70
Xbox360 exkluzív hack\'n\'slash / RPG a Silicion Knight-tól
  • Attis38
    #70
    Értem:) És kösz a felhomályosítást;)
  • gyuri12
    #69
    Banner,jeeah
  • Istencsászár
    #68
    A fejlesztési idő nem függ össze a grafikával, hibába csinálták 10 évig, amikor X szer kellett motort váltani alatta.
  • Attis38
    #67
    Annyiban helyesbíteném magamat,hogy külcsín tekintetében magasan vernie kellene a mai játékokat(pláne ennyi fejelesztési idő után),viszont az ember nehezen teszi le,ha neki áll játszani vele.
  • Attis38
    #66
    Szvsz egész kellemes egy gáma,a hangulata ,ami elsőre megfogott,és a zenei szekció is pazarul teljesít.Grafikailag lehet,nem a top,de ez különösebben nem zavar.
  • Snomag
    #65
    zsiros
  • sixdye
    #64
    kikúrt jó
  • D4nY
    #63

    bannernak?
  • sixdye
    #62
    d
  • Örm
    #61
    Kösz!
  • Snomag
    #60
    charmokat a cyberspaceban lehet osszeszedni, utana meg a menuben (equipment->charms) tudod aktivalni oket
  • Örm
    #59
    Kösz és ezeket hol tudom elérni? Mert már 70%-nál járok a játékban, de még nem találkoztam velük.
  • Snomag
    #58
    hat mellekkuldetesnek max a charmok questjei vannak (minden charmhoz tartozik egy kuldetes, amit meg kell csinalni, hogy aktivalni lehessen)
  • Örm
    #57
    Hello!
    Vannak a játékban mellékküldetések? Vagy csak a fő szálon lehet haladni? Ha vannak mellékküldetések akkor azokat hol lehet elérni? Kösz!
  • Martin576
    #56
    Nem sz*rozom velük én sem.
  • Snomag
    #55
    hat jah, bar zavaro, hogy vegre craftolok egy jo piros cuccot, aztan 15perc mulva talalok egy jobbat es lehet lecserelni :D

    A runakat en ertem ( bizonyos cuccokba amihez oda van irva h empty socket v mi beleteheted es adja a bonuszt, belerakni meg ugy lehet, hogy siman akarhol a menube kimesz, equipment, kivalasztod a targyat, es Insert (X asszem) majd kivalasztod a runat) viszont a charmokkal nem vagyok meg tisztaba..megcsinalom hozza a questet, belepakolom a runakat es utana? kell meg vele valamit csinalni?
  • Martin576
    #54
    Apróság, átlag játékosnak felesleges opció, de nekem marhára bejön pl. a felszerelés szinte végtelen variálhatóságának és átszínezhetőségének lehetősége. Én kardos vagyok, meg lézerpuskás, talpig fekete-aranyban, más meg lehet lándzsás és pisztolyos, vörösben és zöldben. Egyedül a rúnarendszer működését nem értem még. :)
  • Snomag
    #53
    na jah, nekem ami hiba meg volt, hogy zuztam egy lenyt, az hirtelen eltunt, en meg egy szobaval arrebb voltam..ez asszem volt 2x/3x, amit nem ertettem.. a halal az meg tenyleg elegge fajdalmas tud lenni egy ido utan
  • Martin576
    #52
    Szerintem nagyon jó játék, és a netes tesztelők több mint fele a demo alapján mondott ítéletet felette - szinte biztos, hogy nem raktak bele sok órát.

    Aláírom, tele van kib*szott láma hibákkal: 30 másodperces vérlázító halál-animáció, késő, elcsúszó triggerelt párbeszédek, beragadás, odafagyó ellenfelek. A harci rendszer totális szembemenés mindennel, amit eddig konzolon produkáltak, ergo hosszú időbe telik, mire rááll majd a kezed, az elején össze-vissza fogsz bénázni.

    De ott a másik oldal: fantasztikus grafika, grandiózus, sőt monumentális látványvilág, amely abszolút a Warhammer 40K-ra hajaz a helyszínek és karakterek tekintetében is. Természtetes, mechanikus és organikus objektumok. Elképesztő méretkülönbségek, óriási termek, vég nélküli folyosók - csak mész, barangolsz, felfedezel. A harcok nem túl hosszúak, tele van átvezető jelenetekkel, ezért egyáltalán nem unalmas. Fantasztikusan gazdag és sokrétű benne a fejlesztési/tuning rendszer, ami csíráiban már-már a WoW-ot idézi. Sci-fi rajongó szemmel lebilincselő, izgalmas történet, néhány apróbb logikai feladvány, egy óriási, bejárható város a bázisod, interakció más karakterekkel, elcsípett párbeszédek...

    Lényeg a lényeg, nekem minden negatív kritika és valós hiba ellenére kellemes csalódás a Too Human. Napok óta le sem tudom tenni.
  • Snomag
    #51
    :D hat ezen nem vesuznk ossze
  • Skyline
    #50
    Ettől még jogos az értékelés,mert maximálisan unalmas 1 óra után...
    Az irányítás..pfff....Lehet sorolni még bőven hol van eltolva....Kár érte de ez van egy tucatjáték pár jó 5lettel,elcseszve ennyi.
  • Snomag
    #49
    ez hack and slash jatek, nem egy hudekomoly rgp
  • Skyline
    #48
    Jogosak,és nem a grafikáról van szó,hanem rövid időn belül unalmas 5lettelen,tucathent rpg style...Kár érte..
  • Snomag
    #47
    hat nekem a lost odessey az kimaradt, szoval passz, erdemes talan par kepet megnezni neten ( pl itt) es ugy eldonteni
  • gyuri12
    #46
    Az lenne a kérdésem,hogy olyan Lost Odessey féle "az utolsó pixelbe is belekötök" típusú lehúzás volt(magyarul nem jogos) vagy tényleg jogosak a 5-7 pontok?
  • Istencsászár
    #45
    Ez akkor nekem való lesz, köszi!
  • Snomag
    #44
    naja, eleg sok helyen lehuztak, bar az teny, hogy semmi hihetetlen ujitas nincs benne, szerintem azert elvezheto
  • gyuri12
    #43
    Sajnos máshol nem ezt hallani.:(
    Olyan játék ez,amit előbb utóbb mindenképp beszerzek,de majd ha 7-8 ezer lesz.
  • Snomag
    #42
    eleg sok helyen lattam, hogy emberek leirjak, nekem nagyon tetszett, kicsit olyan diablos / god of waros erzesem volt tole, es azokat is nagyon szerettem

    1baja van talan, hogy a tortenetrol ha elotte nem hallott az ember, akkor sokaig csak pislog, hogy mi micsoda es nem erti a felet sem, tehat erdemes hozza bongeszni a http://toohuman.wikia.com/wiki/Main_Page -t
  • Snomag
    #41
    Nekem olyan 10-11ora jatekido kozott volt amikor vegigvittem, es masoktol is ezt hallottam.

    A helyszinekkel szerintem nincs gond, egy ket csarnok elegge lenyugozoen meg van csinalva, es altalaban elmondhato a jatekrol, hogy nagy tereken zajlik a csata. A cyberspace, az utolso palyak, valamint a 'fovaros' (nem ugrik be a neve) is szepen ki vannak dolgozva.

    A nehezseg nem allithato, szoval ha egyszer megszokja az ember az iranyitast (jobb pocokkel kell utni) akkor a sima horda irtasa az nem jelent tul nagy kihivast. (de azert hozzatennem, hogy amire vegigtoltam, en siman meghaltam 100+szor, meg achievement is jar erte:) ). A foszornyek viszont idegesitoek tudnak lenni. Szerintem jol el lett talalva, hogy se nem tul konnyu, se nem tul nehez az egesz jatek.
    A harcrendszer, ami meg elsore furcsanak tunhet, ha belejon az ember nagyon latvanyos es elvezheto tud lenni, szoval erdemes raszanni az idot.

    Ha egyszer vegigvitte az ember az alap tortenetet, lehet teleportalni a mar latott helyszinekre es ujra kitisztitani oket es meg elmeletileg, sok helyen uj jaratok nyilnak meg, bar ezt meg nem neztem, leven tegnap este fejeztem csak be. A videok kozott is van par ami meg mindig nem elerheto, szoval meg a tortenethez is lehet ugylatszik valami kis pluszt szerezni..
  • Istencsászár
    #40
    Hány óra? helyszínek mennyire változatosak? könnyű, nehéz? ujrajátszhatóság?
  • Snomag
    #39
    na tegnap befejeztem a jatekot, nekem hihetetlenul bejott (sikerult kozel 8orat egyhuzamba jatszani vele). Jok az atvezetok, a tortenet, es ugy osszessegeben az egesz jatekmenet..

    trick daddy: offline csak egyedul lehet tolni sajnos (tudnam miert..)
  • carterx
    #38
    Thx

    üdv
  • Istencsászár
    #37
    "Xbox360 exkluzív hack'n'slash" a warez meg
  • carterx
    #36
    Hy.

    Na megjelent itt ott a letölthető verzió :)
    Mit lehet róla tudni?
    Nincs sok jó tapasztalatom...

    Ps3-ra lesz e? Ki tudja...
  • trick daddy
    #35
    ohh...Thx
  • Istencsászár
    #34
    Van multi, és arról jókat is írnak. Elvileg 4 playeres Co-op van benne
  • trick daddy
    #33
    nemtoom lehet megveszem mert ebbe a hónapba semmi uj nem lesz.
    ebbe a gambe van (offline) co-op vagy multi?? mert tesomal birjuk ezeket a hack n slash gameket.
  • gyuri12
    #32
    6 helyett inkább mondjuk 7-et.;)
  • Istencsászár
    #31
    Más tesztelő:) Amugy mindenhol megkapta ezt a 6 körüli értékelést, szóval közepes alkotás, se több se kevesebb...