@
    Eddig nem csinálta.Most kezde már nagyon kezd felidegesíteni:@
  • Joker Hun
    #456
    Szevasz nekem a Daemon 4301-lite oldota meg remélem segitettem.
  • bodajoci
    #455
    Ez a game ez egy vicc...de komolyan
    a motogp2 ezerszer jobb volt
  • Killer94
    #454
    a-a 50 köbcentis xD a babetta legyorsulja... am tudna valaki linkelni egy nármális crack-et? kicseréltem és igy is ilyen 70km/h a max :S
  • [HUN]FaTaL
    #453
    Van már valami patch hogy lehessen 1280x1024et beállítani? Mert ez így egy vicc :D
  • kutyacsont
    #452
    nekem olyan gondom lene hogya mikor rányomok hogy start kidob az asztalra hogya launcher exe hibát észlelt... nekem is warez crackeltem már 2 féle crackel is de nem jó de nagyon akkarok má talmával vgay ellene csapatni :P légyszi segítsetek !
  • daf xf
    #451
    VaGY neked van vmi + kiegészítö amiben vannak 50cc-s motorok:D
  • baaka
    #450
    Ha warez a dolog akkor valószínű rossz a cracked!
  • Killer94
    #449
    Üdw! MIért lehet a játékba csak 70-el menni? EZ igy nagyon lol ;)
  • semo1
    #448
    replay hol van a jatékba?
  • donpedro
    #447
    #395
  • Immigrants
    #446
    helló!megkaptam a játékot felraktam és mentem vele egy próbát mindent autómatán mentett.első menet tök béna volt.ki akartam törölni a mentést de nem találtam a helyét. hol van ez a mappa?
  • masssza
    #445
    Van magyar feleirat a játékhoz?
  • gigamen
    #444
  • ricsa008
    #443
    üdv
    engem mikor indítanák egy versenyt kidom ez mért van hibás a reloaded-es crack?
  • daf xf
    #442
    Nos mivel jórég volt ide irva gondoltam rakok pár képet.:)




  • egyhengerBt
    #441
    ja az SBK 08-is ilyeneket csinált de az mindig megy...
  • egyhengerBt
    #440
    Hali!
    Nekem olyan problémám van hogy ment a játék majd egyik napról a másikra már nem. Verseny előtt mindig kilép vagy újraindítja a gépem. Megvan a reloaded meg az unleashed változat.
    Tudna nekem valaki segíteni?köszi
  • donpedro
    #439
    Nem 100%, de azt hiszem, hogy osztott képernyő nincs (valahol olvastam róla, én még nem néztem, hogy van-e). Online természetesen van, gamespy-on kell regisztrálni hozzá, hogy csak eredetivel megy-e vagy sem, azt nem tudom. (Régebben mentek a feltört játékok is gamespy-on, de ezt nem próbáltam.)
  • NIVIDIA
    #438
    Vagy onlineba lehet tolni?köszi
  • NIVIDIA
    #437
    HI.A játékba lehet osztott képernyőn játszani??
  • donpedro
    #436
    A Metis Gilerával lett bajnok Simoncelli, szóval az se rossz csapat, bár az tény, hogy a motor maga nem olyan erős, mint a top Apriliák. Ezért is olyan durva, hogy Simoncelli simán megnyerte a VB-t - egy gyengébb technikával. Mint Talma 2007-ben eggyel lejjebb.

    A Polarisnál ugyanolyan Apriliák vannak, mint pl az Asparnál, csak a főszponzor csődje miatt az év második felére kifogytak a pénzből, és így nem kaptak újabb alkatrészeket. Pasini ezért volt az év elején első-második, vezette is a VB-t, később meg rendre a 8-10. hely körül ragadt.

    Persze a játékban szerintem ezek nincsenek benne, egyszerűen eredményesség szerint sorba rakták a csapatokat, minél több pont kell egy csapat unlockolásához, annál jobb lesz a motor.

    Kicsit hülyén is van megoldva, hisz az unlockoláshoz szükséges pontokban óriási a különbség pl a Tóth Team és az Aspar között, a valóságban meg lényegében tökegyforma volt a két motor.

    Én közben lenyomtam a szezonnyitót, és bár az edzést elbénáztam (csak 8. helyről indultam, mert minden gyors körömet elszúrtam), a verseny egész jól sikerült. A rajt után 8. voltam, feljöttem az ötödik helyre, ám ott belebotlottam Lorenzoba, akivel aztán végigcsatáztuk az egész futamot. Kb. 20-szor előztük meg egymást a futam során. Közben Stoner bukott előttünk, majd Lorenzoval együtt megelőztük Rossit.

    Végül 9 környi küzdelem után nagy nehezen sikerült végleg megelőznöm Jorgét, de Pedrosa addigra már messze járt, így maradt a 2. hely. Egész jó eredmény, rosszabbra számítottam, hisz eddig egyáltalán nem gyakoroltam 800-asokkal.
  • donpedro
    #435
    Én is túl vagyok egy újabb éven, és végül meglett a bajnoki cím is a 250-ben. Simoncelli idén már másodszor esett át rajtam, ezúttal Sepangban, és amíg ő kiesett, addig én felkelve megnyertem a futamot. Szerencsére viszonylag ritkáb esett az eső, így a szezon második fele könnyebb volt. Jöhet a Repsol Honda, és a legnagyobbak.
  • tjojo
    #434
    uhh..befejeztem a 125cc-s pályafutásomat, és megfejeltem egy vb címmel. eleinte kiba*tt nehéz volt, de ahogy fejlődött a motor, úgy egyre könnyebb lett. végül 317 ponttal zártam az évet Di Meglio(291), Corsi(288) és Talma(231) előtt.
    egy kis statisztika: 11 győzelem, és egy 3. hely, 10 pole
    az biztos, hogy megyek föl 250be, de még nemtom melyik csapatba.
    asparékhoz szerettem volna, de annyi pontom nem lett. a másik a tóth team, de arról is épphogy lecsúsztam. szóval vagy a matteoni vagy a polaris. sajnos nemigazán ismerem a 250-es csapatokat.
  • donpedro
    #433
    Igen, advanced irányítás, champion fokozat. Próbáltam a simulationt is, de billentyűzettel az nem nyerő, lehetetlen versenytempóban menni esés nélkül.
  • gigamen
    #432
    advenced irányitásal játszol?
  • donpedro
    #431
    Kezd a tököm tele lenni a 250-es kategóriával, ugyanis rajtam kívül Simoncellit senki nem tudja megverni. 8 futamból hétszer vagy mögöttem lett második, vagy simán megnyerte a futamot. Az egy kivétel akkor volt, amikor Le Mansban a rajt után nem sokkal kilökött, és ő is átesett rajtam, de még akkor is felkelt és bejött ötödiknek (én ott harmadik lettem a bukás után). Ráadásul mindig másodperceket ver a többiekre, még csak meg sem szorítják.

    Én esőben ugyebár esélytelen vagyok, ergo hiába nyerem meg a többi futamot, akkor is Simoncelli lesz a bajnok az esős győzelmeivel, meg a mögöttem szerzett második helyeivel. Nem mondom, jó versenyző, de azért ez durva.

    Külön gáz, hogy esőben Catalunyában folyamatosan sokkal jobbat mentem, mint a szárazpályás pályacsúcs, és így is a 20. hely körül küzdötem az egész futamon...
  • donpedro
    #430
    Befejeztem a 125-ös szezont, sima győzelem lett a vége, 13 futamot sikerült megnyerni, és fel is mentem a 250-be, a Tóth csapathoz. Az rögtön látszik, hogy a 250 sokkal nehezebb. Az edzéseken még simán enyém a pole, de a versenyeken az AI vezérelte pilóták enyhén szólva érdekesen nyomják. A lassú kanyarokban sokkal szűkebben fordulnak, mint ahogy én tudok, és néha olyan kigyorsításokat produkálnak, ami ellentmond a fizika minden törvényének.

    A másik probléma, hogy billentyűzetről rohadt nehéz kézben tartani a 250-es motort, sokszor teljesen váratlanul - és érzésre indokolatlanul - megcsúszik, emiatt aztán Katarban és Jerezben is elhajítottam egyszer a motort, így végül csak egy 7. és egy 9. hellyel nyitottam. Estorilban már helyreállt a világ rendje, fölényesen tudtam nyerni, de itt is volt egy-két meleg pillanat, majdnem eldobtam párszor a vasat. Mindenesetre a végére kissé unalmas 125-ös szezon után itt van izgalom bőven.