23
  • Iamzozo
    #23
    Itt lehet szennyezni a levegőt, nem kell hibrid. Európa nem is a streetviewba készül, hanem az archívumba: egyszer ilyen volt.. :)
  • nessboth
    #22
    10 év múlva már a Jeti sem tud elbújni a GOOGLE elől
  • scs17
    #21
    :P
  • willcox
    #20
    Átvitt értelemben? De azt illett volna jelezni is, van ennek megfelelő írásmódja is, vagy erről még nem hallottál? A mondat második felében nem tévedtél :)
  • CSOCSO
    #19
    mikrobuszok? biztosak vagytok benne? mert itt amcsiban egy toyota priussal csapattak.
  • sonic333
    #18
    ezek nem geciznek
  • Cat 02 #17
    Ha a Google német lenne és amerikába menne tuti sírnának h nemzetbiztonságnak annyi :S
  • Nonix
    #16
    Ezzel viszont van egy kis bibi. Ezek a kepek ha elavulnak ki frissiti ? Megint körbemennek a vilagon ?
  • JMáté
    #15
    Igen.Utána néztem.
  • Taxy01
    #14
    Jól emlékszem, hogy ez az a rendszer, ami pár hónapja lefotózott két sötétbőrűt egy drogdeal közben?
  • kjasfhasdfasd
    #13
    Nem értem mi ez a hirtelen nagy felháborodás. Eddig is voltak (túl sokan is) akik bármikor készíthetnek bárkiről képet. Rólam is van kép az index.hu-n meg még biztos sok máshol. Az senkit sem zavar, csak ha a google csinálja?
  • JMáté
    #12
    Jó, csak gondoltam hogy ez a tömegrendezvényes gondolatmenet itt is alkalmazható.
    Egyébként nem értem azokat akik folyton a személyiségi jogaik sérülése miatt aggódnak:"engem ne figyeljenek meg mer' nincs joguk hozzá".
    Azt hiszik egy nyomozócsoport ül a gépek előtt a Google főhadiszállásán és minden lépésüket figyelik, mert ők olyan nagyon fontos emberek?
  • Nonix
    #11
    Akinek sérti ez a személyiségi jogát az dögöljön meg a véleményem szerint, bocs ha nyers voltam.
  • TommyC
    #10
    az a baj h ez nem minősül tömegrendezvénynek!

    nem mutathatják senkinek az arcát, se rendszámokat, de mondták is h retusálják.

  • scs17
    #9
    átvitt értelemben te nagyon okos
  • JMáté
    #8
    Ebben a wikipédiás cikkben azt írják, hogy "A tömegrendezvények résztvevőinek rögzítése során nem az egyes emberek képmásának felvétele a cél" és hogy ezért tömegrendezvények rögzíthetők.
    Hát itt sem az egyes emberek képmásának felvétele a cél.
  • balage187
    #7
    Egyebkent az emberek arcat nem nagyon lehet latni a kepeken, nagyon keves kivetel lehet. En mar neztem sokat a Google Street View-t, de arcokat felismerni nem lehet rajta egyaltalan.
  • Amcir
    #6
    http://hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%A9pm%C3%A1s_%C3%A9s_hangfelv%C3%A9tel_oltalma
  • Amcir
    #5
    Ha bp-n is csinálják és vletlenül rajta leszek akko kicspom a balhét a képmásomhoz való jogom miatt
  • smv
    #4
    Ne vicceskedjünk már, az miért sérti a személyiségi jogokat, vagy bármi hasonlót, hogy lefotózzák az utcákat?
  • ziipp
    #3
    Miért akarnának bejönni? A keresőjükön keresztül így is egy csomó adatot megszereznek rólad.
  • willcox
    #2
    "négyzetcentiméterenként lefotózzák a német városok utcáit" - MEGALOL!!!
    Ennek a megfogalmazásnak az az értelmezése, hogy egyenként csinálnak négyzetcentiméterenként képet minden, az utcán lévő épületekről, tárgyakról, stb.
    A valóságban viszont nem erről van szó, csak a cikkfordító nem tud értelmesen írni.
  • UnnameD
    #1
    Lassan majd kopogtatnak a googléék a kapunknál, hogy jönnének feltérképezni a házunkat, hogy a virtuális látogatók betekintést nyerhessenek ide..
    Jópofa dolog, de kezd ilyesztő lenni.