23
  • loga
    #23
    Skadoosh!
  • vax
    #22
    szerintem nagyon jó film. Felnőttek is élvezni fogják nem csak gyerekek. Mindenkinek ajánlom.
  • Broafka
    #21
    nem csak a kisgyerekeket! :D
  • jeti00
    #20
    sztem naon unalmasak ezek a mesék... tonnaszámra jönnek ki, de kivételesen ez jó mert lefoglalják a kisgyerekeket :D
  • Xmas76
    #19
    Rena11, Sir Quno Jedi, freemanone!

    Azt hiszem, félreértettetek valamit. Szekeres Viktor "filmkritikus" végkövetkeztetésének tartottam görbe tükröt. Illetve, igen, van benne némi amerikai marketing íz. (De melyik nyugati filmben nincs?)

    Emiatt viszont ban-t kérni szerintem abszurd...
  • muerte2
    #18
    Nekem mar a trailerek alapjan bejott, de most hogy ennyi jot irtatok rola, biztos benevezek a baratnommel egy matinera. :)
  • Nagy01
    #17
    "magyarul beszélő amerikai animációs panda" :DDD
  • Spaceghost
    #16
    Én is láttam a Kung-Fu pandát, szerintem nagyon jó. A Wall-E -t ma néztem meg, szerintem az is tarol. Imádnivalóra tudták azt a robotot megcsinálni. Ráadásul alig beszélnek benne teljesen az animációra vagyunk utalva nagyon bejövős volt.
  • valamit
    #15
    Hogy stílszerű legyek: zsír ez a film! :)
  • Broafka
    #14
    támogaztom, Jack Black! simán viszi a többi hangot :)
  • Loco
    #13
    mi is a hancock/wanted/kungfu panda hármasból választottuk ezt, jobb volt, mint amire a kritikák alapján számítottam.

    klasszikus sitcom: a főhőssel történő párbaj előtt elnézést kér, mert kifulladt a lépcsőzésben :)
  • z99999
    #12
    ilyen szinkronszínészekkel kötelező eredetiben megnézni!
  • onimusha
    #11
    szerintem jó film, hugommal néztem meg, de elmentem volna rá egyedül is :), föleg a mostani ZS kategóriás kinálat mellett mint hancock/wanted/
  • valamit
    #10
    Uwe Boll szerintem arra gyúr, hogy életében lesz majd egy filmje, amit mindenki elismer. :)

    Egyébként meg láthatóan fejlődik. Az imdb szerint az első 5 filmje átlagban 1,7 pontott kapott. Az utolsó 5 már 2,92! 70% fejlődés! 20-30 év töretlen fejlődés és már egy jó közepes rendező lesz :)

    Amúgy meg az a véleményem, hogy neki ez az imageja, ez teszi igazán híressé.
  • Broafka
    #9
    amúgy Szekeres Viktor cikkeitől sírvafakadok néha!

    Néha Uwe Boll szinten van, hiába mondjuk neki hogy nem megy ez neki, ő azért csinálja...
  • freemanone
    #8
    Ennyi erővel húzzuk le a Beverly Hills nindzsát is, meg a Shrek-et is mert ugye az ogre sem épp nádszál vékony, vagy akkor húzzuk már le a dumbot is. Esetleg az összes Bud Spancer filmet, mert a gyerekeknek az is bejön és ott is jóóóó nagy darab a főhősünk. Szvsz minden filmet amiben teltebbb a főszereplő mint a "normális" akiből "nagy" ember lett... -.-'
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Így van, aki kövér az nem is ember. Tapasztalat, mert én sem vagyok már ember, hanem minimum Isten?! :DDD
  • Rena11
    #6
    jaj ne má az okoskodás ezerrel :)
    valami rosszat azért csak ki hoztál belőle gratula


    más:
    a film oltári a panda nagyon aranyos még az akió részek sem kínosak
  • Xmas76
    #5
    Szóval a kövér kisgyerekekből is lehet még nagy ember. Úgy érted, még nagyobb, mint éppen aktuális térfogat?

    Nem normális megnyugtatni a kicsiket abban a dologban, hogy kövérség elfogadható. Komoly orvosi kockázata van. Persze, amennyi gömbölyű ember van Amerikában, ott erre a megnyugtatásra a tacos, popcorn és a cola mellé igenis szükség van...
  • joebacsi
    #4
    még múlthéten láttam, tényleg nagy királyság :)
  • Vucli
    #3
    A film óriási, mint a poénok, az animáció, a részletesség. Talán egyedül a történetre nem adnék maximális pontot hisz semmi különösebb dfordulat nem történik a filmben, igaz egy családi filmtől ez nem is várható el. Mivel direkt szélesvásznúként lett megcsinálva ezért igazi moziélmény, otthon nem hiszem hogy ugyanzt azt adja.
    A cikkről meg annyit, hogy kb az író leírta miért nem utálja a filmet.
    Azért remélem egy kisgyerekben sem az marad meg, hogy egyen akármennyit, nem baj, így természetes.
  • freemanone
    #2


    Kolosszális movie lett :) Télleg mindenkinek érdemes megnézni még akár moziban is ;)
    Teljesen egyet értek vele.
  • Broafka
    #1
    láttam, és kolosszális, zseniális, nagyon aranyos, és jókat lehet nevetni rajta, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt jó időtöltés! :)

    Imádom ^^