12414
  • Calver
    #5678
    hmmm... ízlések és pofonok, nálam Heroes az amit néha-néha részletekben ledarálok viszont NCIS nálam is hasonló helyen van.
    btw akkor ne nézz be Dexter topicba, ott egymáshoz hasonlítottam Heroes-t és Dexter-t az alapján h melyiket mennyire szokott kedvem lenni nézni, és olyan művészi nerdrage jött, h az egyszerűen gyönyörű
  • LasDen #5677
    nincs....
  • Bulykin
    #5676
    úgy értem, hogy az első részéhez is van?:D
  • Monoton
    #5675
    Nekem nagyon bejött :D
  • LasDen #5674
    milyen 2. évad??? :D 3 részes mini, ami egy kis hátteret ad a játék 2. részéhez...:D ott van írva lejjebb :D ezé linekltem be??
  • Bulykin
    #5673
    nézős:D de akkor ez vmi 2.évad?
  • LasDen #5672
    az első percbe belenéztem :D hát a harc jelenetek nem tűnnek túl profinak
  • Monoton
    #5671
    Ehhez készült a felirat (vagyis egyik release-hez)



  • LasDen #5670
    meg is van:

    On October 20, 2009 Ubisoft announced an upcoming series of short movies to be broadcast via YouTube that will provide additional back story and the introduction of some of the characters found in the game. The shorts, called Assassin's Creed: Lineage will come in three parts and is being developed by Ubisoft’s Hybride Technologies who have previously worked on the films 300 and Sin City. The Lineage films are intended to focus upon Ezio's father, Giovanni Auditore da Firenze and are to be a mixture of live-action and computer generated imagery. The first of the films was released on October 27, 2009, and was available exclusively on YouTube for 24 hours.[29]
  • Monoton
    #5669
    Azt hiszem 3 részes miniseries. Trailer alapján nagyon bejön, most fogom megnézni.
  • LasDen #5668
    gondolom valami olyasmi mint a Dead Spacehez készült film...
  • Bulykin
    #5667
    hosszupuskán mi ez a Assassin's Creed II s01e01 felirat? van ilyen sorozat? a játékot azt ismerem...
  • LasDen #5666
    nálam a Lost a legjobb....isteni magasságokban van :D a Heroes nálam kegyvesztett lett...érdektelen szar lett belőle...:D régen a Sleeper Cell 1. évada volt a kedvenc...csak elszúrták a végét....
  • Bulykin
    #5665
    Heros:P 4 éve minden kedden reggel felkelek és az az első h elkezdem tölteniXD aztán ha hazajövök suliból már nézem is, ez az egyetlen sorozat aminél a magyar feliratra se várok:D
  • Monoton
    #5664
    Persze rengeteg jó van, de nálam a sima NCIS olyan, hogy Mikor lesz már szerda, hogy húzzam lefele :D Persze feliratra meg várhatok :)
  • Bulykin
    #5663
    annyi kúrvajó sorozat van, hogy nemtudok választani melyik a legjobb:D Heroes már évek óta alap, most a FlashForward, már a V is, TBBT, nemsokára jön a Lost meg a Pacific, meg a Prisoner(vagy mi)
  • Calver
    #5662

    és szép lassan az NCIS: LA is kurvajó lett
  • Bulykin
    #5661
    dD:AS

    #5659 jeeee
  • karajjj
    #5660
    jó már mindegy, olyan álmos vagyok, hogy betolok még egy modern falmilyt, aztán alszok :D
  • LasDen #5659
    már van :D
  • passatgt
    #5658
    nane:D
  • Monoton
    #5657
    Én az NSIC részekhez várom nagyon :D Nálam most az a best sorozat.
  • Bulykin
    #5656
    nemtom, ha éjfélig nincs kint akkor csak holnap
  • karajjj
    #5655
    kapálni szoktam :D
    V-hez mikorra jön felirat?
  • Bulykin
    #5654
    mér' te nem szoktál?:D:D
  • LasDen #5653
    erkély :D
  • karajjj
    #5652
    panellakásba kaszálni? :|
  • Bulykin
    #5651
  • LasDen #5650
    pssszt....holnap V....add tovább....:D
  • Bulykin
    #5649
    tudod h értem:D:D:D
  • Calver
    #5648
  • LasDen #5647
    génkezelt búza...novemberben kaszálják :D
  • ProGabe #5646
    a búza betakarítása nem tavasszal történik?
  • Bulykin
    #5645
    SGU 5.rész vééégre tetszett, nem is kicsit:D pedig már épp kaszálni készültemXD
  • Bulykin
    #5644
  • Lobsterman
    #5643
    Mondjuk annak örülök hogy legalább 1 ember van aki ismeri szóval kudos ezért :D
  • Monoton
    #5642
    Na elkeszultek a Sanctuary s01 cimkek.

    http://images.netbag.hu/20091031/16441951047.jpg
  • BIZ0906
    #5641
  • LasDen #5640
    könnyű :D Scrubs...alap :D ebben van JD sorozat fantáziája :D
  • BIZ0906
    #5639
    Hát ez miben van?