113
  • Shep
    #113
    Ez azért már jobb. mint a GameSport féle 30%. Bár gyanítom az Iponos srác ézin játszott. Na sebaj, nekem tetszett a játék, és ha nem lenne ilyen 0 az újrajátszhatósága akkor ha lejebb megy az ára még be is ruháznék rá, de így elég felejtős sajnos.
  • ALIENwoods
    #112
    Korrekt cikk :)
  • grebber
    #111
    Ipon teszt 60%
  • Shep
    #110
    Azért mert nincs rá igény, manapság mi a menő COD 155 mész lősz (nem azt mondom, én is szeretem, mert filmszerű és élvezetes) meg NFS 200, meg az idióta WOW (hogy ebben mi jó van az számomra rejtély). Pedig de jó lenne egy új Commandos, vagy egy Shadow Company 2.
  • Shep
    #109
    Taktikai térképről nyomtam, szóval repülő kövekről nem tudok nyilatkozni, de arról igen ,hogy nem nagyon volt olyan játék amiben ne lett volna hasonló anomália :)

    Field Ops-nál az a durva ,hogy kb 6 év munkája ment kárba (ez lehetne a magyar 1/2DNF :S) Viszont pár ember a DR-es FO-ból itt kamatoztatta tudását a credits alapján. Meg szerintem a hasonlóság és szintén a credits-re alapján jó pár dolgot átadtak a FO-ból a RS-nak ,hogy legalább valamit viszont lássanak abból amit megalkottak. Nagyon nagy kár a FO-ért, mert szerintem jó lett volna, hiába hivatkozott a kiadó arra, hogy azért nem adják ki, mertem üti a szintet.
  • ALIENwoods
    #108
    A veéleményem lényege az lett volna, hogy számomra se feltétlen a grafikától lesz jó egy játék, csak ha már több sebből vérzik akkor hiába látok szép környezetet (lebegő kővel), nem tudom élvezni (annyira...) :/
  • ALIENwoods
    #107
    + HL2-ben azért volt pár más dolog ami kompenzálta a negatív vagy igény telen dolgokat, pl.: elég korrekten összerakott történet, jó szinkron, akció amennyi kell, + fizika, mellesleg, és nem azért kaptam Objective completedet mert kinyitottam egy ajtót :].
  • milu00
    #106
    -7e ft ruhaakció http://www.napiakciok.hu/europark
  • ALIENwoods
    #105
    Illetve az se mindegy hogy jelenleg mi ketten írunk aktívabban ebbe a topikba, ami nem azt mutatja hogy mások érdeklődését is megmozgatná a game :]
  • ALIENwoods
    #104
    Pár kép a korai RSből és a még korábbi Field Ops-ból érdekességnek...:







  • Shep
    #103
    Ez mind igaz, de számomra egy játék nem attól lesz jó, hogy hú de jó a grafika, vagy millió dolgot lehet benne csinálni. Én kikapcsolódni akarok, szórakozni élvezni a játékkal eltöltött időt, és ez ilyen volt, élveztem az embereket terelgetni, néha néha fps-be bevillanni és lövöldözni, a 2. átvezető. szerintem igencsak jó lett. Ezért is nem adok az értékelésekre szinte soha. Mindig a Dead to Rights és a Punisher játék jut eszembe, azokat is 50% körülire értékelték, ennek ellenére szerintem mindkettő nagyon jó, DtR az egyik legjobb a MP után. HL2: ja pálya szélén kocka szikla, kocka fa és kiábrándító kinézet :)
  • ALIENwoods
    #102
    A játék nálam 50%-s

    Ebből 45% az hogy emberek dolgoztak rajtuk, és magyarok.
    Az 5% az ami lett.

    A grafika mint olyan, a nappali pályákon szép, az estieken viszont az LCD monitoromnak és a Gamma állításnak köszönhetően tudtam tájékozódni. Egy erősebb hold fényes éjszakának jobban örültem volna. Grafikai elrendezésben zavart, hogy nem igazán találtam palást textúrát FPS-ben.
    A gyengébbek kedvéért elmondom hogy ez az ami a skybox előtt van egy henger aminek a falán van a pályához illő thémájú textúra pl.: helyek dombok, dzsungel. HL2-ben pl már ez a palást 3D-s elemeket kapott akárcsak sok más játékban).
    RTS-nézetben pedig a pályaszéleknél erős árnyék hibák merültek fel. Persze ki az a hülye aki a játékot a széleinél nézve játssza végig, gondolnánk, na igen De ha pont ott kezdesz ? :]
    A víz tükröződésében pedig, a fák lombjainak bizonyos távon belül egyszerűen nem volt árnyéka. Most mond azt hogy a POW-camp-nél ahol a mocsárba mész, nem lehet észre venni :).
    Grafikai és minőség javító effekteknél FPS-ben pl ott a napsütés, amit nem igazán tudok elmondani hogy mire hasonlít, lentebb csináltam róla shotokat. Tetszett hogy látni a fénysugarakat igaz hogy (Crysisban már ez benne volt - Erős hasonlat bocs) de ez a megvalósítás nekem zavarta a szemem, ahogy egy áttetszőréteg mászott velem. Árnyékban jobban éreztem magam. Shotoltam egy lebegő követ is, de mire láttam már nem nagyon érdekelt.

    A grafika egy másik része a modellek. Karakterek, házak, egyéb kisebb nagyobb objectek (vasvilla). Nem tudom ki nézte, de az átvezetők alatt, a mimika elég kiábrándító volt. Nemt udom észre vettétek e, de amikor a szájmozgás elindult a karakterek szemei kicsit bekancsalítottak középre. Magánhangzókat tátogtak a szinkron alatt (utóbbi minőségét a GameSpot reviewben is kifejtik - 1 mondatban).
    A roncs modellek, az hogy egyik percben ép modell majd keresztbe robbanás effekt, és látom ahogy a játék tök standar módon leváltja roncs modellre, hááát. Akkor a robbanás legalább több pamacsban, sprite-ban lehetett volna hogy eltakarja a modellt.
    Már megtette számos fejlesztő studió az utat, az "ép modell->roncs modell"-től az "alkatrészeire hullik, betörik az üveg lerepülnek az elemekig fizikával"-ig.
    Nem 2004-ben vagyunk és az igényeink sem 2004-sek. Ha olyan játékkal szeretnék játszani ami a régi igényeimnek megfelel akkor egy olyat veszek elő, és nem egy 2009-st.
    A Field Ops 2005-körüli, és igen azért az akkori játékokhoz képest jól nézett, ki és tényleg piszok nagy sikere lett volna, de se híre se hamva, így ez nem következett be.
    Nem tartom élvezhetőnek azokat a játékokat, amik 1 feature épülnek és azt próbálják eladni (+ a marketing ha összejön) lásd NFS széria újabb elemei.

    Összességében számomra az RS egy vasárnapi játék. B-kategóriás hiába kerül 6000 huf-ba, EVM szériás is lehetne a benne lévő játék lehetőségekhez képest. Persze nem feltétlen azért mert szar lenne, egyszerűen csak "nem jó".
  • Shep
    #101
    Most nézem Gamespot 3.0. Ez is messze áll a realitástól. Úgy fest nem csak a pop szakma van senkiháziak kezében, hanem a game kritikusi is. 3.0 jó is lenne ha minden 3 pontos játék ilyen élvezetes lenne.
  • Shep
    #100
    Ezért szeretem az ilyen értékeléseket, vagy agyon dicsőítenek valamit, vagy túlságosan lehúzzák. Itt is, mért csúnya a grafika, ez egy taktikai FPS, nem lehet Crysis szintű grafikája, szerintem a játék típushoz képest pont, hogy szép. Bár ha belegondolok, hogy a többség szerint a Wolf is csúnya, már nincs is min meglepődni. Páran, mintha egy másik dimenzióban élnének.
  • grebber
    #99
    Gamekapocs teszt 60%

    LOL nem is néztem van benne coop mod csak most olvastam. De már töröltem :D
  • Shep
    #98
    Hát én is a végére értem és szerintem nagyon jó lett, leszámítva a csaj szinkronját, mert az valami borzalom. Tetszett ez az újítás TPS/FPS, a pályák ésa küldetések kellően hangulatosra sikerültek, az átvezetők nagyszerűségét már említettem.

    Grafika: 8/10
    Hangulat: 8/10
    Irányítás: 8/10
    Újrajátszási faktor: 5/10
    Zene: 9/10
    Hangok/szinkron: 6/10

    73%

    A Field Ops-ról tud valaki valamit, vagy tényleg elnyelte a süllyesztő? (kár lenne, ha kb 6 év munkája menne kárba)
  • lalakov
    #97
    Köszi.
  • ALIENwoods
    #96
    én 2-t láttam
  • lalakov
    #95
    Hány boss van benne? Most vagyok túl az elsőn.
  • ALIENwoods
    #94
    Végül vegyesen:

    Ez nagyon tetszett:


    Ez már annyira nem...


    Ez mókás volt, ahogy sunyít a hordó mögött :D


    "Epic":


    Kedvenc objectívám volt (kár hogy nem kaptam érte achievementet :P):


    [spoiler]A végső boss fightot kicsit izgalmasabbnak képzeltem el :/ mint ez:
    http://slm.i-host.hu/_others/rspics/RS%202009-08-30%2012-25-55-67.jpg[spoiler]
  • ALIENwoods
    #93
    másodiknak a vidám halálok :D






  • ALIENwoods
    #92
    Nekem tetszett a játék. Végig toltam, nem is akárhogy. Közben egyik ujjam a PrtScr-n volt, hogy megoszthassam veletek az alábbi képeket.

    Lehet hogy a játék kategóriáját nézve nincs a toppon, ez tény. Viszont így számos kellemes percet okozott, amiket kis photoshoppos asszociációkkal szeretnék bemutatni :)

    Elsőként jöjjenek a mókás arcok :) (avagy ki mit lát bennük :])






  • grebber
    #91
    Na reggel éjszakás után végigjátszottam.
    60%-ot szerintem simán megérdemel a game.Voltak benne hibák bugok,de egynek bőven jó volt.
  • a.carkey
    #90
    A legnehezebb fokozaton egész jó.

    Szar a "szinkron"? Dennis Haysbert? :)
  • Shep
    #89
    Én is, de próbáld ki a veterant úgy már egész jó a játék.
  • neptum
    #88
    Közepes szinten játszok és az RTS nézetet használom a legtöbet FPS-t csak akkor amikor már megunnom a bénázásukat
  • Shep
    #87
    De ne ézin játsz, meg ne csak fps nézetben és egyből lesz kihívás. Veteranon kell játszani, vagy legalább regularon és taktikai nézetből sokkal élvezetesebb és nehezebb is.
  • neptum
    #86
    8. küldetés asszem valami komphoz kell eljutnom de már városi pálya
  • Shep
    #85
    Hányadik pályán vagy?
  • neptum
    #84
    én közepes szinten játszok és szinte nincs kihívás akkor elképzelem milyen lehet Easy-n
  • dezsolti78
    #83
    Hi, all!
    Valakinek még most sem indul?
    Engem kidob vmi "td mfc application" hibával. Ha valaki tud segíteni annak előre is köszi.
  • Shep
    #82
    Örülünk neki, szerintem nem rossz ez és veteranon már a 4. pályán elég keményen kell taktikázni, nem csak megyek és lövök. Füst gránátos fedezés amíg egyik helyről átmegy az egyik csapat a másikra, mesterlövész hátulról fedez, oldalba támadás, nem rossz ez na csak nem ézin kell játszani.
  • Prince23
    #81
    Végigvittem
    5/10

    - fav
  • ALIENwoods
    #80
    :D
  • Solid Snake
    #79
    A Polgár Jenő hivatalban
  • strebacom
    #78
    Ja meg nekem, hogy lassan polgálmester leszek itthon a faluban....
  • strebacom
    #77
    No kész a banner....köszönet Ramy-nak és Shadoweyes7-nek a szivességükért és Ramynak a munkáért is....
    SG forever...wazeee...
  • Prince23
    #76
    Több küldetést lejátszottam. Nem lenne átlagos (5/10) játék, ha egy kicsit törödtek volna a grafikával, optimalizálással, és a nagyobb játéktérrel. Az alapkoncepcio jó, csak valahogy a körítéssel van gond. Szinkronszínészek elég rosszak, s főleg az animációval is gondok vannak. Ha félévet késett volna, talán jobban járt volna a játék. de ez nagyon összecsapott munka így. Kár érte... pedig volt benne kurázs

    Garfika: 6
    Hangok: 5
    Hangulat: 5
    Játékélmény: 6
    Irányíthatóság: 8
    Küldetések: 7
    Szavatosság: 2
  • ALIENwoods
    #75
    No eztet megnézzük ahoy :D
  • Prince23
    #74
    Igen, a magyar srácaink pl. az ASSASINS CREED 2-nek csináltak és rendeztek cinematic trélert...

    és jön az IGNITE teljesen magyar fejelsztésű gamma, árkád versenyes gém.