2669
Nektek van légpuskátok?
  • Pianista
    #149
    Hy!

    itt van egy Link a Slavia 630 -asról.
  • NeoMaN
    #148
  • Pianista
    #147
    csak gyorsan elő kellvenni egy lapot tollat megmérni a távolságot/sebességet utánna szöget kiszámolni, puskacső végére szögmérőt(biztos ami biztos), utánna már csak be kell célozni.
  • bardocz
    #146
    Légpuskák a bele rakott lőszerrel kb hány fps-el lőnek?
  • ForzaInter
    #145
    galambot meg verebet akkor kell lőni ha leszáll, ne hogy repülés közbe akarjátok lőni, sok sikerélményetek nem lesz:D
  • bardocz
    #144
    Vagy megkérni kistesót,hogy fogja a kezében,és futkosson
  • Palinko
    #143
    mondom ki lehet próbálni a célba lövést, ha eltalálsz 10-20 méterről, egy 3 cm átmérőjű kört akkor már lehet tudsz valamit...

    a galamb mozog jólvan, de mivel fele olyan profi sem vagy mint gondolod, ha mellé megy a lövedék akárkit akármit megsebezhet, és még rengeteg más kimenetele lehet a dolognak, szal ez sem egy ügyes megoldás.

    másrészről ha annyira mozgóra akarsz célozni a céltáblát is mozgathatóra meg lehet csinálni és kész.
  • zyppy
    #142
    nem 18?
  • Prince23
    #141
    Nem kell... csak legyél 16-on túl, korilag
  • bardocz
    #140
    Menj el airsoftozni,ott emberre lőhetsz,és légpuskának számít;)
  • F1re
    #139
    en csak siman azert lonek madarra mert mozog es nehez eltalalni :D 1 celdabla csak 1 helybe al :(:D de am nem lovok madarakra csak löönék
  • HUNMarcus
    #138
    amúgy végig ajánlatos járni valamiféle tanuló szakaszt vagy vehet egyből komolyabb távcsővel ellátott puskát is az ember? valaki tud adni valami linket jogszabályokról, karbantartásról, biztonságos használatról, ilyenek???
  • Tinman #137
    Szig.
  • Tinman #136
    Macskás témához:

    Anno gyerekként én is nagy légpuska mániás voltam, de hosszú nyári szünetek vidéken megtették a hatásukat. Hullott ott pár madár és egyéb...
    Részletekre nem térnék ki... viszont őszintén nagyon bánom. Teljesen más ember vagyok most, mint 12 évesen és vidéken baromira nem volt gond, ha eltűnt 1 macska, esetleg egy kóbor kutya... vagy veréb helyett közelebb menve kiderült, hogy énekesmadár.

    Nagyon szégyenlem így felnőtt fejjel, nem tudok már rajta változtatni. :-( Ha visszamehetnék az időbe felképelném magam iszonyúan.

    Jelenleg menhelyi kutyám van (én vettem, én hoztam el, kocsiba behányt, etc.) és annyira imádjuk, hogy az valami elmondhatatlan. Mosakodás :-(

    Ezt viszont tudom, hogy a vidéki srácok nagy százaléka átesik ezeken a dolgokon. Én nem menőzésből csináltam, hanem azért mert ezért kiéltem magam, hogy végre nem én vagyok a gyenge, valamint azért mert ezért nem vertek el a szüleim, nem is nagyon szóltak érte... igazából nem érdekelte őket. Minden más igen, de ez vidéken nem volt nagy "szám".

    A vidéki emberek nagy %-nak a mai napig teljesen természetes, hogyha nem kellenek neki a kiskutyák vagy kismacskák akkor azokat vagy elteszik láb alól vagy elviszik az erdőbe és lesz ami lesz.

    Az állatokra való lövöldözés pszichológiája ennek viszont elég egyszerű.
    A gyerek valamilyen kisebbségi komplexusban szenved, esetleg gyakran elverik és így olyan állatokon éli ki a bosszúját, amik 100%, hogy nem "ütnek" vissza.
  • HUNMarcus
    #135
    ezekhez kell valamiféle engedély?
  • passatgt
    #134
    nekem is slavia van, típust nem tudom pontosan

    távcsövet tudok olcsón szerezni 4x20-asat, pm-ben:)
  • Miskolc88
    #133
    ja,értem!
  • bardocz
    #132
    Igazából már van egy légfegyverem,mert magyar törvény szerint annak minősül,de az picit gyengébb mint ezek:) Meg az 0.25-ös műanyag golyót lő ki.
  • Miskolc88
    #131
    ja.
    vagy veszel valami tokot a puskához és haverokkal kimész egy közeli erdőbe.
  • bardocz
    #130
    Én meg nem járok nagyanyámékhoz,úgyhogy nekem oda fölösleges lenne venni,akkormár inkább kimegyek érdre,és ott lövöldözök vele.
  • Miskolc88
    #129
    én nekem se otthon van a puskám ,hanem nagyanyáméknál.
    ha kimegyünk akkor ott lövöldözök vele.
    teli van az udvar is madárral :D
    egy csomó veréb,seregély........
  • bardocz
    #128
    Hogyha nem egy 5 emeletes házban laknék az ötödiken,és tudnám használni,még lehet vennék is egyet,de akkor is inkább egy ilyet vennék,ezt legalább tudom használni arra,amire amúgy egy fegyver való.(persze szigorúan csak játékon)
  • Miskolc88
    #127
    Szerintem Slavia 630-ast vegyetek.
    Megbizható nagyon.
    Nem fog elromlani két lövés után.
    Nekem nagyon bejött.
  • bardocz
    #126
    Nem írják egyikhez se milyen erős:S
  • Phat Smoker
    #125
    elmész akkor szépen egy patikába és veszel egy tucat füldugót..ennyi! ;-)
  • Prince23
    #124
    Ja és Tiszán innen előnyben... Kelet-Matyi egyik legforgalmasabb piacán vaok hétvégén. 4.5 és5.5 mmm
    jelenleg B3-3 tipusok van eladó, lider jövő héten lesz...
  • Unreal1942
    #123


    85 ért!
  • Prince23
    #122
    Lider 44 egy német gyártmányú légpuska, boldog tulajdonosa és eladójai vagyok. 7000-ért már lehet kapni tőlünk, alku belefér még, vagy akár eredeti Crysis game cserére is (na vicceltem, de ez se kizárt) érdeklődni lehet nálam pm-el, h hol is. Pontosan piacon, a kgst-én. Máshol 15k egy ilyen darabonként.
    van 5 és felesben is.
    A lider 44-ek kitűnően alkalmazhatók lövészetre, sőt katonai kiképzésre is! Kis használati utasitása van, ott is ezt írták:)


    Lider légpuska
  • Heimdall
    #121
    Valóban egy szép fegyver a Röhm Twinmaster Desperado, és a tok is nagyon illik hozzá a neve alapján, de nekem az egyetlen bajom az vele, hogy hidegben besül, és nem működik, ha meg mégis, akkor a torkolati energiája eléggé leredukálódik.
  • Énvagyokazapád
    #120
    csak 60rugó, bár nekem erre sincs pénzem
  • Énvagyokazapád
    #119
    http://www.daisyfegyverbolt.hu
  • Unreal1942
    #118
    Ezeket hol nézted? Régen volt egy forgótáras légpisztolyom. Most gondolkozom egy puskán. Az alsó egész jól is néz ki!
    Igen galambokat lőnék vele mint ahogy azt már többször meg is tettem.
    Nincs szükség rájuk a városban.
    Mennyivel rosszabb ez mint a hivatásos vadász?
  • ForzaInter
    #117
    ehez a hozzászólásodhoz csak gratulálni tudok

    veréb pedig több kárt csinál mint hasznot, persze városon nektek tök mindegy, de vidéken csak kárt csinál, ezért lövi kb legtöbb vidéki, nem azért mer egy köcsög paraszt.
  • bardocz
    #116
    Az nem öli meg,max a szemét viszi ki,de annak meg nincs értelme.
  • haxoror
    #115
    Igaz!

    Szád is van, menj és szopj le valakit hátha fizet érte, a pénz mindig hasznos, nem igaz?...
  • Miskolc88
    #114
    :D
    vigyázz mert jönnek az állatvédők...
    xD
  • ForzaInter
    #113
    hát ha van légpuskám, akkor olyan dologra használom ami hasznos.

    majd céltáblát, flakonokat fogok lőni mi?:ð
  • haxoror
    #112
    Attól hogy te rendszeresen csinálsz valamit az még nem azt jelenti hogy mindenki más is azt teszi.
  • F1re
    #111
    en meg meg neztem mien fegyonk van es tevedtem :D nem is slavia pedig teljesen ugy emlekeztem hanem valami szamomra ismeretlen "FÉG LG 422" nevezetu am mar 5ezer éves de elég joh
  • ForzaInter
    #110
    jóvan má, nem kell itt adni az ártatlan, lefogadom hogy fél topik már lőtt verebet meg bármijen madarat, vagy esetleg macskát... én rendszeresen verebet lövök, és? hasznuk semmi, kurva sok van belőlük...