12414
  • Bulykin
    #5478
    SGU 3.rész elég tré volt, még az évadnyitó tetszett is pedig... nemtom mi lesz, lehet dobom
    Cougar Town fordítója meg azt ígérte már nem lesz késés, ahhoz képest már a 3.rész is kijött és még a 2.felirata sincsxD
  • Bulykin
    #5477
    4,6,7 kivételével mindet nézem, igaz a Family Guyt is, de azt csak a comedynxD
  • Calver
    #5476
    majdnem ugyanez, mínusz TBBT.
  • passatgt
    #5475
    én csak Hou, bb, how, dex
  • LasDen #5474
    na ezt szépen összehoztam :D
  • LasDen #5473
    A 10 legtöbbet letöltött sorozat szept. 27-okt. 3 között:

    1. Heroes
    2. House
    3. The Big Bang Theory
    4. Entourage
    5. How I Met Your Mother
    6. Family Guy
    7. Desperate Housewives
    8. Dexter
    9. Supernatural
    10. Grey's Anatomy

    érdekes lista :D az 1. és az utolsó 4 kivételével mindet nézem...Entouraget darával :D
  • LasDen #5472
    1. Heroes
    2. House
    3. The Big Bang Theory
    4. Entourage
  • LasDen #5471
    én csak olaszt találtam....
  • passatgt
    #5470
    őőőő, namégegyszer:)

    Más: Numb3rs s06e02höz tényleg nincs még felirat, vagy csak én vagyok béna? mert 3-hoz már találtam


  • passatgt
    #5469
    Készül a progi amivel figyelemmel lehet követni melyik sorozat mikor megy, feliratlinkkel, torrentlinkkel:)

    Más: Numb3rs s08e01höz tényleg nincs még felirat, vagy csak én vagyok béna? mert 3-hoz már találtam
  • Monoton
    #5468
    Nekem bejön, csak kár hogy az epizódok címei spoileresek :D
  • LasDen #5467
    3 rész után ez a forgotten elég felemás érzéseket váltott ki belőlem...egyfelelől tetszik ez az egész, de a nyomozós rész nem igazán....mert a mostani 3. részben a név utáni nyomozósdi bejött, tetszett, de aztán semmi újat nem tudott nyújtani a nyomozás...a narrációval is kéne kezdeniük valamit, mert csak lóg a levegőben...sok haszna nincs...
    szóval valamit ki kéne találniuk mert ez az évadra nem lesz elég...
  • LasDen #5466
    jah
  • Black Hawk
    #5465
    MonK
  • LasDen #5464
  • Lobsterman
    #5463
    Azaz. Rakjon valaki.
  • LasDen #5462
    nemtom...nekem nem nyerte el a tetszésem....5 perc alatt nem lehet rendesen ítélni, de mégis valahogy éreztem, hogy ez most nem kell nekem :D
  • Bulykin
    #5461
    annyra fos?:D lol
  • LasDen #5460
    megakartam nézni a Three Riverst, de 5 perc után otthagytam....ilyen se volt még velem :D
  • rewel
    #5459
    Penn & Teller: Bullshit!
    Nem tudok most rakni, úgyhogy tegyetek...
  • LasDen #5458
    nabazmeg :D lövésem sincs :D

    ennyire zavar titeket, hogy a sorozatban homik vannak??? :Dpedig nem csinálják rossul a MF-ben...:D
  • Lobsterman
    #5457
    Bocs a késésért, kicsit befáradtam :)
  • Bulykin
    #5456
    én sem rajongok értük, de pl a Skinsben túléltem is túléltem azokat a jeleneteket:D:D
    az SGU-ban is lesz gay vonal? nemtom már hol olvastam h vki homár...
  • Calver
    #5455
    én attól félek, hogyha belenéznék, alvás közben letámadna a monitorom, és csúf dolgokat tenne az alfelemmel.
    [avagy: ő bizony undorodik a buziktól, és hamarabb rágná le a lábát, minthogy MF közelébe menjen ]
  • Bulykin
    #5454
    Cougar Town teljes évad berendelve
    akárcsak a Modern Family, amit sokan néztek:D arra még nem szántam rá magam...
  • Calver
    #5453
  • Lobsterman
    #5452
    Leverage
  • LasDen #5451
    huh....ez a Modern Family rész most nagyon ott volt :D párszor hangosan felröhögtem...főleg Manny Jay és Phil hozták a poénokat....csak így tovább :D
  • LasDen #5450
    nem csillagkapu?? olyan mintha Amanda Tapping lenne :D
  • Calver
    #5449
    ollé, mekkora jóság volt az is.
    na kép, kicsit megnyirbálva, kéne felrakni PS-t h tudjak simán elhomályosítani logókat :C
  • LasDen #5448
    az...
  • Calver
    #5447
    The Stand?
  • Bulykin
    #5446
    hmm...nem hinném h újabb darabi...
  • LasDen #5445
  • Bulykin
    #5443
    az:D
  • LasDen #5442
    Heroes??? nem...de ismerős :D
  • Bulykin
    #5441
  • Bulykin
    #5440
    nah igen, mert egy rohatttt nagy szünetre megy...
  • LasDen #5439
    ettől félek....lemegy a 4 rész, de félek, hogy miután visszatér már nem fogják nézni elegendően....
  • Bulykin
    #5438
    nahja...
    meg asszem a V-t is újraforgattatják vagy mi, mert elégedettlenek voltak a fejesek:S