12414
  • LasDen #5157
    és ha visszamentem az időgépemmel egy notebookkal (mer TV-t macerás lenne vinni) és megmutattam milyen filmet csináltak róla...??? :D
  • passatgt
    #5156
    fake, 1191-ben még nem volt tv
  • LasDen #5155
    utolsó.... :D
  • LasDen #5154
    na mivan??? mindenkinek elment a kedve??? :D
  • LasDen #5153
    nem....
    a 2. kép neve segíthet a képenszereplő személyre asszociálni és abból már ki lehet találni a sorit :D
  • Bulykin
    #5152
    gondoltam:D

    akkor az a szitkom? a Cro Magnon...izé
  • LasDen #5151
    nem...
  • Bulykin
    #5150
    csak nem Seeker?
  • LasDen #5149
    egy kis help....:D
  • LasDen #5148
    nyem :D
  • passatgt
    #5147
    kings
  • LasDen #5146
    nem :D
  • Bulykin
    #5145
    Roma?
  • kisfigi
    #5144
    Hmmm nagyon ismerős, biztos láttam már, de a nevére nem emlékszem:D :S
  • LasDen #5143
  • Calver
    #5142
    de, hasonlóan elég szerencsétlen karaktert. amúgy Undeclared volt, rakjatok, nincs erőm képet dúrni
  • kisfigi
    #5141
    Azt nem tudom mi ez a sorozat, de ez a fiú játszott a Fanboys-ban is nem?^^
  • Calver
    #5140
    na, egy szemtől pofába kép a főszereplőről, innen már csak felismeri valaki
  • LasDen #5139
    van ez így... :D
  • Bulykin
    #5138
    :O ti akkor lendültök be, amikor egész nap nem vagyok itthon
    The War at Home-t első képről felismertem^^

    #5134 de erről fogalmam sincsxD
  • Calver
    #5137
    illetve pontosabban négy rész, szóval annyira mégsem hosszantartó, de emlékezetes
    [apro](tűzróka szótára meg buta és nem ismeri a hosszantartó szót.)
  • Calver
    #5136
    nem.
    segítek: az képen lévő illetékesnek elég hosszan tartó és idegesítő szerepe volt nemrég a Bones-ban
  • LasDen #5135
    ez a scrubs nem???
  • Calver
    #5134
    na, őt már csak felismeri valaki
  • LasDen #5133
    hát termékeny nyár volt .D sajnos a szezonban csak egyedül a Lostot tudtam nézni többek közt hely szűke miatt, de megoldódtak a dolgok és rákezdtem :D a dokik pörgött a leggyorsabban....2 hónap alatt a 8 évad....vagy 7 mert az első nagyrészét láttam a comedy centralon mikor otthon voltam :D
  • Calver
    #5132
    szép lista... nekem volt, ööö... Standoff meg Deadwood elkezdés és unalomba fulladás, The Thick of It elkezdés és unalomba fulladás, Rescue Me folytatni próbálás és brutális unalomba fulladás, és a sor folytatódik a végtelenig kb. gyakorlatilag Burn Notice, Royal Pains, Psych, Leverage és True Blood friss részein vegetáltam, na meg filmeken, melyek közül pár komoly fizikai fájdalmat és lelki sérüléseket okozott.

    na képet mindjárt rakok még, csak nehéz, mert ebből is 2 részt néztem meg, mielőtt... unalomba fulladt
  • LasDen #5131
    nemtom nekem bejön az intrója....jó választás volt RZA... :D
  • ProGabe #5130
    első "évad" fasza. resurrection szar, mondjuk abban jobb a zene
  • LasDen #5129
    nekem volt Scrubs, House, Arrested Development, Better off Ted, Dollhouse, Cold Case, Eureka, Family Guy, Heroes and Villains, The War at Home újrázás, HIMYM, Kockafejek, 8 simple rules, Monk és volt Warehouse 13 is a 2 hónap alatt :D
  • Calver
    #5128
    irigyellek én a nyári "aszályban" mint az őrült vadásztam a sorozatokat, de szinte semmiből nem néztem meg 1-2 résznél többet mielőtt lelőttem, hiába voltak minőségi darabok, egyszerűen unalomba fulladt a sorozatnézés
  • Monoton
    #5127
    Jó nálam is így van, tehát pl nálam most be van tervezve 20-25 sorozat/anime :DD
  • Calver
    #5126
    nálam is be van tervezve... ill. be volt valaha, aztán most újra eszembe jutott h lehet jó lenne megnézni

    na akkor egy nehezet (vagy nem):
  • LasDen #5125
  • LasDen #5124
    Az 5 rész nekem nagyon bejött....1-2 nap alatt megvolt :D a resurrection már nem annyira....
  • Calver
    #5123
    olvastam a sorok között, heh mondjuk az is segített h közben Adult Swim wiki oldalát nézegettem
  • Monoton
    #5122
    :DD Am az milyen, tervezem megnézni.
  • LasDen #5121
    az :D
  • Calver
    #5120
    Afro Samurai?
  • LasDen #5119
    én legalábbis úgy tudom, hogy nem japán... :D
  • Calver
    #5118
    lehet egyáltalán vér alapból kiskölyköknek készült rajzfilmekben? vagy csak az epikus álszentség címén a dohányzást és kurvaanyázást tiltják?