817
  • Evin
    #817
    Igen. Amúgy sem hosszúk a pályák, sem az összes játékidő.
  • Qwerty4
    #816
    Hello.

    Lehet senki nem válaszol, de megkérdem.
    Épp belenéztem a játékba, traininget megcsináltam és az első pályából kb. 2-3 percet, míg kiértem a lakásból. (most nincs kedvem tovább tolni)
    Láttam közben checkpointolt, utána ki is léptem a menübe, de mikor folytatni akartam a játékot, újból a pálya elejére rakott.
    Tehát itt is egy programindítással ki kell játszani egy pályát vagy következő progiindítás után előröl kell kezdeni?
  • krisztajo
    #815
    Sziasztok! Egy kis segítség kéne. Most telepítettem a játékot (eredeti) és nem tudok vele játszani. Öt-tíz perc játék után elfeketedik a monitorom és kikapcsol.
    Ezek után már nem tudok semmit csinálni.
    Már visszavettem a felbontást 1600-ról 1200-ra, de ez sem segített (Radeon 4850 karim van).
    A Dragon Age és a Mass Effect 2 full grafikával ment a gépemen, most meg ez!
    Szóval mit lehetne tenni, adjatok tanácsot!!!
  • Zazu18
    #814
    Már nem tudom kinél olvastam h az elején a nightshade cuccban először kék majd piros a szem... Amikor kék akkor Crossal mész a repülőn aztán amikor Wesley-vel mész akkortól piros...

    :D
  • Evin
    #813
    Most majdnem 5-be kerül.
    Szerintem inkább a 2000FT-os kategóriában érné meg.
  • sambauer
    #812
    A Demo nagyon bejött, de a teljes játékot sikerült kemény 3 óra alatt végigvinnem egy éjszaka alatt.. Élvezetes volt meg minden de aki egy ilyesmire ki ad 5 ezernél többet az jogosan húzhatja a száját (én nem tettem, szóval nem is kritizálom :D)
  • Zazu18
    #811
    Naja... ez a játék ténylg csak a neve miatt lett megcsinálva.

    Nekem viszont tetszik h nem lehet a sárgaföldig butítani a gafikát. A mai gamereknek úgyis megvan a hozzávaló gépük... És így ebből a szempontból nem romlik a játékélmény...

    Tetszik hogy Wesley-t is eltalálták és mintha a filmből jött volna át (stílusát tekintve).

    Negatívum h keveset használva az adrenalin adta lehetőségeket is könnyen kijátszható.

    személy szerint én még egy másik részt is elviselnék. De valószínű hogy eltolnák a történettel vagy valami egyéb baromsággal...

    Így inkább maradjon meg ez az egy...

    Minden esetre nem csalódtam benne...
  • peti71
    #810
    Akik ebben a játékba elakadnak, azoknak ajánlom a Tomb Raider sorozatot.
  • gregtom6
    #809
    És üzenem azoknak, akik ennyire lineáris játékban is elakadnak, hogy próbáljanak meg 10 évvel ezelőtti játékokkal játszani, azok igazán nehezek, de ehhez max időhúzás fórumon kérdezgetni, fél perc(sokat mondok)is bőven elég rájönni mindenre benne...
    Prince of Persiában se lehetett elakadni(talán a 2-ben fél óráig, ott is csak azért, mert nem tudtad merre menj)ebben egyáltalán képtelenség elakadni...
    Amúgy én ezt is pozitívumhoz sorolom, mert a lineáris játékok jobban ki vannak általában dolgozva berendezés szerint.
  • gregtom6
    #808
    Véleményem a játékról:
    Filmes adaptációkhoz képest nem rossz, de lehetne hosszabb is, túl gyors a játék(kevés kisfilm, szinte átmenet nélkül kerülünk új helyszínekre)
    Némelyik kisfilm iszonyat kidolgozatlan, és ráadásul akad is, a játék jól optimalizált(el is várható, mivel nem állítható a graf)<-graf beáll. hiány is hiba.
    Történnek benne hülyeségek(kinyírjuk a libegő vezetőjét, erre magától elindul a libegő)
    Ismétlődő kinézető ellenfelek<-legnagyobb hiba),játék túl rövid, monoton, történet szinte ugyanaz, mint a filmben, csak más szereplőkkel, ronda kép amikor kapunk valami új cuccot, töltéskor a töltény mozoghatna előre-hátra, nem csak középen, futás hiánya

    Ami jó:hangulat, kellően nehéz közepesen, pörgős, könnyű irányítás(nekem mondjuk DMC3,4,PoP trilógia is könnyű volt billel)
    trainingnek is filmszerű kidolgozása van, párbeszédek jók, filmbéli szeeplők alkalmazása, látványos pályák, menü jól eltalált, zene nagyon jó(klasszikus zene elemei miatt->mátrixos hatás, wanted film hatás)
    hangok is nagyon jók, ruha telitalálat(bug:elején kék szemű, majd vörös), grafika jól néz ki, jól optimalizált, néhány kisfilm nagyon jó

    Összességében nem rossz játék, de az árát nem éri meg. Talán ha eredetileg játék lett volna, jobban kidolgozták volna, de érződött rajta, h úgy voltak vele, a neve úgyis eladja...(általában jell. az adaptációkra), hamar feledésbe fog merülni...
  • Evin
    #807
    Na nálunk még csak most fog megjelenni.
  • ricsa008
    #806
    az érzékeny egérre született valami megoldás?
  • HAYES
    #805
    Ok. Kösz!
    Még egy kis probléma van, a játékban a kép zöld csíkos (néha még rosszabb), mintha valami codec hibája lenne, ezzel találkozott már valaki? Esetleg van rá megoldás?
  • balee4
    #804
    amikor megsérülsz, visszahúzódsz a géppuska mögé, felhúzod és akkor nem sérülsz
  • HAYES
    #803
    Hogy lehet végigvinni azt a pályát amikor gépágyú mögül kell lőni, olyan szar a kép meg az irányítás, hogy nem tudom hogy honan lőnek. Mire az egyik oldalról átfordulok a másikra, már meg is öltek, ráadásul legkönnyebb fokozaton. Van valami trükkje ennek a résznek?
  • Shep
    #802
    Hát ezt a tesztet inkább nem kommentálnám Inkább kapja meg a
  • Prince23
    #801
    GP teszt
  • Shep
    #800
    3. végigjátszás legnehezebb fokozat és még 2 óra sem volt. Azért az alig több mint 1 óra elég kemény, gondolom szinte csak fut és lő.
  • Evin
    #799
    Kezd újra, vagy csináld meg a tréninget megint a leírás alapján, de úgy kell megcsinálni, ahogy írtam.
  • piamania
    #798
    Nem nézek ki,ő csak lő rám.Alig van már fedezékem,mert lelőtte az oszlopokat.Egyik helyről megyek át a másikba,de sehol nincs hely lőni.
  • piamania
    #797
    senki.még egyszer átvitte az előbb.csak szépen a háta mögé kerültem és lőttem.viszont itt ennél vmiért nem megy.A tréning az egyszerűbb volt.
  • Evin
    #796
    Nem nézel ki.
    Ki csinálta meg helyetted a tréninget?!?
  • piamania
    #795
    Hogy értve,hogy vakon?Csak felé lövök,nem rá?
  • Evin
    #794
    Nem tudom, csak egy ötlet volt.

    Vakon rálősz. Világosabb lesz a kép, és átmész másik fedezékbe és oldalba lövöd.
  • piamania
    #793
    tudom,hogy keresni kell a helyzetet,hogy tiszta legyen a célpont,de sehogy nem találok.Kilőttem már minden lámpát.Mindig arra figyel amerre én vagyok.
  • piamania
    #792
    sajna csak egy win felhasználóm van.Addig csináljak egy másikat?
  • Evin
    #791
    Ha 2 Win felhasználód van, valószínűleg 2 profil is lesz.

    Gondolkozz->Tréning!!
  • piamania
    #790
    Hogy kell megölni az elején a swat parancsnokot?Sehogy nem jövök rá.A másikra is válaszoljatok.kössz.
  • piamania
    #789
    Hi!
    Lehet két profilt csinálni a játékban?Ha igen,akkor hogy?köszi szépen.
  • Aspyrin
    #788
    Végigtoltam, egész mókás volt a befejezés..:DDD
  • Aspyrin
    #787
    Olvass vissza, vagy használd alul a keresőt. :)
  • ropi88
    #786
    hali!

    srácok nem tudja valaki hogyan lehet felbontást állítani a játékon kívül olyan nem tom milyen fáljból? köszi
  • Shep
    #785
    2,5 óra játék összesen. Akkor szerinted?
  • Aspyrin
    #784
    Itt járok most:

    Sok van még hátra? :)
  • Balumann
    #783
    ... :D
  • ricsa008
    #782
    kössz fiuk
  • Evin
    #781
    Maradj a gépfegyver fedezékében, ha nem kell lőnöd, ennyi.
  • atinq
    #780
    Sziasztok. Tudna valaki segíteni? Elakadtam a második pályán ahol a kisgyermekes hölgyet kell kijuttatni az udvarból. Az erkélyről kell gépfegyverrel lelőni az ellent. De ez nekem sejnos nem sikerül. Lehet itt használni valamit a képességek közül vagy csak egyszerűen lőni kell és kész?? Nekem nem igazán sikerül pedig már a legkönyebb fokozaton vagyok. Help. Please.
  • wesker24
    #779
    Használd az adrenalin módot avgyis az időlassitást amint leereszkedik nyomd be az időlassitást aztán adj neki ezerrel ! Ennyi.
  • masssza
    #778
    El akadtam hogy lehet le löni Arana-t mert én már sokat löttem bele de mégsem fogy az élete?