58
Dr. Horrible’s Sing-Along Blog
  • Bulykin
    #18
    fordítója már van, met jelezték hogy majd ők fogják fordítani, de akkor most már én sem tom mi lesz belőle^^
  • tnm #17
    max kihagyják a a rímelést és csak az értelmére mennek rá. de amúgy lesz előbb-utóbb, ha lesz angol akkor az után sztem már akár egy napon belül is, ha nem lesz angol, nos akkor később, de tuti lesz
  • Cat 02 #16
    Soha, rímeket nehéz csinálni h átjöjjön az egész.
  • Bulykin
    #15
    jaj hát én még az első részt se láttamXD ahhoz sincs:)
  • tnm #14
    angol sincs még, de amúgy is csak az egybe vágott verzió csak ma került fel netre
  • Bulykin
    #13
    már én is nézném, de nemtom mikor lesz maygar felirat...
  • Kicsikiraly
    #12
    megnéztem a harmadik részt, baromi jó volt :) ötletes az egész sztori, hogy a "gonosz" van középpontba helyezve
  • tnm #11
    második is fenn van már, pl. mininova, és holnap minden bizonnyal 3. is lesz
  • Bulykin
    #10
    közben az első részt már megtaláltam:) és olvastam is hogy Mammutsegg lesz az aki majd fordítgatja a részeket^^
  • Bulykin
    #9
    most akkor ez nem lesz fent torrenten soha? mert nemrég volt egy netes sori, a Sanctuary, de azt mindig feltették a torrentes oldalakra(külfördi) is.
  • Cat 02 #8
    Megvárom míg lemegy összes és egyszerre, remélem olyan jól alakít mint a How i met your motherben :)
  • Bulykin
    #7
    köcce^^ meglessük majd ha lesz felirat:) addig is +fav
  • tnm #6
    neten elérhető (mármint legálisan is a netre van szánva, lentebb linkeltem is), szuperhős musical, paródia jelleggel
    infók magyarul
  • Bulykin
    #5
    ez amúgy milyen sorozat? valami vígjáték vagy mi? vmi magyar link nincs?:)
    olvastam, hogy már van fordítója is^^
  • tnm #4
    Simon Helberg (Howard Wolowitz, The Big Bang Theory) is szerepel, mint middleman.
  • tnm #3

  • tnm #2
    Ha a főoldal nem elérhető, akkor meg itt lehet próbálkozni. Vagy szokott helyeken, mint pl. mininova. (Utóbbinál annak ellnére, hoyg .avi-ként van feltüntetve, valójában .flv fájl!!!)
  • tnm #1
    Joss Whedon netes szuperhős musical-je, melyben Neil Patrick Harris, Nathan Fillion és Felicia Day (Vi a Buffy-ból) szerepel.
    Teaser
    Prequel képregény
    Itt érhetőek majd el a részek, egyelőre az első, aztán 2 nap múlva már a 2. is 4 nap múlva a 3. is. Aztán le is szedik őket.