1689
11549551111224877855.jpg
  • Papa01 #1689
    Végig vittem Minerva's den-t is. Számomra ugyanúgy tetszett mint a játék első része. Nagyon! :) 50 órát tettem bele összesen, multit semmit.
    Hibaként talán azt tudnám megemlíteni, hogy a DLC sokszor kidobott az asztalra.. :)
  • Papa01 #1688
    Köszönöm szépen, nagyon figyelmetlen voltam! :)
  • totyak
    #1687
    Játékon belül a menüben találod meg.
  • Papa01 #1686
    Sziasztok!

    Steam-es játék esetén hogyan lehet játszani a Minerva's den DLC-vel? A játékkal együtt vettem meg régebben.
    A játéknál azt írja, hogy telepítve van...
    Köszi a válaszokat! :)
  • tigeroo
    #1685
    ti hogy jutottatok el a befejezésig? nekem a vége jó lett. a little sistereket megmentettem, a grace hollowayt életben hagytam, stanleyt megöltem (mert szerintem ő gonosz volt -bár most olvasom, hogy az ő sorsa nincs befolyással a befejezésre), gilt életben hagytam (elég szar sor ez neki)
  • tigeroo
    #1684
    nekem is random kilép a steames példány. főleg a játék második felében szinte már óránként. legalább lenne benne autosave befejezett missziónként... grr...

    na mindegy. végigjátszottam a 2. részt is. a minerva's den DLC-t honnan lenne a legolcsóbb beszerezni nem tudjátok? allkeyshop-on nincs fennt.


    a sorrendem ez volt: bioshock 1, infinite, könyv elolvasása, 2. rész most. nagyon jó a sztori. minden mindennel összefügg. zseniális volt ennek a története is, bár a játékmenet kicsit sietős volt, az eleje kurva nehéz volt easy-n is a túl erős splicerek miatt. de a játék 2. fele miután fejlesztettem a plasmidokat és elköltöttem egy kis ADAM-et, már túl könnyű lett.
  • totyak
    #1683
    Ha esetleg valaki játszik még a játékkal, másnál is előfordul, hogy random kilépked az eredeti Steam-es példány? Semmi hibaüzenet, csak kilép. Esetleg a magyarítás lehet az okozója?
  • akyyy
    #1682
    amúgy eLOLvastam a könyvet, jó volt. bár a végéről hiányzott még egy kis szöveg nekem az első rész karakterével kapcsolatban. illetve elenourről is olvastam volna dolgokat, meg Deltáról.
  • akyyy
    #1681
    Minderva odújánál mit lehet csinálni hogy ne fagyogasson és dobáljon ki az asztalra a játék? elég zavaró meg bosszantó, főleg ha sokáig véletlenül nem mentek :D
    eredeti steames játék.
  • akyyy
    #1680
    már nem emlékszem, hogy melyik is volt, csak azt, hogy xboxon toltam :D
  • akyyy
    #1679
    az az első részé, nem? :D azt olvaastam googleval hogy 6 befejezés is van.
  • Evin
    #1678
    Ha jól emlékszem úgy van 3 befejezése, hogy
    - az összes kislányt megmented
    - egyiket sem mented meg
    - is-is.
  • Jim Morrison
    #1677
    Akkor eloszor is ne ugy vidd vegig ahogy anno, es akkor ket befejezes meg is van.
  • akyyy
    #1676
    Öh, a játéknak most akkor pontosan hány befejezése van, és hogyan lehet őket elérni?
    Nincs valahol elmentés esetleg, hogy az összeset végig tudjam nézni? :D

    bár már egyszer végigvittem a játékot, de most újra elővettem.
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2015.07.08. 22:05:54
  • TheGrinder
    #1675
    A magyarítások portálon nem olyan régen elveszett az összes adat. Egyik fórumozó kollégánk kimentett "pár" magyarítást, Bioshock 2 is közte van. Itt töltheted le.
  • TottiHUN
    #1674
    Hali, hol tudnám beszerezni a magyaritást? a magyarítások portálon sajnos nincs még fent.
  • uvijoe
    #1673
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne:Hogy tudom megszerezni a fúró lökés opciót .

    E nélkül nem tudok tovább menni egy akadálynál.
  • Danger95n
    #1672
    Hali. Felvettem egy little sistert és nem jelzi ki. Nem tudok szagmintát fogni le adni sem tudom de a következő pályára sem tudok menni mert azt írja, hogy kishúggal nem mehetek át. Wtf?! Nagyon megköszönném a segítséget. Sürgős!!!
  • mester1987
    #1671
    BioShock 2 Updated

    Hey BioShock 2 fans!

    In August, the Games For Windows LIVE service marketplace closed and some of you wondered what would happen to BioShock 2 on PC. We remain committed to supporting BioShock 2 on PC and are excited to announce that starting today the game is available via Steam. Not only that, but the Steam version of BioShock 2 includes all available multiplayer downloadable content, as well as the single player “Protector Trials” DLC!

    With the help of our friends at Digital Extremes, BioShock 2 on Steam fully supports popular features of the platform, including controller compatibility, Steam achievements, and Big Picture mode. Matchmaking is easier than ever now, allowing you to search for “any game,” as opposed to having to select your game mode. Leveling up is also quicker and easier, as we’ve fine-tuned the multiplayer experience to be better than ever.

    If you have already purchased BioShock 2 through a different digital partner, we’ve got you covered. Simply take the same game activation key you already own and “activate” it within Steam. Doing this will grant you access to BioShock 2, all of its multiplayer and Protector Trials DLC, as well as Minerva’s Den – the single player story-driven add-on that includes new weapons, enemies, and plasmids!

    For more information on BioShock 2 on Steam, you can visit: http://2kgam.es/bioshock2steam

    -- 2K Games
  • MerlinW
    #1670
    Amíg át nem cuccolják Steamwors/Origin-re sehogy. Hogy ez megtörténik-e egy ilyen régi játéknál az meg kérdéses. Ha igen, a DLC-k akkor sem garantáltak. Addig is, van egy teljes éve mindenkinek, hogy megvegye, végigjátssza őket.
  • Anonymusx
    #1669
    Inkább az a kérdés hogy hogy lehet őket majd használni.
  • mooo
    #1668
    És most hogy megszűnik az XLive,hogy lehet majd megvenni a dlc-ket?
  • MerlinW
    #1667
    Nem, mert XLive-osak.
  • Anonymusx
    #1666
    A steames Bioschock 2-hez meg lehet oldani hogy működjenek warez dlc-ék?
    Ugyanis míg az alapjáték kb akciósan 600 ft, egy dlc kb 1200 ft körül van, annyit meg nem szívesen adnék érte..

    Ha valakit érdekelne az akciós Bioshock:

    http://www.amazon.com/video-games/dp/B0083W649I
  • Jim Morrison
    #1665
    Ja tényleg, itt van multi :D ha már megvettem lehet fel kéne raknom :D
  • kill3r21
    #1664
    Toltam egy multi meccset, eléggé érdekes :D
  • ffxi
    #1663
    Erre tudtok megoldás? Origi steam-es a játékom.

  • Harbinger
    #1662
    Lévén a múltkor volt ingyen BioShock a GameFly-nál letöltöttem és most kaptam egy 75% off promó kódot a 2-re. NEM Steames verzió, így 3,5 £-ba kerül a GameFly-tól. Akit érdekel írjon és odaadom.
  • Optimus Prime
    #1661
    Ha nincs LIVE fiókod nem is tudsz játszani. Habár offline profilt akkor is létre tudsz hozni, de DLC-khez kell egy rendes fiók. Utána a DLC-t a xbox.com-on kell megvenni, akár az ingyenes akár fizetős és GFWL klienssel letölteni, vagy játékon belül a DLC menüpontban.
  • bazsi83vp
    #1660
    Már csak 1 kérdés... Regelni kell ugye hozzá a live-ra. Megveszem és ad 1 kódot amivel a steamen is leszedi? Vagy mi a menete.
  • Optimus Prime
    #1659
    Nekem is Steames és működik. A Minerva's Den a mostani 1300 Ft-ért nagyon megéri, gyakorta egy újabb BioShock játék.
  • bazsi83vp
    #1658
    És azokat (minerva és a lair - a multisak nem érdekelnek) hogy tudom a steames játékhoz venni? Bocs ha hülye a kérdés. És megérik?
  • Optimus Prime
    #1657
    6 is, ebből 2 ingyenes a Kill 'em Kindly egy multis mód, de senki nem játssza. A Protector's Trials amolyan challange romm-os játék, egy Little Sister kell védenem előremegadott fegyver-plasmid-tonic variációkkal. Ha ügyes vagy kapsz pár extrák a bonus menübe, képek, artok, videók.

    De, ami igazán megéri a pénzét, főleg ha a multi nem érdekel a Minerva's Den. A Lair of the Shadow Broker mellett az egyik legjobb DLC, amivel dolgom volt. Hardon cirka 5 óra hosszú! Az alapjáték nekem cirka 10 óra.
  • bazsi83vp
    #1656
    Ehhez vannak dlc-k? Steamen nem látok. A games for win-en meg hármat is.
  • Optimus Prime
    #1655
    BioShock 2 most még 5 órán át 5 euró, vagy a két rész együtt 10 euró.
  • Optimus Prime
    #1654
    Benne lennék, ha nem lenne már meg. Tavaly próbáltam 3 embert szerezni, nem ment. Mi változott?
  • grebber
    #1653
    4-es pakra összeállhatnánk benne lennék valakivel igaz nem sokkal de úgy olcsóbb!
  • Mastigias
    #1652
    Bejöttek a tippek, 4,99€ mindkét rész. KATT
  • Mastigias
    #1651
    Én is írtam a cikkben, hogy érdemes. Legalábbis szerintem (:
  • Optimus Prime
    #1650
    Nem tudom érdemes-e várni, lehet napi akcióba kap 75%-ot is. Igaz 4 nap van, de 5 nagy címe a 2K-nek: Duke Nukem, Mafia, Civilization, Borderlands (a mai) és a BioShock.