107

  • Bal0924
    #107
    Sziasztok!

    Van valahol végigjátszás a GTA Chinatown Wars-hoz?
  • SAFIII
    #106
    Sziasztok!

    Sok különbség van egyébként a psp és a nintendo verzió között?
    VAgy nincs?
  • stockhouse
    #105
    tegnap fejeztem be ipod touch-on, 100% gta hangulat, nekem nagyon adta, bár a story kicsit rövid volt, nekem 8 óra alatt sikerült a történet szálat végigvinni sok pöcsöléssel, hogy közben pénzt gyüjtögettem, a kamerával meggyült a bajom, sajnos néha saját életet él és eszembe jutott a feljlesztők édesanyja a legősibb mesterséget üzve:) az irányitást szokni kellet de ismétlen ipod touch érintőkijelzőn nyomtam, ami ennek a játéknak az előnye, ugyanis a kis apróságok amik nagyon jól kihasználja ennek lehetőségeit, pl. kocsifeltörés és egyebek, grafika csak funkcióját teljesiti, de semmi mást, a desing sztem elég pofásra sikerült és a bejárható terület is jó nagy, továbbra is érzek motivációt hogy játszak, mindenkinek csak ajánlani tudom, remek kis játék.
  • n3whous3
    #104
    király game, én meg ds emuval tolom: D
  • n3whous3
    #103
    ok találtam egy olyat, ahol a zenészek listája van, de az is édeskevés. pm-be mp3 album címet keresnék akkor inkább... :D
  • n3whous3
    #102
    szasztok

    valahonnan tud valaki keríteni egy tracklistet? Nem hogy mp3-ba nem találom a zenéket a játékból, még csak tracklistet se találok, hogy mik mennek benne...
  • Line
    #101
    Hali. Emiatt van hogy mostanában nem tudok reggelente race-elni?
  • Verseghy
    #100
    PSP verzióval nyomja valaki?
  • Voltan
    #99
    Szerintem nincs a nézettel semmi baj. Ilyen volt a GTA 1-2 is. Jó kis retro fíling. Nekem bejön.
  • ldavid
    #98
    még most ősszel kiadják iphone-ra, és ipod touch-ra is
    logikus lépés végülis
  • sambauer
    #97
    szerintem azért egy UMDre akkora terület mint san andreas hát nehezen fért volna rá. max olyat csinálhatnának még hogy Los Santos Stories (vagy san fierro/las venturas)
  • SAFIII
    #96
    Nem talán, hanem biztosan
    Cesar Vialpando-val a főszerepben,jó kis autólopások,gyorsulási versenyek stb.
    Adta volna, de hát nem, mert szar felülnézetes fost kell csinálni...
  • ATi0021
    #95
    Azért az érdekelne, hogy az érintőképernyős részekkel mit kezdtek. A megvásárlásán még gondolkodom. Felső nézet PSP-n, hát... [Talán GTA SA Stories kellett volna.)
  • ldavid
    #94
    ha nem jelennének meg
  • ldavid
    #93
    PSP (szerintem vegyes fogadtatása lesz)





  • SAFIII
    #92
    Hi!!
    valakinek sikerült használni a kódokat?????
  • zola2000
    #91
    "ha nem csak felülnézett lesz akkor megveszem, másképp esélye nincs"

    na igen, itt bukott meg a DSes változata is, ennél azért a ds is többet bír, mint ahogy ezt az RIZ-ZOAWD, és a DSes kingdom hearts bebizonyította, és a dses dragon quest 9 is nagyon szépen néz ki, ez meg ronda dsen, túl távoli a kép, vezetés közben alig valamennyit látni előre, és még erre mondják, hogy teljesen kihasználja a dst, pffffffff
  • ldavid
    #90
    itt azt írják, az alapokról írták újra - gondolom az izometrikus nézetet minimum lecserélik
  • ATi0021
    #89
    Jó hír, hogy újra lesz GTA PSP-re, de jobban örültem volna egy GTA San Andreas Storiesnak. Kíváncsi leszek, hogy oldják meg az érintőképernyőhöz köthető dolgokat. Ha PSP-hez mérten, nem csak felülnézett lesz akkor megveszem, másképp esélye nincs, marad a VCS és LCS.
  • ldavid
    #88
    Rockstar's just confirmed that excellent Nintendo DS GTA, Chinatown Wars is heading to PSP.
    (...)
    Specifically built for the PSP platform with upscaled widescreen graphics, enhanced lighting and animation; and including all-new story missions; this version of Grand Theft Auto: Chinatown Wars will take full advantage of the power of the PSP system.
    forrás
  • Szaboka43
    #87
    :D
  • sambauer
    #86
    j
  • gregtom6
    #85
    Hy!
    Nem jó így, de mivel nem fogok kiadni pénzt DS-re, se Chinatown Warsra, ezért muszály lesz így. Azt a pénzt értékesebb dolgokra is lehet költeni.
    PS2-t is csak apum vett magának, az már részletkérdés, h akkor már én is használom:)
  • Csokis
    #84
    Az meg olyan is. De, ha neked így jó, akkor jó játékot!
  • SAFIII
    #83
    Nem olyan kicsi mivel van zoom mod.....
  • Tomek83
    #82
    Emulátoron DSezni az merénylet magatok ellen:) Tudom,vkinek 1-2játékért nem éri meg.Amúgy kiváncsi vagyok hogyan lehet egérkurzorral ellopni egy autót azon a kis képernyőn.
  • sambauer
    #81
    hát az nem kifejezés... Nálam meg akad is szóval bukta :D
  • kommersz
    #80
    Mukodik az biztos,de nem valami kellemes 2x2 centis ablakban jatszani.
  • SAFIII
    #79
    na sikerült megoldani...akit esetleg érdekel az privizzen,rom meg emu nálam..
  • SAFIII
    #78
    a rom-t le tudtam szedni,de működőképes emu-t nem találok...
    valakinek sikerült elindítania?
  • Csokis
    #77
    Na, már kapható a CD Galaxis-nál 9890-ért, KATT!
  • Mike27
    #76
    Hát én is meg fogom venni, az biztos, még ha holnapig is kell várnom, de legalább legálisan veszem meg Németországban ;)
  • xido
    #75
    meg is érdemli,ma próbáltam először és dobtam egy hátast a multiablakos megoldásai miatt:)
  • hakagyi
    #74
    nem tudom letenni ,mert annyi mindent lehet benne csinálni ,a drog drillerkedés nagyon jó
  • hakagyi
    #73
    tudjátok USA verziom van ,de azért megveszem az eredetit is
  • DöflingR
    #72
    A RS ismét kitett magáért:)
  • Tinman #71
    Elég megnézni a #62-ben linkelt videot és máris nem meglepő ez az értékelés!
    Jóféle cucc az tuti!
  • Csokis
    #70
    Tarolt a játék a különböző tesztelő oldalakon, KATT!
  • Tinman #69
    Látom 12k körül írják... ez sok, ennyit nem adok érte.
    Marad a külföldi 9k körüli ár ;-)
  • Csokis
    #68
    Nem hiszem, mivel az európai megjelenés Március 20, azaz Péntek. De előrendelést már szinte minden helyen le lehet adni.