114
Mirror\'s Edge
  • CroftManor
    #114
    ez pcn akkor volt, ha nem eredeti verzióval toltad
  • akyyy
    #113
    xboxon vagy ps3-on?
  • ifyougenius
    #112
    nekem belassul a 'heat' pályánál a csaj. minden más rendesen mozog. nem tudjátok mi lehet a baj?

  • Zozo76
    #111
    Nyomtam en ott mar mindent kinomban, valahogy tulmentem rajta. Most mashol akadtam el. :)
  • Hoz_Hun
    #110
    Gondolom azóta már rájöttél, de ha mégsem...:
    Semmi trükközés. Azt a gombot kell használni amivel lefegyverzed az ellenfelet, csak nagyon jól kell időzíteni. Mikor rohan feléd a nagydarab mókus, egy pillanatra pirosan felvillan az a rúd a kezében, ne akkor kell gombot nyomni. Kicsi gyakorlás és menni fog.
  • Zozo76
    #109
    Sziasztok!

    Sikerult elakadnom azon a reszen amikor kimegyek egy lepcson az epulet tetejere es egy oltonyos pasas ledob a tetorol. Utana mikor magamhoz terek, o is leugrik es egy vascsovel jon felem. Namost latom a YouTube-n hogy valahogy vedekezni kene, de egyszeruen nem jovok ra hogy hogyan kene. Mindig az a vegeredmeny hogy ledob a tetorol es game over. Valami kombinacio kene ott nyilvan, de fingom nincs mi. Ja en az XBOX360-as verzioval jatszom.

    Ez az a resz, 8:00 utam van:

    http://www.youtube.com/watch?v=3h59AxlNx6M&feature=channel
  • Anybody
    #108
    de állítólag jópár embernek is akinek megvan eredetibe azoknak is van ilyen gondjuk
  • sector512
    #107
    Amúgy van megoldás, csak be kell menni a legközelebbi játékboltba/tescoba/mediaba stb, és ott figyel a polcon :)
  • akyyy
    #106
    De miért a konzolhoz írod. gondolom neked PC-s van. lol
  • Anybody
    #105
    hello... nekem is jól jönne az a mentés ([email protected])vagy vmi megoldás hogy mér csinálja ezt...
    köszi
  • tekknopit
    #104
    üdv!
    Lenne egy kérdésem a hallgatósághoz.
    Save error problémával találkoztatok-e a játékban?
    Mert nekem volt egy...kiléptem a játékból majd ujra megcsináltam azt a részt ahol gond volt, utána mentett a gép simán probléma nélkül.
    Lehet játék hiba?

    Ha valaki tud válaszolni nagyon megköszönném!
  • Cris8
    #103
    Sziasztok

    Nekem is kellene a második liftöl a mentés, mert engem sem enged tovább a játék!!

    email cím:[email protected]

    Előre is köszi
  • akyyy
    #102
    Külföldről netezek mobilról nagyon drágán, sokba fog ez neked kerülni:( elküldtem mégegyszer.
    de már igyis 10 ezer felett van a számlám xboxra 600 megás fájlt kell feltölteni mert konzolon annyit foglal a mentés!
  • krisz242
    #101
    kérlrk küld már el mégegyszer a mirrors egeben a második liftől a mentés mert nem jött meg. Erre: [email protected]
  • civic4ever
    #100
    bocs kicsit nemide de pls help:D na van egy xbox 360 om és a hlózati kábelja nem a normál 2 dugós hanem iylen 3 lábú szar és azt ugye nemtudom bedugni a konektorba!ha kicserélem hagyományos hálózati kábelra ami pl van a számítógépnél,meg a monitrnál akkor lessz vmi? vagy van vmi átalakytó?
  • akyyy
    #99
    elküldtem
  • krisz242
    #98
    Szevasztok második lifnél amikor belépek vissza ad a főmenübe. Ha valaki el tudja küldeni és a következő pályán van akkor küldje már el a mentését.
    Erre a címre [email protected]
  • sambauer
    #97
    Itt kérdezd meg.
  • petyulka12
    #96
    Nem eredeti mert töltöttem.akkor nem lehet valamit tenni vele hogy ne menjen be a főmenübe a liftesnél?
  • akyyy
    #95
    1. nem eredeti a játékod

    2. ez nem PC, hanem XBOX topik.

    akarom mondani konzol:)
  • petyulka12
    #94
    sziasztok nekem is ugyan ez a problémám az 1.liftet még átvittem de a 2. liftnél amikor jönnek a kommandósok és őket el kell kerülni baloldalon, bemegyek a liftbe ott egy csávó beszél valahonnan ezután kilép a főmenübe és amikor rámegyek a játék folytatására akkor valahol a közepén kezdi el.
    Nagyon kérem a tudja hogy kell megoldani ezt a problémát az írjon, mindennap nézni fogom a fórumot hátha ír valaki.nagyon köszönöm előre is aki csak a liftes pálya utáni mentést tudja megadni azt kérem hogy küldje el erre az e-mail címre:[email protected]
    előre is köszönöm.
  • pite man
    #93
    sziasztok van egy eredeti bontatlan folias mirrors edge ps3ra palos
    10ezer ftért ha valakit érdekel
    [email protected]
    üdv
  • DarkSector
    #92
    jah eléggé szánalmas.
  • Amse
    #91
    Little Big Planet Mirrosr Edge pálya :)
  • PoisonChihuahua
    #90
    Ez itt a KONZOLOSOK fóruma, szerinted itt foglalkozunk ilyennel?
  • Sörmókus
    #89
    Sziasztok! Úgy hallottam, hogy ez a liftes dolog csak warez hiba, igaz ez? Mert akkor nem tudom, szomszédnak milyen eredeti dvd-je van (pedig tényleg eredeti), de egyszerűen kidob a menübe a lifteknél! Az 1.-nél még továbbjutottam, de aztán már csak előlről kezdi a pályát állandóan!
    A másik... Ezt állítólag a patch javítja... Namost, tényleg uninstallálni kell a játékot és telepítés után rögtön fel kell tenni a patchet?PLS segítsen valaki!
    Előre is köszönöm!
  • akyyy
    #88
    karcos a lemez!? vidd vissza botlba ahol vetted, hátha kicserélig:S
  • balcsi3
    #87
    Csak az a baj ,ha beszállok a liftbe és elindítom akkor kidob menübe.
    És amikor rámegyek ,hogy folytatás akkor kezdhetem a közepétől.
    Olyan ,mint egy végtelen ciklus.
  • akyyy
    #86
    youtobon tele van végigjátszással, könnyen végig lehet vinni.
  • balcsi3
    #85
    Kár ,hogy nincs meg a pendrivod. :S
    Máshol nem találok mentést és nem tudok tovább menni Mirror's Edge - ben.
  • akyyy
    #84
    Hát nemtudom, nincs meg a pendrivom sajna, xboxon meg csak ugy tudnám elküldeni ha arra mentenék és le tudnámmásolni:)
    vagy gamertagon is vannak mentések?
  • balcsi3
    #83
    Sziasztok!
    Nekem is ugyan az a problémám, mint CsuCsu1991.
    Ha megkérhetnélek nekem is eltudnád küldeni a 2. végén lévő mentést?
    Az e-mail címem: [email protected]
  • akyyy
    #82
    elküldtem.
  • CsuCsu1991
    #81
    nem tudnátok megmondani,hogy miért van az a 2. pálya végén,hogy be kell mennem a liftbe,ahonnan előtte kijöttek a zsaruk,fel kellene vinnie,benyomom a gombot,meg egy kis ideig a lift és elkezd betölteni aztán pedig bejön a főmenü.ha pedig ott rányomom,hogy játék folytatása,a játék közepétől folytatja.nem tudjátok miért van ez?vagy nem tudna esetleg valaki küldeni a 2. pálya végétől egy mentést ide:[email protected]
  • akyyy
    #80
    Boxon nincs, semmi sem. :(
  • akyyy
    #79
    :O
  • Amse
    #78
    Van egy új map a Store-on ingyé!
  • matter
    #77
    köszi müködik
  • akyyy
    #76
    nekifutsból, az utolsó pillanatba ugorj el, használd a lassitást még az ugrás előtt.

    esetleg ugrás után nyomj gugolást hogy behúzd a lábad, de nem mindig segit.

  • matter
    #75
    Elakadtam légyszives segítsetek :/
    Nem tudok sehogyan sem átugrani oda pedig olyan könnyűnek tűnik :S