12414
  • LasDen #5759
    Cougar Townba Shawshank Experience nagyon kész volt :D feküttem tőle...
  • Bulykin
    #5758
    én nem nézek CSI-t:P
    de lehet megyek majd pestre erre a kiállításra vagy mire:)
  • LasDen #5757
    itt senkit nem érdekel a CSI crossover??? :D

    nem szeretem én ezt a CSI miamit....
  • Lobsterman
    #5756
    Én csak most hétvégén kezdtem el nézni. Jó kis sorozat. De kicst nehezen nézem. Plusz nem bírok elsiklani egy jelenetben sem a felett hogy Bridget Regan milyen gyönyörű, és ez egy kicsit megzavarja a sorozatnézői énemet. :D
  • Bulykin
    #5755
    neem, asszem 10-12
    de most bezevarodtam... akkor én se vágom h lesz...
  • Monoton
    #5754
    Csak 3részes lesz a Prisoner? :S
  • Bulykin
    #5753
    Prisoner dolgo az érdekes, nagyon várom a sorozatot:) remélem vhogy megoldják majd azért...
    milyen blogról van ez?
  • Monoton
    #5752
    Megnéztem jutubon :DDD
  • ProGabe #5751
    nem reklámként, de erről a blogról ez a két bejegyzés idekívánkozik:


    "A Prisoner alatt a reklámok is fontosak

    A Prisoner című egykori brit kultsorozat remake-jét elkészítő AMC úgy gondolta, hogy megpróbálja érdekessé tenni ezeket az üresjáratokat is, meglátjuk.

    A kábelcsatorna azt találta ki ugyanis, hogy a reklámszünet első 5 másodpercében bejátszanak egy jelenetet a történetből, ami csak a tulajdonképpeni reklám után folytatódik, így a néző érdeke megtudni, melyik pelenka szívja a kék vizeletet legjobban, ha tisztában akar lenni a megfejtéssel. A kérdés persze adott, hogy ha ezek a minitörténetek (5+10 mp hosszú bejátszások) részei a sorozatnak, akkor minek kellene a reklám alatt megnézni őket? A válasz kézenfekvő: olyan apróságokra hívják fel a figyelmet, ami felett a néző figyelme esetleg elsiklott, de a történet szempontjából fontosak.

    A minisorozat három este, november 15-17 között kerül bemutatásra."

    érdekes, már csak azért is, mert mi lesz így velünk, letöltőkkel? pl. a Fringe első évadából a release groupok szinte mindig kivágták a reklámblokkok elején felbukkanó jeleket, gondolom nem is tudrák, hogy ezek valamilyen szinten fontosak lehetnek. a második évadban eddig mindig meghagyták

    "
    Egy hét a Simpsons jegyében

    A Fox nem szarral gurugázik, amikor promótálni akar valamit, bezzeg ha nem, akkor meg úgy eldugja, és agyonhallgatja, hogy a Tv2 is tanulhatna tőlük önsorsrontást ezerrel. Ez a hét viszont a hype-ról, a marketingről és a kiváló promócióról szól, idén 20 éves a Simpsons, és ezt ünnepli az egész csatorna.

    A marketinggépezetnek azt sikerült elérnie ugyanis, hogy ezen a héten minden főműsoros Fox program, a House-tól a legutolsó sitcomig, legalább egy Simpsons-utalást elrejt a műsorban, legyen az egy Homer-kép a falon, vagy megy jellegzetes D'oh! beszólás Gregory House szájából. A húzás nem rossz, a Simpsons meg is érdemli persze, de az igazán szép a dologban az, hogy még azokban a sorozatokban is sor kerül a rejtett promócióra, amit nem a Fox házi stúdiója, hanem valamelyik külső cég gyárt, például a Fringe, ami a Warner gyermeke.

    A hét végén lesz majd egy online kvíz, aminek kitöltéséhez jó ha az ember az összes ilyen rejtett utalást észrevette, mert ha szerencséje van, egy rakás Simpsons-témájú ajándékot nyer. "

    hát ez nagyon jó! kíváncsi vagyok, hogy felismerem-e majd ezeket az utalásokat, ill. arra, hogy valaki olyan is észreveszi őket, aki nem olvasta ezt a hírt

    @comment:com
  • Bulykin
    #5750
    fincsi
  • Monoton
    #5749
    Pedig a medences jelenetre kivancsi vagyok :D
  • Bulykin
    #5748
    nah nyomás! addig nem alszolXD
  • Monoton
    #5747
    Basszus én még az első évad finálét se néztem meg :D
  • Bulykin
    #5746
    Seeker évadnyitány üt
  • Bulykin
    #5745
    delete^^ sry, reklám:) ráadásul nem is sorozatos...
  • karajjj
    #5744
    na azt nem is figyeltem, hogy még letöltés is van :D
  • Calver
    #5743
    már írtam modtopicba, bár lehet viccesnek kéne lenni és teleszarni a blogját ami amúgy szintúgy egy reklám egy warezoldalnak, szóval készült a kis hominger.
  • karajjj
    #5742
    ez most itt ugye reklám?
  • Lobsterman
    #5740
    Nekem nagyon bejött, de elég fura humora van amúgy, szóval vagy szeretni fogod vagy utálni. :)
  • Lobsterman
    #5739
    Rakjatok csak.
  • Calver
    #5738
    [ő kigúglizta #5724 alapján, de nem volt pofája beírni így]
    jó amúgy? tervbe van véve nálam is. (bár tervek átlag megvalósulási ideje 8 hét és a halál között mozog)
  • LasDen #5737
    nem is hallottam még róla :D de akkor tegyé újra ha akarsz :D
  • Bulykin
    #5736
  • Lobsterman
    #5735
    Secret Girlfriend volt. Senki nem nézi? Jó pedig.
  • LasDen #5734
    nemtom....Malcolm in the middle?? :D
  • Lobsterman
    #5733
    Senki?
  • LasDen #5732
    igen, de most gyorsba csak 4 rész megy le, me az ABC újraforgatást kért....aztán meg majd tavasszal újra jön...
  • Bulykin
    #5731
    összesen 10 részes ha ha jól tom
  • LasDen #5730
    nem vágott a földhöz, de nézhető és jó volt....:D 3 részt megnézem aztá meglássuk mi lösz....
  • Bulykin
    #5729
    igen:D szerintem is kúrvajó volt
  • karajjj
    #5728
    szerintem kifejezetten jó volt és végre nem egy olyan sorozat, amiben 6 részt kell várni, hogy kiderüljön valami
  • Calver
    #5727
    a V pilot csak szerintem volt elképesztően unalmas és érdektelen?
  • karajjj
    #5726
    ááááá baze, még ma is játszottam az első résszel :D
    hát ez nekem fasza kis meglepi, meg kell nézni
  • Lobsterman
    #5725
    Segítség:
  • Lobsterman
    #5724
  • LasDen #5723
    az :D
  • Lobsterman
    #5722
    Kings vagy mi volt a címe
  • LasDen #5721
    nyem :D
    tavaly ment...1 évados cucc volt...:D
  • Bulykin
    #5720
    tipp: Community?
  • LasDen #5719
    ez segithet :D