509
  • Sonny1711
    #509
    Sziasztok látom 3 éve nem írt senki ebbe a topic-ba. Megláttam a játékot a polcomon és eszembe jutott, hogy kéne tologatni 1 kicsit. Nemtudjátok, hogy lehet online ba tolni vagyhogy lehet-e egyáltalán, vagyha lehet is akkor ki az akikkel lehet? Tudom kicsi a válaszra az esély de próba szerencse.
  • DJKonya
    #508
    Sziasztok!
    Látom már kicsit ki van halva a topic, de próba cseresznye.
    G25-öt hogy lehet beállítani a játékban?
  • tss
    #507
    SZEVASZTOK VISSZAOLVASTAM DE ILYEN HIBÁLYA MINT NEKEM NEM NAGYON VOLT SENKINEK
    BEJÖN A LEGELSŐ KÉPERNYŐ UTÁNNA SEMMI, NYOMOK ALT+F4 ET AKKOR MEG ELŐJÖN A JÁTÉKBÓL A MENÜ HOGY NEM MENTETTEMN AKAROK-E MENTENI. DE ENNYI
    RÉGEN FENT VOLT.NEM VOLT BAJA..
  • Szentis fiu
    #506
    Sziasztok!
    Hogy lehet a játékba nagyobb sebességet elérni, hogy ne csak 30-al mennyen?
    S.O.S.-ben kérnék választ előre is köszönöm
  • ViktorRRR
    #505
    hali hogy oldottad meg az orosz nyelvet plz fontos lenne mert igy nem lehet jáccani?
  • koj
    #504
    Magyarosítás van?
  • Csabszi1970
    #503
    Sziasztok, Nincs meg véletlenül valakinek a magyar nyelvi fájl a motogp 08-hoz? Fontos lenne!!! Előre is köszi a segítséget.
  • ast00
    #502
    Honnan lehet leszedni virus nélkül?
  • ast00
    #501
    Hogy futna a game geforce 6600GT 1giga RAM-mal win7 alatt? Gondolom rosszul csak azért kérdezem, mert van 2 gamém, aminek ugyanez a gépigénye egyik megy, másik nem.
  • batihu
    #500
    Nálad valamilyen hardveres probléma lehet, mert nálam mindkét játék csont nélkül fut! AMD X2 5200+ Geforce 9600 GT, 4 Gb memória!
  • norbi09
    #499
    És hogyan mert nekem sehogy se jó
  • utasikz
    #498
    Hali! Már megoldottam a problémát!!
  • utasikz
    #497
    Hali! Valaki nem tud olyan crack-et, amely angol nyelvű és műküdik is vele a játék? Mert nekem csak az orosszal megy hibátlanul! a RELOAD-os féle van feltelepítve...!
  • lama king19
    #496
    ja és letöröltem a gépemről majd újra ráraktam erre + minden +maradt, pedig az uninstallnál kérdezte is h minden mehet-e a kukába én meg arra klikkeltem erre + minden hiba ugyanúgy maradt. pl.: 125 cc-ben ausztráliában, motogp-ben az USA-ban nem tok versenyezni plussz a karrierbe se tok belépni mert kiugrik. már 2x letöröltem, újraraktam sztetek mit csináljak h teljesen 0ról kezdődjön a játék, ne legyenek elmentéseim?
  • lama king19
    #495
    az hatással lesz az egész gépemre?
  • gigamen
    #494
    Egy kis Photoshop:
  • tenkenorman
    #493
    akinek kilépked a játék az álítsa át a kompatibilitást window vagy 2000re vagy milenium ra
  • rossi24
    #492
    Sziasztok lenne egy olyan gondom hogy vistán nem indul a játék. reloaded-es verzió. xp-n ment először csak 60-at mentek a mocik majd egy más crackel rendesen. Vistán a crack fájlokat se tömöríti rendesen ki a winrar 65-68%-nál 100-ra ugrik és 9MB-os fájlt kapok azzal meg egyáltalán nem indul a game. xp-n legalább a versenyig eljutott és amint mondtam a mocik cammogtak de vistán rányomok a Start Race-re és launcher exe hiba.
    Valaki légyszíves segítsen ha tud rá megoldást én sajnos nem tudok, már próbálkoztam de nem megy, és idegesít hogy xp-n ment vistán meg nem.
    Segítségeteket köszönöm.
  • tenkenorman
    #491
    ugyan ez a gondom...
  • Zsolti9014
    #490
    Nekem végül elindult, de a launcherben ki kellett kapcsolni a hangot.
  • Sanya2007
    #489
    joe1980!

    Szia!
    Én először a prophetes verziót töltöttem le, az nem működött. (Hibát észlelt és leállt), egyszer elindult, nem tudom akkor hogyan, de akkor meg nem volt menüje a játéknak.
    Leszedtem később a RELOADED-es verzsőnt, az is hibát észlelt és leállt, szóval az se jobb. Az az igazság, hogy szerintem még nincs igazán megoldás a kalóz verzió futtatásához.
    Bánatomban leszedtem az SBK09-et és sajnálattal láttam, hogy ugyan az a cég csinálja mint aki a MOTOGP-t is, szóval az se indul, indítás után hibát észlel és leáll.

    Ha valaki tud segítséget erre nagyon megköszönném. :)

    Üdv.
  • joe1980
    #488
    Sziasztok.Az elöbb leszedtem ennek a Reloade-des verzióját,az hibát észlelt ugyanúgy mint az alattam levö kedves embereknél.Most leszedek egy másik verziót A Prophetes verzió és azt kérdezném,hogy az jobb e mint a Realoadedes ,hogy az nem hibázik?Köszi szépen a választ.
  • Zsolti9014
    #487
    Sziasztok!

    Az én problémám pedig a következő:
    Visszaolvastam itt a topikban, próbáltam többféle cracket, mini image fájlt, 4.30.1-es daemont, újratelepítést, C: és D: meghajtóra való telepítést is.

    Minden esetben a következő a jelenség: a játék, mintha elindulna, beugrik a sötét képernyő, majd visszadob az asztalra. Mindezt miután kiválaszthattam a nyelvet, beállításokat a Launcherben (?).

    A 9300m gs videokártya elvileg jó kellene legyen hozzá, hiszen pixel shader 4.0-t tud, a játékhoz pedig a 3.0 is elég.


    A segítséget előre is köszönöm. Fontos lenne, hiszen ha nem tudom működésre bírni, nem merem megvenni az eredetit.
  • pista89
    #486
    #482
  • totus
    #485
    Hello!!Tud nekem küldeni valaki magyarosítást vagy akár angolosítást a gamehoz??Mert nekem csak lengyel meg szlovák nyelv van bent vagy mi!
    [email protected]
    Előre is kössz!!
  • atios
    #484
    Sziasztok

    Tudom hogy lerágott csont, de nekem is ugyanaz a problémám launcher.exe hibát ír ki kicseréltem az x3daudio.dll-t meg a d3dx9.dll-t akkor érvénytelen x3daudio.dll-t ír ki.Már lecseréltem a windows-t is. Ha valaki tud valami tuti megoldást légyszi írjátok meg nagyon megköszönném.
  • liizard
    #483
    gamecopyworldon vannak próbáld meg onnan
  • liizard
    #482
    hibás crack, szedj le egy másikat
  • szapor
    #481
    Lécci segitsetek :(:(
  • szapor
    #480
    Pls vki segitsen mert nagyon szeretnék vele jáccani :(
  • szapor
    #479
    Láttam hogy volt róla szó de nem tom honnan és milyen cracket kéne letöltenem hozzá :(
  • szapor
    #478
    Hy!Mér van az hogy ha az egyenesbe megyek akkor jó ha csak 60al megy? :S
  • lemongrass
    #477
    bizony nekem is uez a hibaüzenet pattan elő a telepítés utáni crack-elést követő játékindításkor....
  • pista89
    #476
    Sziasztok!
    Letöltöttem ezt a játékot , feltelepítettem , krekkeltem , de amikor elindítanám ez a hibaüzenet fogad :

    DirectX-et feltelepítettem azt is amelyik a játékhoz van csatolva de akkor is ezt dobja ki.
  • csongi30
    #475
    hello lenne egy gondom amit már sokan említettek itt a fórumond de egyszer sem válaszoltátok még meg itt ez a verseny inditásakor való kilépés launcher.exe hiba miatt. ennek mi az oka? már crackeltem a játékot ujra is raktam akkor is crackeltem és nem megy mindig ezt csinálja így meg csal a menüt látom léci válaszoljatok az e-mailomra:
    [email protected]
    köszi
  • markijoe12
    #474
    Hát visszaolvastam de nem találtam pls ird le h mi a megoldás!
  • baaka
    #473
    Már volt róla szó olvass vissza!!!!
  • Joker Hun
    #472
    Nekem a 4301 lite van fent.
  • markijoe12
    #471
    Szijjasztok létszi vki segítsen!
    Minden joh elindul a játék,de próbálok menni és csak nagyon lassan gyorsul
    30ig gyorsan aztán épphogy elmegy 60-ig:SSS
    Létszi help:(
    Azt ne irja senki hogy vegyem meg a boltba mert nem éri meg :D
  • [HUN]FaTaL
    #470
    Nem.