12414
  • Bulykin
    #3275
    én nem ismerem, de felkeltette az érdeklődésemet^^
  • algor91
    #3274
    sziasztok, van egy sorozat amit régen láttam, a címére már nem emlékszem, de tudom a történetét úgy nagyjából, aki tudja a címét az mondja meg.
    szereplők: egy főgonosz
    egy ilyen táltos varázslószerűség
    két fiú
    a két fiúnak az anja
    és rengeteg mellékszereplő

    a sorozat története: a két fiú ismeri egy nagyon erős nagy hatalommal bíró varázserejű kő legendáját, ez egy varázserővel rendelkező kék színű kő amelyet a "táltosvarázsló" összetört és varázserejével a darabokat különböző korokba, különböző helyszínekre rejtette el a kő darabjait a varázslat, senki sem tudja, még a varázsló sem, hogy a darabok hol vannak, ez a kő teljesíti egy kívánságodat, de csak akkor, ha a birtokodban van a kő kettő vagy az összes darabja, a két fiú a mi korunkban él, tudnak a kő létezéséről, a birtokukban van egy darabja, aztán nagyapjuk ládájában megtalálják a kő második darabkáját is, a két darabot összeillesztik, aztán a két fiú otthon a kővel a kezükben egy véletlenül kimondott kívánság miatt az anjukat kislánnyá változtatják, mivel nem tudják az anjukat visszaváltoztatni a két darab kővel megjelenik a varázsló aki elmondja nekik, hogy csak akkor tudják visszaváltoztatni az anjukat kislányból felnőtté, ha a kő összes darabja a teljes kő náluk lesz, ezért a varázsló segít nekik,elviszi őket a múltba, elindulnak, és különböző korokban, különböző években, különböző helyeken keresik a követ mindenhol, mert akárhol lehet, (egyszer a varázsló megmutatta nekik a látomását arról, hogy pontosan egy hal belsejében van a kő egy darabja) tehát keresik a kő darabjait a varázslóval akinek az időutazásnál és pár látomással arról, hogy hol van a kő darabja/ véget is ér a további segítőkészsége, mert akármikor befejeződik az időutazásuk, akkor a varázsló átváltozik valamilyen állattá és félrevonul amég sikerül megszerezni a kő következő darabkáját, és így a két fiú magukra vannak utalva a kő darabkájának megszerzését illetően, egy főgonosz is van aki szintén meg akarja szerezni a varázserejű kék színű követ, de, hogy nagy hatalma legyen, ezért meg kell ölnie a történet végén az előző embert akit a kő az előző kívánságban érintett azaz a fiúk a két fiú anját, először próbálja megölni kislányként sikertelenül, másodszor próbálja megölni már a visszaváltoztatott nőt felnőttként de pórul jár és ismét nem sikerül megölnie őt. végül happy end lesz, mert nem csak visszaváltoztatta a két fiú az anját felnőtté a kő összes darabjával, de a főgonoszt is sikerült (már a modern korban) legyőzni.

    tehát tömören ez a története, úgy 6-7 éve láttam
  • ProGabe #3273
    biztos, hogy nem adták le végig? egyik csak 8, másik 22 részes össz-vissz
  • Bulykin
    #3272
    én nem nézem egyiket se, de megértem^^
  • Sharks
    #3271
    Sziasztok, nem tudom, ti mennyire néztétek a South Beach-et és Titkos küldetés (e-ring) nevü sorozatokat, de hihhetetlen, h semmit sem tudnak végigjátszani rendesen. 1 éve volt az egyik az rtlk-n a másik a tv2-n, leadtak pár részt és mikor már full rákattantál, akkor levették a müsorról... azóta nem is tudtam megnézni a további részeket, ja és persze még újságba sem irták ki, h levesszük v. vmi, asszem még teletext-en sem, csak akkor jöttél rá, mikor ott ültél a tv előtt és vmi szart betettek helyette... na mindegy, csak meg akartam veletek osztani a csodálatos magyar media egyik -számomra sötét- megnyilvánulását.
  • Bulykin
    #3270
    az tényleg jó, ma fejeztem be a 4.évadot:)

    nincs kedve vkinek képet is rakni?
  • passatgt
    #3269
    ezen legtöbb nincs rajta mait nézek:D
  • Trisztin
    #3268
    háét az én kedvencem sorsa egy darabig biztos nem kasza :)
    GA forever ;)
  • Bulykin
    #3267
    akinek az előző nem jó az katt ide
  • Bulykin
    #3266
    beszúrom ide, hátha vkit érdekel^^

    Mi lesz a sorozatom sorsa? Kasza nem kasza? itt megnézheted hogy áll...

  • Bulykin
    #3265
    ahham:) rakj vmit^^
  • passatgt
    #3264
    sci-fit nem nézek, csak tipp:)

    Sanctuary
  • Bulykin
    #3263
  • Bulykin
    #3262
    tudom h péntek este van, de azért reménykedem benne h valaki van itt, szal rakok:)
  • Bulykin
    #3261
    aza^^
    ralhatsz
  • ProGabe #3260
    Sons of Anarchy
  • Bulykin
    #3259
    nagy help:D
  • Bulykin
    #3258
    Segítek: ez egy idei új sorozat
  • passatgt
    #3257
    ha ez valami autóversenyzős akkor címet:D
  • bagdadigiliszta
    #3256
    passz:(
  • Bulykin
    #3255
  • Bulykin
    #3254
    nah megmondom: Battlestar Galactica:)

    rakok, csak közbe megy a fifa a haverokkal^^
  • bagdadigiliszta
    #3253
    kicsit eurekas az arc, de sztem nem az.:D meg ha az lenne se tudnek rakni:D
  • Monoton
    #3252
  • Bulykin
    #3251
    ezt tudom:)
    de hátha kitalálja más, várok egy picit^^
  • Monoton
    #3250
  • Bulykin
    #3249

    rakhatsz megint:)
  • Monoton
    #3248
    Szinten csak tipp: Jericho

    Tegnap láttam 10 percet belőle és balos csávó benne volt :D
  • Bulykin
    #3247
    mivel mennem kell, rakok egy olyan képet amiből mindenki kitalálja:

  • Bulykin
    #3246
    neeeem
  • Monoton
    #3245
    yess yess Ezpedig a True Blood?
  • Bulykin
    #3244
    sztem tuti az szóval rakok^^


    ha a tippem nem volt jó akkor sry

  • Bulykin
    #3243
    máj ném is örl
  • Monoton
    #3242


    Ezsem nehéz :)
  • Monoton
    #3241
    pill teszek
  • LasDen #3240
    ön nyert..... :D
  • Monoton
    #3239
    Egyszer volt az élet :)
  • LasDen #3238

    Könnyű mint a harmat..... :D
  • Monoton
    #3237
    Elsőre a batman sorozatnak tűnik.

    Mellesleg a kép linkje is arra utal :) Am. ha teszel be képet akkor eloszor mentsd le, nevezd at és töltsd fel a bannerban talalhato oldalak valamelyikere, és onnan linkeld be :)


    Ha az akk tegyen vki
  • Norubi
    #3236
    Új fórumozó vagyok, de remélem azért nem baj, hogy csatlakozom a játékhoz. Kíváncsi vagyok, hogy hányan tudják majd a megoldást. Szerintem amúgy elég könnyű a feladvány.