11819

















  • Gubberx
    #11699
    te húzzál kabu topic bannert csinálni mert nem állok jót magamért
  • penge25
    #11698
    Jah, hogy te indítottad anno annak az sg-s fórumát, most látom :)
  • penge25
    #11697
    Hallottad jön a Cabal 2 :) Forsaken worldot kipróbálod majd?
  • penge25
    #11696
    hát engem csak az aggaszt a dotával kapcsolatba, hogy a Valve keze is benne van :(
  • ScarY MAN
    #11695
    FW :D
  • Gubberx
    #11694
    értem :) Várjunk a Dota 2-re hogy az milyen lesz :D
  • penge25
    #11693
    jaj, mert a meghívó sajnos csak nostatos gamekre szól,. nincs tétje, magyarán nem vesztesz psr pontot, nem lesz leaver státuszod, nem csökkenek a statjaid stb... Statos meccsben szinte nincs is leaver.
  • Gubberx
    #11692
    Megnéztem de nekem valahogy az áll kézre, megszoktam a grafikát, irányítást, leaverek meg sajnos mindenhol vannak, honban is a 10 free meccsem alatt legalább 5 alkalommal voltak akik leaveltek :S
  • penge25
    #11691
    irtam a lol fórumba, miért is gyenge játék a lol lesd meg, véleményezd :)
  • Gubberx
    #11690
    LOL-ban az égvilágon semmi hátránnyal nem szembesülsz ha nem fizetsz :) igazából az egyetlen amit nemlehet ingame pontokért megvenni csak pénzért, az a karakter skinek, de azokat is kitudod szedni a game mappából és ingyen betenni magadnak :D
  • penge25
    #11689
    Én hasonló cipőben jártam, mint te MMorpg-t nem fogsz olyat találni, amihez elegendő a kevés szabadidő. Én megtaláltam azt a játékot ami pótolta ezt a tátongó ürt, játék neve: Heroes of Newereth (HON), ezért egyszer kell perkálni lóvét 30 dollár. Ha nem akarsz fizetni akkor, ott a LOL, de mint minden nem fizetős játékban, hamarosan szembesülsz majd a hiányosságokkal. Szóval lesd meg a heroes of neweretet, ez egy dota szerű rts-rpg, wow arénáihoz haszonló, de azért ezerszer összetettebb, csapatmunkáról szól. Nekem wow, rom és rengeteg mmorpg után rendkívül üdítően hat ez a játék, ha kell tudok neked küldeni meghívót 10 ingyenes játékra.
    maga a game
  • penge25
    #11688
    no többet nem mondom, hogy no :)
  • penge25
    #11687
    Én már nagyon nagyon rég eladtam a a karimat, anno volt egy trükk amivel napi szinten 2-3 milla goldot keretem, nem tudom bent van e még a játékban ez a trükk. Egy fontos dolog, nagyon erős gép kell hozzá. NO szóval csinálsz a fő karid mellé 4-5 különböző accountot. Belépsz egyszerre az összessel tehát ez azt jelent, hogy 6 kliens vagy több ( ez attól függ mennyire jó a géped, én hat klienessel toltam). No fogod a főkariddal nyitsz a kezdőhelyen az itemshoppos portal cuccal egy kaput, és szépen átlépsz rajta az összes karaktereddel ( no ide kell kb 3-4 gb ram, hogy ez a történet sikerüljön, mivel asszem 1-2 percig marad nyitva a kapu) egy olyan helyre ahol a kis mageddel jól tudsz farmolni és sok xp jön, és felhuzod a karijaidat lvl 10-re. Utána nyitsz még egy portál kaput varanasba, az elé az npc elé akitől lvl 10-en megkapod a 10 ingyen chargot. Ha minden jól ment akkor kb 30 perc alatt szereztél 50 chargot. No mire is jó a charge elbagyogsz szépen az npc-hez aki a random köveket adja, megveszed a legolcsóbb övet és elkezded a kiskarikkal a t6 t7 t8-as köveket gyártani és anno egy t7 t8 t9-kő ahban kurva drágán ment ám, no szóval én ezzel régen szarrá kerestem magam. A szerveren nekem volt a legtápabb a magem a magyarok között, amit megvettek tőlem jó pénzért, mert beleuntam a gaméba :)Vagy van a másik , de az nem hozz nagyon sok zsét, a napi küldikhez szükséges cuccokat farmolod, vagy gyüjtöketed a nyersanyagokat.
  • seloka
    #11686
    Hi,
    az van hogy van egy 42- es mage-em, de hozzá a csak egy 19-es rouge-ém van. Tehát így kevés az elétem. Az angol tudásom sem érdemel diplomát, így eléggé nehéz a játék nekem.
    Első dolgom az volna, hogy vegyek egy 1 miliós XP orbot. nekem 300k-nál sokkal több pénzem nem volt. Kiszámoltam, és február környékén jönne össze nekem csak 3 milió gold.
    Ti hogyan szereztek pénzt? Vagy én hogyan kezdjek bele a pénzgyűjtésbe, hogy ne kelljen fél évet várnom, amikor másnak 5 szinttel lejebb 20 milós backjei vannak?
  • Doomista
    #11685
    Ezért most megmondom az asszonyodnak hogy megcsaltad a 60 lv warriorral. (#11659)
  • Doomista
    #11684
    De faszom azt próbálom megmagyarázni napok óta hogy nem játszom mmorpg-kel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gubberx
    #11683
    ha szégyenled mivel játszol az nem az én dolgom :S részemről lezárom a témát
  • Doomista
    #11682
    BANánt akarsz ? :D
  • Gubberx
    #11681
    ez nem, azért is hagytad abba és nyomod újra a wow-ot
  • Doomista
    #11680
    De ez nem wow :D
  • Gubberx
    #11679
    Azért kented rom-ot is mert a wow-ra hasonlít, legalábbis ezt mondtad.
  • Doomista
    #11678
    Ha nem érted akkor hagyjuk te aljas :D
  • Gubberx
    #11677
    Te most miről beszélsz? titok hogy mivel játszol vagy mi?
  • Doomista
    #11676
    Bazd ekkorát még nem hazudtál :D
  • Gubberx
    #11675
    jobb mintha wow-oznék non-stop mint te
  • Doomista
    #11674
    Te ellentétben szíjjel kockulod az Aiont, már betegesen :S
  • Gubberx
    #11673
    te meg mennyé innen már nem is kockulsz :(
  • Doomista
    #11672
    Fejezd be de kurvagyorsan :D
  • Gubberx
    #11671
    attól még lehet hogy mások nem látták itt a topicban :D
  • ScarY MAN
    #11670
    amúgy vamp már mutatta pár napja
  • Gubberx
    #11669
    sejtettem :D
  • ScarY MAN
    #11668


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csajt mint a lopott biciklit
  • Gubberx
    #11667
  • kovalik
    #11666
    Ha vkinek kell account, a hozzátartozó cuccokkal, írjon PM-et
  • Doomista
    #11665
    #11659
  • crackyS
    #11664
    kezdőknek melyik kaszt ajánlott?
  • Doomista
    #11663
    Nekem se jön be már maga a csaj, de hát nem tudok mit csinálni ha nem valami áll leejtős top10worldmodell fogja azt a normál méretű 60 lvl szintű, +6ra felhúzott 4 sárga dupla stattal ellátott, 140-es durabilitivel rendelkező warrior fém, titánium ötvözettel bevont kardot.
  • ScarY MAN
    #11662
    igazából nem jön be a csaj alakja :D .... amolyan "ha nincs ló jó a szamár" esete forog fent :P
  • Doomista
    #11661
    Szóval ezzel azt akartad mondani, hogy buzi vagy.
  • ScarY MAN
    #11660