28
A \"másik\" N73 utód (az N82 után) a legfrissebb Symbian 9.3 S60 FP2 OS-sel
  • Szaby59
    #28
    Sziasztok, akinek ilyen telója van leírná, hogy mennyit bír ki az akku normál és megterhelő használat mellett?
  • Prince of Máté
    #27
    Engem a képernyő mérete tántorított el a telótól...
    2,4 alá nem akarok már adni.
  • 5c0rp330n
    #26
    csak úgy mellesleg: ugyanilyen áron kapsz E51-et, ami bár kamerában gyengébb, szinte minden másban sokkal jobb.
  • Pipör
    #25
    Jól gondold meg
  • ForzaInter
    #24
    köszi, az nem is sok, lehet veszek egyet
  • Prince of Máté
    #23
    újonnan 50k.
  • ForzaInter
    #22
    egy n73 mennyi most?
  • PeeTeR
    #21
    jo ez csak boszme sok az erinto gomb ;|
  • 5c0rp330n
    #20
    rosszul tudod.
  • 5c0rp330n
    #19
    és az aksija erősebb.
  • DJviolin
    #18
    Én csak ebből a videóból gondoltam, hogy esetleg valami "ügyeskedéssel" meg lehetne oldani:
    http://youtube.com/watch?v=NdDgeODeCH4

    AMi nálam az N78 mellé teszi a voksot, az a legfrissebb oprendszer, és az N82-nél állítólag pontosabb GPS.
  • Pipör
    #17
    "Sietek leszögezni, hogy a Feature Pack 2 nem húzható rá régebbi modellekre"
  • Pipör
    #16
    Nem lehet
  • Pipör
    #15
    9.1 es cuccokat 9.2 re tudtommal nem lehet tenni
  • DJviolin
    #14
    Lehet hogy nagy hülyeséget kérdezek, de N82-nél meg lehetne oldani valahogy, hogy feltenni rá a legújabb Feature Pack 2-es Symbian OS-t?
  • Tinman #13
    http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n78_suv_melle/specifikacio.html

    Term. N82 párti vagyok... éppen tegnap frissítettem a szoftverét és még gyorsabb lett... nem akartam hinni a szememnek.
  • Jungbluth
    #12
    Szasztok!

    Nekem elég rémisztőnek tűnt ez a mobil elsőre. A gombjai milyenek már???? Nekem mondjuk N73-am van, annál nincs rosszabb, mert egy mm rés nincs a mini gombok között. Szerintem nem lesz klasszikus.
  • 5c0rp330n
    #11
    a vaku valóban szar, a lencsevédő hiánya is hiba, a memó viszont 96MB, nem 70, ezt nemtom honnan vetted :) de ilyen mennyiségnél szinte halálmindegy már, hogy 96MB vagy 128MB, bőségesen elég mindkettő szinte bármennyi program párhuzamos futtatására. az ára pedig valóban szopó, hiszen gyakorlatilag ugyanott van, mint az N82, ami azért lássuk be: jobbacska. N95-öt viszont ne tanácsolj neki, mert annak a ramja tényleg nevetségesen kevés, méretekben pedig egy téglával vetekszik. a (GB-os változata szintén szar, ott ram-probléma már nincsen, viszont lett új: tetülassan lehet rá másolni dolgokat és mivel nem bővíthető, egy kártyaolvasóval sem lehet áthidalni ezt a problémát. és továbbra is nagyon vastag maradt, téglaméretű szegényke, amikor oldalról először megláttam, nem hittem a szememnek..
  • zoolee
    #10
  • Tinman #9
    -no igazi vaku csak ledes bohócság
    -3.2 megapixeles cam ami csúnya képet csinál... nagyon nem tetszenek a képek
    -no lencse védő... előtte egy lapka az karcolódik ezerrel
    -128 mb helyett 70 mb belső memória
    -80-90k függetlenül

    R u sure? Ha már ennyit kidobsz, vegyél egy normálisabb készüléket...N95, N82. Vagy várd meg az iPhone 3G-s telóját, ősszel már tuti lesz itthon is.
  • kemszi2
    #8
    az nem rossz...de akkor nem érdemes vele hangosan hallgatni a zenét rádión kocsiban,főleg ha jön 1 hívás
  • tigeroo
    #7
    nemtom de nekem tetszik ez a billentyűzet:D

    piaci nintendókar feeling :D
  • DJviolin
    #6
    Épp belelestem az adatlapodba, és látom, hogy nyitottál egy FM Transmitter nevű topikot. N78-ban gyárilag van. Mármint nem a topik, hanem a Transmitter. :)
  • kemszi2
    #5
    kicsit olyan hatást kelt mintha a "tervezők" nem tudták ovlna eldönteni,hogy legyenrajta hagyományos gomb vagy csak ilyen érfintős.és inkább tettekrá mindkettőt
  • kemszi2
    #4
    ő se tetszik:)de az n73 az bejön.meg az n95 is
  • DJviolin
    #3
    Ízlések és pofonok. Nekem meg az N82 túlzottan high-tech külseje nem jön be. :)
  • kemszi2
    #2
    hát nem tudom...szerintem ronda
  • DJviolin
    #1
    Sziasztok!

    Furcsa, hogy ennek a szuper telónak még senkisem nyitot topikot.

    Erősen gondolkodom egy ilyen mobil vételén. Eleddig N73-ban gondolkodtam, de aztán jött az N82. Azonban annak nem tetszik az extravagáns külseje. És ekkor imáim meghallgatást nyertek, mert kijött az N78-as, amely szintén az N73-as által mély alapokra betonozott úton halad, és a külseje is emészthető, és szoftveresen a legfrissebb Symbian-t viszi. Kinek mi a tapasztalata vele? A billentyűzete mennyire zavaró? Az új OS mennyire kompatibilis a régi alkalmazásokkal?

    Linkek:
    Mobilarena teszt
    Moilarena Specifikációs adatlapja