2669
Nektek van légpuskátok?
  • ZTM
    #229
    Norica Titan
    Szerintetek ez jó fegyver (annyira nem értek hozzá).
    az ára az jó ahol találtam 22.350-Ft
    Szerintem jó az ára.
    Amúgy a 170m/s lövedék kezdősebesség jó vagy nem?(verebek ellen).
  • Miskolc88
    #228
    igen,
    nincs mit
  • bardocz
    #227
    Tényleg,olyan légpsuka nincsen,amit úgy lehet tárazni,mint a snipereket?
  • ZTM
    #226
    ahha a szakszó mindenségit:D
    szal lősz megfogod a csövet akárhol és lehajtod(töröd)azt betöltöd vissza csukod.ennyi lenne?
    asszem mostmár tom miaz:Dköszi.
  • Miskolc88
    #225
    csőletörős a slavia is amúgy.
    azt azt jelenti hogy le kell "törni" a csövet bele kell rakni a töltényt és vissza fel zárni a csövet.
  • ZTM
    #224
    Beterveztem(beterveztettem)Karácsonyra 1 légpuskát hogy mien lesz azt nem tom valszleg szlovákiából hozatok ha ott olcsóbb de ha nem akkor magyarországon vetetek 1-et (vagy használt vagy új).
    Az érdekelne hogy milyen márkákra hajtsak a Slaviakon kívül.
    amúgy mi az a csőletörős vagy mi?Erre még nem jöttem rá.
    Erős és tartós puskát szeretnék ami pontos és halálos XDXDXD.
    Szal ti már jobban érthettek ezekhez ezért kérek segítséget.
    köszi.
  • bens
    #223
    mennyiért?
  • Miskolc88
    #222
    huh jó puskának néz ki de nekem már van légpuskám (slvaia 630).
  • robin2
    #221
    hello eladó egy gamo 440 hunter légpuska. szép állapotban. képet kérésre teszek fel. érdeklődni a 06703094800as számon.
  • Unreal1942
    #220
    Hát meg sem lep...
    40 pengőt pedig adnék érte.
  • bens
    #219
    de nem idehaza
  • Morphin
    #218
    250*150=37500
    cirka 40en ropi...
  • harlond
    #217
    ha 16 julos lenne nem árusithatnák magyarországon, az vagy házi tuning vagy a gyári adatokat nézted :) magyaron 7,5J felett már lőfegyver, ahoz meg engedély kell :-(
  • bens
    #216
    leginkább 60 körül
  • Prince23
    #215
    Lol és lefogadom, h 15ezer feltt van ez a 4ésfeles vagy 5.5
  • bens
    #214
    én ilyet vennék, nem lehet sokkal drágább, és szerintem megbízhatóbb mint a gamo, meg szebb is.
  • bens
    #213
    hát itt nem dícsérik agyon
  • harlond
    #212
    hali!
    most terveztem hogy veszek egy Gamo cfx-et de neten olvasgatva láttam hogy nem állitható az elsütő szerkezete és engem az is zavar kicsit hogy nem biztosit be automatikusan (ennyi pénzért) lene más ötletetek naggyából ilyen áron/tudással?? +távcsövet is hozzá.
    Thx!!
  • Miskolc88
    #211
  • kamaszaki
    #210
    Sziasztok!

    Nekem egy Gamo Hunter 440-esem van.Egy kicsi tuninggal az olajoshordót is átviszi(mind2 falát)
  • zoltan1314
    #209
    Akkor ez jó hír,mert mindenki szídja :( Nemértem miért!
    Mellesleg ha jól olvastam ezek a fegyverek alapból 16J-ok szóval nem is a gyenge kategóriába tartoznak!
  • Prince23
    #208
    Dehogy mennek szét(!!!), minden vásárló ezt kéri... persze akinek több pénze van, az 30 ezer és 100 ezer közt vesz egy üvber légpuskát... de hát ki ad érte annyit? ez csak költői kérdés volt... persze aki megteheti
  • zoltan1314
    #207
    Oké köszi a választ,csak láttam hogy te a minőséget kompenzáltad az árral!
    Merthát őszintén a Lider nem egy nagy márka!

    Aki használ Lidert az megmondhatná véleményét,hogy mennyire bírja a használatot? Prince23 mik a vissza jelzések erről a puskáról? Hamar szét mennek?

    És kapja be minden vaterás aki ezeket a fegyvereket 15-20 ezerért aggya XD

  • Prince23
    #206
    Már elfogyott a lider,
    és a válas: nem...
  • zoltan1314
    #205
    Sziasztok, Prince23-hoz lenne egy kérdésem légpuska ügyben!
    Mégpedig az hogy vennék egy Lider tipusú fegyvert 7000ft-ért
    De sajnos Budapesten élek! Meg lehetne oldani postai kézbesítéssel a vásárlást?
  • bens
    #204
    de ha már 10rugóval többet szánunk rá, ott van a remington genesis, amit össze se lehet hasonlítani a slaviaval.
  • bens
    #203
    2000-ben megyei bajnok voltam légpuskával, 2000, 2001-ben .22-essel csongrád megyében. combat "d" sc-ben voltam sportlövész 4 évig. ne hidd el :P
    sztem jobb a hatsan, tell, gamo, bizonyos szempontból a norica, crosman, és még sokan.
    nem vitatkozni jöttem, aztmondtam h sztem van jobb is ebben az árban.
  • Morphin
    #202
    1.ez a te véleményed...mindenki másnak lehet kényelmes, kinek a pap kinek a papné
    2.mondj végre egy márkát,típust h mi jobb ebben az árban, ne csak üres szavakkal dobálózz
    3.én nem voltam megyebajnok ^^ de sztem te sem...
  • bens
    #201
    nekem a 630-as tusája egyáltalán nem kényelmes. nincs jól kiegyensúlyozva sztem a fegyver, hosszútávon nagyon fárasztó használni. ugyanebben az árban sokkal jobbak vannak még újonnan is.
    ki nem volt megyebajnok :)
  • bens
    #200
    nem az irányzékkal van baj, hanem a tusával.
  • Pianista
    #199
    és még valami... apám 2x is megyebajnok volt céllövészeten még akkoriban a Slavia 630 assal...
  • Pianista
    #198
    méghogy nem pontos... apám belelőt egy bádogdobozba és ugyanoda akart lőni ahova lőtt és hajszálpontosan átment a lyukon...
  • Miskolc88
    #197
    most nincs rajta távcső.
  • Miskolc88
    #196
    mi az hogy nem lehet a 630-al rendesen célozni?
    Be kell jól állitani,pl most nekem mm. pontosságu.
  • bens
    #195
    szegeden a harmónia vadászboltban lehetett kapni még pár éve. nekem volt már slaviam is de nem voltam vele megelégedve. a régi alsókaros fég légpuskával több pontot tudtam lőni a lőlapon 10m-ről, mint a slavia 631-esemmel amit 30 rugóért vettem akkor, és kezelni is kényelmesebb volt a régi szoci fegyvert. ezen kívül elég sok dolgot lespórolnak róla, az pl egészen illúzióromboló h a sátorvas műanyagból van. a tusája sem kényelmes, a 630-al eleve nem lehet rendesen célozni, de a lassan 50 ezerért beszerezhető 631-esnél már kényelmesebb egy 30ezres norica is. azt is érdemes megemlíteni h gyárilag elég gyenge. 10m-es céllövészetnél ugyan működik, de ha pl ki akar menni valaki vele a töltésre az csalódni fog, ugyanis 20-30m-nél többre egyáltalán nem képes.
  • Morphin
    #194
    meg azért mert itthon alig lehet kapni hasonlo ár/érték arányú puskát...(régiekre vontakozik, használt)
    nekem nemkell versenyre, meg semmi komolyabb.egy jo hétvégi hobbi fegyvert szeretnék amivel sörösdobozkra lövöldöznék, meg miegyébre...
    hatsan-t te hol veszel itthon?? nem nagyon van piaca itthon
  • Pianista
    #193
    azért például mert nagyon jó gyártmány... 40 éve is az volt. lentebb megtalálod a linket amit beraktam.
  • bens
    #192
    nem tudom miért akar mindenki slaviat venni. sztem egyáltalán nem éri meg az árát. jobb légpuskák vannak (pl hatsan) majdnem fele annyiért.
  • Morphin
    #191
    Jah csak azokat egy erősebb légpuska simán szétrázza...gamo meg egyéb nevesebb márkák már vannak 2-3ezer ft-ért sínnel együtt. érdemesebb már azokat venni
  • Morphin
    #190
    igen, slavia (az ujak amik elég megbízhatatlanok állítólag) az 30ezer fölött van. énis egy régi megbízhatót keresek 10-20 ezer forintig max...csak sajna elég ritka. duplarugót nem szabad bele tenni mert nem erre van tervezve a puska. 1. több lesz mint 7.5J tehát engedélyköteles(tény h senkit nem érdekel) 2. mivel erősebb,nagyobb terhelésnek van kitéve ergo jobban kopik használodik minden lövésnél. ezért nem ajánlja senki sem. én sztem nem rakom bele ha lesz ilyen puskám, max ha teljes uj generálra kéne vinni ami nem nagy tétel végülis.
    lövések után amikor már elrakod akkor szoktad takarítani?? engem ez is érdekelne h h lehet szépen, ill h kell takaritani rendesen