8
  • roliika
    #8
    Sokáig bírja az aksija(mert elég gyenge gép kicsi kijelző stb).
    1 kiló csak!
    Kicsi!
    Nekem pl most 4 hónapon át nagyon jó lenne nyelvsuliba cipelni, eszméletlen sokat írunk kézzel amitől elszoktam, pötyögve sokkal gyorsabban tudok írni.
    Nagy a kijelzője egy okostelóhoz képest nem kell megvakulnom.

    5 órát bír az aksija ami nem mellékes, 120ért "hagyományosat" nem kapok olyan ami könnyű és 5 órát bír.

    Van notim csak ezt használom, de 240 000 volt és ezt meg féltem elcipelni magammal.
  • gere1
    #7
    s a metron menetkozben szovegszerkesztesz. aham :) , ha hirtelen mailozni kell arra ott vannak az okostelefonok meg az iphone.

    addig vili, h kint ez 100,200 , X dollar / euro. nade itthon 100k huf, mikor 110kert egy normalisat kapni. nevetseges...

    nemhinnem h divatmajmokon kivul barki is venne itthon ilyet, mert _erre van szuksege_
  • mousee
    #6
    Ha valakinek melózni kell menet közben, és csak net+ímél+szövegszerkesztés, akkor nem a nagy teljesítmény a lényeg, hanem az, hogy minél könnyebb és hordozhatóbb legyen a cucc, és -szerintem a legfontosabb- hogy jóóvalsokkal tovább bírja az akksija életben tartani a gépet az alacsony fogyasztású cuccok miatt (kis kijelző, atom proci, ssd winyó).
  • gere1
    #5
    valaki arulja mar el, hogy mi a tokomre jo ez a lebutitott laptop, mikor + 10e hufert teljesertekut lehet venni ???
  • Polllen
    #4
    Én majd egy 932A-t veszek...hihetetlen az asus politikája...:DDD

    Ahelyett, hogy termékmérnökök dolgoznának, inkább mindent kiadnak lesz, ami lesz alapon...:) Bár még így is nyereséges a bolt, uh ők tudják...
  • roliika
    #3
    Nagy SSD van benne.
  • htmm
    #2
    Hogy sikerult a linuxos valtozatot kihozni dragabbra?
  • roliika
    #1
    Beindult az olcsó subnotesz gyártás..ez örvendetes! :)