30
Junkyard Mega-Wars
  • Gaborkik #30
    áh én már szinte mindet láttam és már csak ismétlés az egész ...
  • lippet
    #29
    nem, ez az volt, mikor mindkét csapatnak olyan kocsit kellett csinálni, amit szét lehet szedni és egy hátizsákba berakni
  • Miky90
    #28
    ez az a rész volt amikor az egyik csapat bőröndökből csinált járgányt?
  • lippet
    #27
    Jó volt a mai Vaskarika:D
    Hátizsákba tehető autótot kellett csinálniuk. DE akkorát hogy a csapat mind a 4 tagját elvigye:D
  • lippet
    #26
    Mától nem a Roncstelepi csatákat vetítik.

    Fából vaskarika
    (Scrapheap Challenge)
    A roncstelep királyai visszatérnek, és kreatív küzdelemben építenek barackmagból atommagot, és háztartási hulladékból versenyautót!

    DISCOVERY CHANNEL:
    július 9. Szerda, 13:00
    július 10. Csütörtök, 6:00
    július 10. Csütörtök, 13:00
    július 11. Péntek, 6:00
    július 11. Péntek, 13:00
  • theone91
    #25
    Nekem egyedül a kétórás nagystúdiós különkiadás tetszett, benne volt Grant a "Mythbusters"-ből és építettek egy hatalmas R2-D2-t ^^ (Y)...
  • lippet
    #24
    Holnaptól már az alap Discoveryn a Fából vaskarika lesz. Miről szól nagyjából, mert még nem láttam belőle?
  • Lukacsmacska
    #23
    a roncstelepi csatákból szerintem a legelső angol széria volt a legjobb,
    Grant Imaharát pedig jól ismerjük az Állítólag című műsorból, aminek megint indíthatnánk egy topicot :)
  • Pepsi Twist
    #22
    ezaz
  • Pepsi Twist
    #21
    azaz
  • lippet
    #20
    asszem Robotica a neve nem?
  • milk41
    #19
    régebben suli elött néztem,mostanába nem láttam
  • zsolesz92
    #18
    asszem tudom mire gondolsz, fémből építettek távirányításu robotokat, és volt először egy akadálypálya, aztán a végén döntős robot harcolt, nem?

    Mert amire én gondolok az ez volt :)
    Talán még a Nickelodeonon volt, vagy nem is tudom xD Régen volt
  • Pepsi Twist
    #17
    én ezt szeretem, sokat néztem...

    amúgy nekem az tetszett amikor ilyen harci robotokat kell építeni (ez teljesen más sorozat) de nem ilyen sufnit hanem rendeset és akkor harcolni kellett az ilyen távirányítású "kocsikkal"

    (abba volt a Grant Imahara)
  • [NST]Cifu
    #16
    A címhez: ez anno úgy indult angliában, hogy Scrapheap Challenge, nem a Discovery-n, hanem a Channel 4-en, és az első évadban csak két azonos összetételű csapat volt, akik egymás ellen mentek újra és újra. Aztán átalakították úgy, hogy kieséses rendszerben küzdenek a csapatok, a győztes pedig megvív a tavalyi győztesekkel a Champions of Champions keretében. Ez a sorozat ma is megy amúgy.

    A produkció annyira népszerű lett, hogy kismillió leágazása lett. Először csináltak egy nemzetközi összecsapást, ez volt a Full Metal Challenge (2001), de csak egy évadot ért meg. A másik meg egy amerikai produkció, ez a Junkyard Wars (2001-2005), ami az angol verzió szerint változó csapatok küzdöttek kieséses rendszerben. A Junkjard Mega-Wars egy másik produkció volt párhuzamosan, két évadot élt meg, 2002-ben Browser és Crash, 2004-ben Hackett és Dick alezredes volt a két csapatkapitány, akik minden fordulóban válogatott csapattal mentek egymás ellen.

    Angliában további oldalbordák is születtek, például a Scrappy Races sorozat, vagy a Scrapheap Mega Challenge. Hogy a különféle koppintásokról már ne is beszéljük...
  • Narxis
    #15
    Akkor ez tudom melyik műsor, tetszett néhány rész, de ennyi. Ma már nem nagyon nézem, asszem ismétlik is. Jobban szeretem a a chopper építős műsort. :D
  • Miky90
    #14
    pedig a csaj jól néz ki.
  • Miky90
    #13
    ezt már én is figyeltem hogy milyen jó működőképes dolgokat találnak.biztos hogy direkt rakják oda őket.de van amikor lehet látni hogy ez egy külön elkerített terület.körülötte meg van a rendes roncstelep.:)
  • V43 1105
    #12
    Müsörvezetőket lelehetne lőni
  • Nohab
    #11
    Eltaláltad:)
  • Lukacsmacska
    #10
    én is szeretem ezt a sorozatot, bár asszem már láttam a legtöbb részt, hacsak nincsenek újak
    egy ideje vmi nemhivatalos Discovery-t tudok nézni, ahhoz meg nem leltem műsorújságot, így nem tom mi mikor van :/
  • VRSDM
    #9
    szeretem ezt :]
    mindig találnak valamit a roncstelepen :D
    faterom repülőgép építő.
    így a repülő építős rész után valahogy azért elgondolkoztunk hogy jéé. százezres propellerek hevernek a roncsok közt?! elmegyek csövesnek komolyan akkor :D

    szóval, mindegy, olyan mint az egész csatorna, látványos, ügyes szenzációhajhász kamuzás :)
  • Narxis
    #8
    Ez a Discoveryn van?
  • Miky90
    #7
    ja tényleg:D:D
  • lippet
    #6
    vakapródos pont az aratós után volt!:D
  • Miky90
    #5
    én az aratógépest néztem utoljára talán.vagy a vak apródos késöbb volt?nem tudom:)
  • lippet
    #4
    nem tom én kb egy hete nézem
  • Miky90
    #3
    ezt meg szoktam nézni de már ismétlések nem?
  • lippet
    #2
    Következő rész:

    Égi mesterlövész: A két csapat feladata: mobil fegyverrendszert kell összerakni, mellyel le lehet lőni a - dolgukat bevégzett - időjárási adatgyűjtő hőlégballonokat.

    Discovery Channel:
    július 8. Kedd, 6:00
    július 8. Kedd, 13:00
  • lippet
    #1
    Két elszánt csapat küzd egymás ellen, ki bírja a jobb gépet összerakni. Egy roncstelepen történik az egész, s csak az ott talált alkatrészeket lehet felhasználni. 10 óra van a szerelésre, aztán egy versenyen összemérk tudásukat! Jó kis sorozat, nekem nagyon tetszik!