76
MOL kutasok ide
  • Gaben78
    #76
    dögvész...
  • Gaben78
    #75
    vissza műszak :( , de most betegácsi, pajzsmirigy baj
  • Jim Morrison
    #74
    :D
  • Solten
    #73
    Nyolcadik utas a benzinkutas
  • Gaben78
    #72
    még jó hogy kimentem placcosnak októbertől, nincs levonásom :D de jatt se naon manapság, csak a "szegényektől"...
  • Gaben78
    #71
    1-2 ember a levonások után párezer Ft-ot kap fizetést, halj éhen
  • Gaben78
    #70
    Napokban tudtam meg én is, hogy létezik szakszervezet. Katasztrófa mennyire romlik felénk a forgalom. Már csak 1 kasszás napalosban, R-GO xarj be, ha sokan vannak.
  • kisszilvi
    #69
    www.kutasok.hu
  • kisszilvi
    #68
    Sziasztok!!!
    Egy nagyon fontos dologról szeretnék írni nektek!
    Mint tudjátok a napokban a Shell átveszi a Tesco kút dolgozóit.Tudomásunkra jutott,hogy a szerződés amit alá akarnak iratni nem egyezik meg a szóban megbeszéltekkel!Ezen mi,a Benzinkutas Szakszervezet tudunk segíteni!Ha bárkinek van ilyen jellegű problémája kérem jelezze nekem,vagy írjon a http://www.kutaok.hu oldalra!
    ...

  • Gaben78
    #67
    No Money ! :(
  • matyi0323
    #66
    Hello, lehet nem ide tartozna, de jobb topikot nem találtam..^^ Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy a MOL hány%ban magyar, illetve hány % ban külföldi.. és a külföldi rész az kié..? mármint valamilyen országra gondolnék.. köszi..!
  • Pistike 007
    #65
    Hát nem lehetett gyönge...:)
    Igyál egy sört és feküdj le aludni
  • Tinman #64
    NA bmeg, ma megint volt kalandom.

    Shell kút... robogó.

    Beállok, megtankolok, keresem a pénztárcám... bmeg, a cégemnél hagytam, ez olyan pánikot keltett bennem valamiért, hogy lecsaptam a robogó ülését, benne a kulccsal, robogó meg naná, hogy kormányzáron és naná, hogy telefonom is a pakkban van

    Tehát ott állok, egy lekormányzárazott 90 kilós robogóval és senkinek nem tudok szólni és kifizetni sem tudom a számlát, de még a motort sem tudom odébb tenni. Slussz poén, hogy odafele menet berepült egy darázs a pólóm alá és megcsípte a hátam.

    Ezen a ponton kedvem lett volna lefeküdni a benzinkút közepére és csak úgy elidegösszeomlani ott keserű magányomban pár órácskát.

    Egy benzinkutas szerencsére nagyon segítőkész volt adott egy telefont, amin elértem kollégákat, akik elhozták a cégnél hagyott telefonom és pénzem. Igen, ám de ezzel még csak a számlát tudtam rendezni, hazajutni a motorral nem.

    A Shell kúton !!!!NEM!!!! lehet csavarhúzót kapni! Pedig szerettem volna, mert azzal hátha... de nem.
    Na ez a jóember akinek később a segítőkészségéért adtam egy ezrest adott egy kis csavarhúzót, meg kicsit segített is de semmi.
    Egy órán át basztattam az ülést, felhívtam egy szakit is aki közölte, hogy itt csak lefeszíteni lehet az ülést beszívtam.
    Hát azért sem feszítettem le... találtam egy kis csavart végül amiben a még kisebb kölcsöncsavarhúzó ezer+1x elfordult, azt nagy nehezen kiszedve egy kis résen befért a kezem és meglett a kulcs.

    A mai naphoz csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy b. meg. az a r. k. élet azt a m. t. v. f. az b+.
  • Gaben78
    #63
    dehát, jogaik vannak kérem....
  • Gaben78
    #62
    hát igen... más megkér,, "ők" fekszenek a dudán
  • Gaben78
    #61
    :D
  • Pistike 007
    #60
    :D
  • Tinman #59
    Nem, mert én egy ilyen becsületes lúzer vagyok... lelki beteg lettem volna tőle -de komolyan-, szóval 30 perc múlva elsápadtam és leesett, és olyan, de olyan pánik vett rajtam erőt, hogy szinte a kerteken át szálltam a kocsival, hogy nehogy előbb szóljanak a yardoknak... mert, hogy nem 2000-ért szoktam tankolni ^^
    Szóval b. nagy bocsánatkérések közepette mentem perkálni, kb. 30x mondtam, hogy szégyenlem magam, nem direkt volt, barom vagyok etc.

    Jó lenne romának lenni, akkor nem érdekelne az ilyesmi és meg sem mernének büntetni, sajnos születni tudni kell.
  • Gaben78
    #58
    savval permeteztem a mosót, de egyre ocsmányabb... szemem meg ég kifele... nem megy má' nekem az éccakázás.
  • Gaben78
    #57
    újra éccaka :(
    meg még 3x
  • Énvagyokazapád
    #56
    legjobb
  • tigeroo
    #55
    PINA(Y)
  • Pistike 007
    #54
    :)
  • zeli
    #53
    Itt Lukoil van, only :|
    bár jó, hogy egyátalán van kút :)
  • Pistike 007
    #52
  • Énvagyokazapád
    #51
    tankoljatok az omwnél és akkor támogatod a családom, htx.
  • Pistike 007
    #50
  • Aquir
    #49
    ... sztem rossz benzint töltöttél :S
  • zoolee
    #48



    Na én se idevaló vagyok, csak az tűnik fel nekem sorre, ha mutterrel megyünk, és áltban itt csepelen tankolunk a mol kúton, akkor ha én tankolok, akkor egy ezresel olcsóbb a tankolás, mintha a kutas tankol: O
    Erre mondjatok valamit.Amúgy mindÍg litterre ugyan annyit rakok bele.
    Így adják a fizetést? vagymi a fene?
  • Vlala #47
    Nekem is van hasonló:
    Papa, mama beáll a kúthoz. Papa tankol, mama mosdóba megy.
    Papa fizet, beül, elhajt.
    Mama jön, csodálkozik.
  • Lammer
    #46
    oemgééé :D
    nem kaptak el? :D
  • Énvagyokazapád
    #45
    én is, ott is csak V-Power :)
  • Botond #44
    Ja, mondhatni már. Már vagy 10 éve. :)
  • Pistike 007
    #43
    Nálunk van ilyen Ménfőcsanakon...
    Szóval nagyon profi technika lehet:D
  • Gaben78
    #42
    csajoknak van csak igényük segítségre... ált.
  • Gaben78
    #41
    ördögi kör, és is utálok odamenni, (ha kint vok éppen a placcon), de ha jön a próbavásárló és xarok rá, akkor cumi van... +az EVO benzin tukmálása, na az meg a másik mocsok dolog..
  • Willi Betz
    #40
    Én is elhajtom őket,elvégre önkiszolgáló kút. Mondjuk MOL-hoz nem járok,csak Shellhez.
  • szurop
    #39
    Bocs, nem vagyok közétek való, meg részben off is, de magyarországon is van olyan kút, mint amilyet azthiszem osztrákban láttam egy helyen? Hatalmas forgalom volt a kúton, a kutas szaladgált, oda adtunk neki valamennyi pénzt, a kúton voltak gombok, talán uróval kellett fizetni, és ilyen gombok voltak rajta, hogy 1 euró 5 euró. Beállította az összeget, és a kút annyit engedett az autóba, közben kiszolgált mást.
  • 5w0rdf15h
    #38
    jah Molnak is van már ilyen pontgyüjtője (:
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Kb mennyit keresel mindenféle borravalót (ha kapsz) és egyéb akasztásokat beleszámítva?