12414
  • Calver
    #4877
    annál sokkal jobb
  • Monoton
    #4876
    Ezmiez? :D South Park? :D
  • Calver
    #4875
  • Calver
    #4874
    Cowboy Bebop és Samurai Champloo megvolt már? ott kezdődik sztem az egész. aztán jöhetnek ilyen kis könnyedek h Berserk (100 hektoliter vér/rész), Claymore (200), esetleg Full Metal Alchemist (az csak szimplán kurvajó), meg talán Code Geass... asszem ennyi animét láttam életemben összesen

    képet meg mindjárt rakok.
  • passatgt
    #4873
    hát olyan poénok vannak benne, mindig szakadok rajta:D

    viszont a két nő rohadtul idegesít, főleg sheila
  • Monoton
    #4872
    Én mostanában Anime-ket nézek :D
  • kisfigi
    #4871
    Igyvan^^, nagyon várommár a kövi részt:D Az a baj hogy csak 16-án lessz, és már nincs semmi sorozat amit nézhetnék :S:(
  • Calver
    #4870


    én is btw eredetileg másból akartam, de ez annyira gyönyörű és művészi utolsó képkocka volt h nem lehetett kihagyni
  • kisfigi
    #4869
    Pont most néztem énis ezt a részt, és pont erre a pillanatra gondoltam hogy beteszem:D Úgy látszik lassú voltam...^^ :)
  • ProGabe #4868
    van olyan jó, csak ugye totál más. olvastam már olyat is róla, hogy ha egy nő meg akarja ismerni a férfi lélek legsötétebb bugyrait, vágyait, tudni akarja milyen az igazi humor, akkor nézze ezt a sorozatot :)

    "egy dolgot súgj még meg: ugye nem olyan lehúzos/szenvedős/drámázós mint a második évad?"

    nem, sőt! persze van benne dráma, meg egy kis lelkizés is, de ezeket egyáltalán nem viszik túlzásba. az utóbbi pár részben már nincs sok térdcsapkodós poén, de az első 10-ben van, hogy a részek első, vagy utolsó 20 perce sírva röhögős (mondjuk az emlékek ugye megszépítik a dolgokat). mondjuk pont az utolsó rész volt olyan, hogy csak egy igazán nagy poén volt benne, de az olyan és akkora volt, azt hittem megszakadok (EZ, vigyázat: spoileres!). na meg persze a dráma is igényes, nem valami csöpögős szar

    ja még annyi, hogy pár részben kicsit elmentek megint "képzeletföldére", de azok is jó jelenetek voltak
  • Calver
    #4867
  • Monoton
    #4866
    True Blood? Átadom ha az.
  • Calver
    #4865
  • Calver
    #4864
    nekem az a bajom elsősorban vele... h nem szeretem a szitkomokat

    de tényleg. Scrubs-t imádom, de az dramedy. Black Books-t dettó, de az meg elmebeteg és zseniális. de ezen kívül... egyszerűen nem tudok szitkomot nézni, lehet az akármennyire jó. annak idején My Family (CC-n megy most Az én kis családom címmel) minden részén fetrengtem a röhögéstől, mégis csak akkor bírtam elővenni 1-2 részre ha nagyon nagy volt az ínség.

    szal Better Off Ted tényleg kurvajó, csak nem az én műfajom

    na képt meg mindjárt rakok még, még ez úgy tűnik túl friss és ropogós.
  • Dean Winchester
    #4863
    hmm ezzel a pár sorral megalapoztad a döntésem mely szerint milyne sorozatnak álljak neki :D
    akkor azt mondod van olyan jó mint a dexter vagy a maffiozók?
  • LasDen #4862
    engem is egyből beszívott... :D
  • Monoton
    #4861
    Better Off Ted Istenkirály sorozat :DD
  • Calver
    #4860
    akkor asszem elő is fogom pár napon belül venni. Kings-et úgyis félbehagytam - igényesség ide vagy oda, hihetetlenül érdektelen -, Better Off Ted alatt ha 1 résznél többet nézek meg szenvedek, szóval kell már valami néznivaló

    egy dolgot súgj még meg: ugye nem olyan lehúzos/szenvedős/drámázós mint a második évad? nekem spec harmadik az örök favoritom (szegény Buttons, mai napig egyetlen videó amit felraktam youtube-ra), ha arra üt, akkor jobb ha mihamarabb nekiállok
  • ProGabe #4859
    "5. évadra feljavult, érdemes előkapni és akár végigszenvedni azt a pár részt?"

    feljavult-e? elvileg ez lett volna az utolsó évad. még a télen levetítették a csatorna fejeseinek, akik bármiféle nézői reakció nélkül (hiszen nem is lehetett, lévén még nem sugározták) berendelték a következőt!

    szerintem bőven megüti az első 2 évad szintjét! nincs erős átívelő szál, de nem is kell. érezhetően volt egy csomó jó ötletük, meg egy-két rosszabb, de azokat kidobták, meg a jókból is csak a legjobbakat tartották meg. van, hogy perceken át csak nyerítek a nevetéstől. nagyon jó lett ez az évad. mondjuk ez már érezhető volt a minisode-okon is. valamit elvesztettek a 4-ik évad során, amit szerencsére sikerült újra megtalálniuk
  • Calver
    #4858
  • Calver
    #4857
    és néztem, negyedik évad 7. részig... de valahogy negyedik évadban a minőség fejest ugrott egy medencényi trágyába, és, hát... nem arról vagyok ismert, hogy ha valami nem jön be, akkor is nézem tovább, gyakorlatilag bármit kinyomok a felénél akár
    5. évadra feljavult, érdemes előkapni és akár végigszenvedni azt a pár részt?

    képet meg mindjárt dúrok.
  • Calver
    #4856
    Rescue Me
  • ProGabe #4855
    hihetetlen, hogy ezt a sorozatot senki sem nézi

    olyan szintű alapvetés, mint a Maffiózók, vagy a Dexter, vagy a Kés/Alatt. egyedi, igényes, vicces, drámai, sokkoló, polgárpukkasztó. férfiaknak egyenesen kötelező! lányok vagytok-e?

    kicsit szemét voltam, mert a múltkor is ebből tettem képet. ebből már menni fog:



    próbáljátok be ezt a sorozatot, megéri!
  • Calver
    #4854
    na akkor 2 tipp, úgysem láttam egyiket sem még:
    Dirty Sexy Money? esetleg Gossip Girl?
  • ProGabe #4853
    0%, hogy ez a newsradio

  • LasDen #4852
    90% hogy a newsradio, de megerősítésre várok :D
  • Bulykin
    #4851
  • LasDen #4850
    newsradio
  • ProGabe #4849
  • passatgt
    #4848
    l
  • Calver
    #4847
    No Heroics? mintha annak a trailerjében lett volna egy ilyen bár
  • LasDen #4846
    scrubs??? :D megérzés alapján :D
  • ProGabe #4845
  • LasDen #4844
    nem rossz.....bár nekem is abba marat a nézése a 4. résznél... :D
  • Monoton
    #4843
    OFF :))

    Wááá, jön a Highlander első évada BDn :))))

  • Monoton
    #4842
    John Adams

    Milyen amúgy? Tervezem a nézését.
  • Calver
    #4841
    Faggots in Wigs?
    (fogalmam sincs, de vigyázz, a legutóbbi "könnyűt" egy hétig nem fejtette meg senki )
  • LasDen #4840
    senki???? akkor egy kis segítség, amiből már gyorsan meglesz :D
  • LasDen #4839
    nem
  • Calver
    #4838
    Tudors?