422
Szeretettel várom azok hozzászólásait akik oknélkül kaptak bűntetőpontot, vagy egyéb igazságtalanság érte őket mélyentisztelt moderátorainktól!
  • gotchaaa
    #422
  • TSowunmi
    #421
    Kettős mérce van ezen az oldalon, ezért küldöm a moderátoroknak ezt a számot:

  • Rotcsa
    #420
    Sziasztok!
    Azt szeretném tudni, hogy miért zároltátok a következő topicomat?
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1318461137

    Tudtommal még nincs ilyen, habár cikkből ugyan elég sok, de az még sem ugyan az....
    Ha MS Office topic van, akkor had maradjon már meg ez is....
    Köszönöm! :)
  • gregtom6
    #419
    Hy all!

    6 éven keresztül rengeteget írtam chaten, rengeteget írtam fórumon, soha nem kaptam büntetést. De pár hete bannoltak ismeretlenek a chatről.
    Oka talán(!!!) lenne, hogy ideiglenes bannt kapjak, na de hogy véglegest, tuti nem.
    Nem káromkodtam, nem szidtam senkit soha, azért járna végleges bann, nem semmiségekért. Én ezektől százszor rosszabbakat kaptam az életben, mint amilyet esetleg írhattam chaten.
    Abszolút igazságtalannak tartom. 6(!!!) éves regem, a legrégebbóta ezen az oldalon vagyok, erre kapok egy ilyet.
  • bertino
    #418
    ha írsz modinak, hogy nem tudtad, még le is vehetik.
    itt sg-n ez így működik :DDD
  • tenkenorman
    #417
    idióta topikhoz ne szólj hozzá...
    ennyit írtam: sok eszed van.
    grat...
  • gotchaaa
    #416
  • tugyiti
    #415
    Nehéz idők jönnek :(
  • Narxis
    #414
    :DD
  • shumika
    #413
    Ma ment a néputálat ezerrel a chaten főleg a romákat utálták és engem sért mert én is az vagyok.
  • Narxis
    #412
    Írj a [email protected] -ra. :D
  • Rotcsa
    #411
    Monoton volt a Moderátor!
    A következőt tette annak kapcsán, hogy többször visszaírtam azt, amit többször kitörölt:
    Az én nevemben írta többek között, írom a legdurvábbat:
    "le akarok szopni mindenkit"
    Valamint több kommentem jelentését kiforgatta a nevemben, majd adott 1 hét bant! Csak úgy kapásból! Semmi figyelmeztetés nélkül!
  • Rotcsa
    #410
    Az egyik kommentem többször is indok nélkül letiltotta, majd a nevemben kezdett el moslékul írogatni!
  • Rotcsa
    #409
    Heló!

    Az egyik mocsok moderátorotok a nevemben írogat és átszerkeszti amit mondok!!
    Éppen most is! A film rovatban a heti-hetes-es cikknél!

    Léci csináljatok már valamit!
  • Narxxis
    #408
    Jaja. :D 2 büntiponttal már nem lehet csetelni, csinálni kell pár alreget tartalékba és akkor nincs probléma.
  • htr93
    #407
    öm..2 büntetőpontért jár chatről letiltás? már kérdeztem emailban [email protected] vagy min de szokás szerint le se szarnak
  • toysoldier
    #406
    idiótán szóltál hozzá
  • BBencze
    #405
    Nem tudom mért kaptam bűntetőpontot.
  • Narxis
    #404
    A javadat szolgálják. :D
  • JB arts
    #403
    hát én 5 büntetőpontot kaptam azonnal, mert elvileg hirdettem még régen. de fent sem voltam. Nem tudom miért ilyen szigorúak.
  • gotchaaa
    #402
    Szegényt már megint kirakták. Legalább lesz ideje a házifeladatra, ha már a napköziben lusta megcsinálni. :)
  • b1t3gr1ff
    #401
    belepofázni más dolgába se divat
  • Dragooon #400
    :-ooooo

    ték
  • Dragooon #399
    igen.
  • NeverwinterKING
    #398
    sgn nem divat a káromkodás
  • immovable
    #397
    aluggyá sértődött pisis
  • b1t3gr1ff
    #396
    ki kérdezett immogeci?
  • immovable
    #395
    lol
    aluggyá
  • b1t3gr1ff
    #394
    bögd is a kurva anyád

    tommyg te meg mehetsz vissza a leszólós topicba már nem kell félned tőlem...
  • Fabio Capello
    #393
    minnyá elbőgöm magam...
  • tommyg
    #392
    azt nemtudom, de hogy te nem vagy ide való annyi bizonyos
  • tommyg
    #391
    mármint ez a kockazone andriska multireg
  • tommyg
    #390
    figyelj ezt most komolyan mondom, nem piszkálásból, szerintem valami nagyon súlyos problémával küzdessz te és ráadásul aberált is vagy, kezeltesd magad
  • b1t3gr1ff
    #389
    Egyáltalán nem "oks". Pofa befog, akkor maradsz. Ha még mindig adsz munkát, akkor pedig ígyjárás.

    Itt a lényeg egyébként ez!!!! Érdemes egy ilyen moderátornak?
  • gotchaaa
    #388
  • toysoldier
    #386
    nemis kicsit.
  • bertino
    #385
    hát igen, ez mondjuk hülyeség.
  • andris5555
    #384
    "
    SHADOWEYES7 2 db büntetőpontot adott neked.

    Indoklás:
    Cseréld le a logód!
    "

    Lecseréltem volna ha nem ad büntetőpontot :) De így észre se lehet venni:) Azért nem akarsz büntetőpontot adni mert nem tetszik a nevem?

  • Kockazone
    #383
    Még annyit hozzátennék hogy 3nap alatt kb 100hsz lett és ebből legalább 50hsz-be mindenki beleinkelte a saját egerét. Ha 50ember fel tudta fogni hogy mi a lényeg akkor ez a tibi.pheel ahogy tetszik..miért nem?
  • bertino
    #382
    nahát, szóval ő a Tibi ?