2669
Nektek van légpuskátok?
  • Miskolc88
    #349
    légpisztolyt tudnál ajánlani?
    olyat ami jól néz ki,20 ezer alatt van és nem gázzal müködik?
  • Morphin
    #348
    néhanapján igen...ha ír valaki
  • Miskolc88
    #347
    látogatja még valaki a topikot?
  • Damok
    #346
    Ja értem. 35ér szerintem kapnál Kronot
  • ZTM
    #345
    Ez lesz az 1. légpuskám nem akarok 40e-ket költeni kezdetnek ez is megfelel szerintem.
  • Damok
    #344
    Szia! Kicsivel többér kapsz Kronot abba szerintem érdemesebb fektetni.
  • ZTM
    #343
    Lehet meglesz a pénz még idén kb 30000Ft abból már megvehetem a norica sportot gondolom jobb mint a titan.
  • dragon11
    #342
    631et veszek.^^

    Kösz.:) am. meg már lőttem légpuskával..
  • Damok
    #341
    Így igaz:)
  • Morphin
    #340
    ha jól bevan állítva, és a puska sem hord egyik irányba sem akkor igen, pontsan LEHET vele lőni. de aztis megkell tanulni
    Lidert ne vegyél, mindenhol szidják. Mintha ugy emlékeznék h általánosba lövészeten pedig Lider alsókarossal is lőttünk volna,semmi baja nemvolt.Na mind1 vegyél Slavia 630 v 631 (a 631 tusa bumszlibb,nagyobb de szerkezetileg majdnemhogy ugyanaz...)
  • dragon11
    #339
    Végülis, 1x kell megvenni.:)


    Távcsővel pontosan lehet lőni?
  • Damok
    #338
    Jah értelek. Hát akkor a slavia 631-es legyen szerintem is, 20k-ér megéri ha jó állapotú. 1000x jobb mint az olcsó alsókaros csoda.. Ennyi pénzért nem hiszem hogy kapsz jobbat. Arra feldobod a távcsövet és van egy egész jó kis pusekod ~26k-ból.
  • dragon11
    #337
    Értem.. nem azt mondtam van, hanem hogy olyat veszek majd, olyat ajánlott Nekem Morphin:)

    Akkor szóval vegyem meg azt, és veszek rá egy 3-9x40 Tasco távcsövet és kész?
  • Damok
    #336
    Hát azért nem vagyok annyira nagy szakértő de azért köszönöm a bizalmad. Én megmondom őszintén nem vagyok híve ezeknek a vaterás alsókaros olcsóságoknak. Tudod ahogy a közmondás is tartja olcsó húsnak híg a leve ezpedig gyanúsan nagyon olcsó. Azt montad van egy 631-es pusekod én inkább arra költenék és vennék rá egy 3-9x40 tasco-t és azt szerelékkel eggyütt megúsznád 6k-ból. Amúgy a lézerirányzéknak a célzásban sok hasznát nem lehet venni egy puskánál max a távcső beállításához.
  • dragon11
    #335
    Bocsi a 3hsz-ért, de találtam egy ilyet lézerrel is meg távcső.. igaz ez 20k de lézer is van rajta.. vagy ennyit nem ér?:D


    Sry még1x a 3hsz-ért!!
  • dragon11
    #334
    hja, meg ezt a távcsőt találtam.
  • dragon11
    #333
    Figyelj, Te értesz ehhez.Szerinted ez jó és megéri az árát? v. vegyek külön puskát és távcsövet?:) csak mert az drágább lenne..:P
  • Damok
    #332
    Hát 20 méterhez közeledve már jóljöhet a zoom tehát érdemessebb azt venni, bár ha gyűjtesz hozzá még egy kicsit akkor vehetsz egy nagyobb átmérőjű és ezzel látómezejű valamivel komolyabb távcsövet pl.:(Tasco 3-9x32 vagy 3-9x40) hiszen a x20 elég kicsi meghát elég hülyén is áll egy puskán egy vékonyka távcső.

    Pl.: Tasco 3-9x32 vagy 3-9x40
  • dragon11
    #331
    15m-20 Slavia 631 légpuska.
  • Damok
    #330
    Hát 5 ezerből szerintem akár egy újat is vehetsz! Nézz körül vaterán én szerintem egy 4x32 vagy egy 3-7x20-as állítható zoomos Gamo távcső megfelelő lenne, bár nemtudom milyen puskáról van szó és milyen távolsákora szeretnél vele lőni.
  • dragon11
    #329
    Ajánlj már egy 5k körüli távcsövet? használtan venném, mint a puskát is:)
  • Damok
    #328
    Szerintem távcsővel vagy egyéb célzóeszközzel pl. red dot egszerűbb lőni. Azzal pedig nem értek eggyet hogy távcsőre légpuskán nincs szükség. Nagyobb távolságokba 15 m felett azért jól jön a távcső pontosabb lövések leadásához.
  • dragon11
    #327
    Aham, értem. Kösz.
  • Morphin
    #326
    nem nehéz. ha van hozzá érzéked...mint sok dologhoz ehhez is kell tehetség.
  • dragon11
    #325
    Aha.. nehéz távcső nélkül hanem azzal a beépített "célkereszttel" lőni?
  • Morphin
    #324
    attól függ...sztem mindenki tanuljon meg először távcső mélkül lőni(amúgy nemtudom légpuskára minek távcső :S ) olyan messzira úgysem visz ahol már ér is valamit a távcső.
  • dragon11
    #323
    Aha, de azzal könnyebb lőni, nem ?
  • Morphin
    #322
    attól még h valamire lehet tenni valamit :D attól nem kell ott lennie. ergo ezen van bemarás,de gyárilag sincs hozzá távcső...sima ilyen célzóvas van rajta csak.4-5k egy "normális" távcső
  • dragon11
    #321
    Ezt találtam, van rajta távcső bemarás, de nem látok rajta távcsövet, vagy hogy van ez?:)


    Köszi.

    vagy ez a távcső bemarás olyan, hogy van egy célkereszt és kész, nem távcsöves?
  • Morphin
    #320
    de sro-zok...linket nemtudok adni.
    vatera.hu, teszvesz stb...itt vannak használt dolgok.
  • dragon11
    #319
    Nem Én akarom használni..:)

    Linket plz:)

    Am Te is SRO-zol, nem ?
  • Morphin
    #318
    fiatal vagy te még ahhoz...
    20alatt használt Slavia 630,631 tökéletes.(de egyes tulajok túlértékelik,szal olcsó és jót nehezen találsz) de 18alatt nem használhatod hivatalosan úgysem.
  • dragon11
    #317
    Nekem is segítsetek, plz!
  • Damok
    #316
    Üdv!A 320 m/sec azt jelenti hogy gyárilag annyit tud a fegyver, ami jóval több mint 7,5 J de köszönhetően a magyar törvényeknek csak 7,5 J csőtorkolati energia alatti légfegyverek kerülhetnek forgalomba Magyarországon. Ezért itthon legyengítve kerülnek forgalomba az erősebb fegyverek. A gyengítést a jobbik esetben egy rugócserével oldják meg. Általában megveheted a gyári rugóját és visszacserélheted ezzel visszanyerve a gyári teljesítményt saját felelősségedre.

    www.airgunz.extra.hu
  • dragon11
    #315
    Sziasztok.

    Ajánlanátok Nekem egy jó féle légpuskát távcsővel EGYÜTT úgy 20ezerig?


    Köszönöm.:)
  • Morphin
    #314
    személyi... 18.életév betöltése.
  • Burna
    #313
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy légpuskához kell-e fegyverengedély? Vagy csak 18-as korhatár? Mert ha nem kell fegyverengedély akkor veszek eggyet:D
  • Morphin
    #312
    gondolom igen, de még sosem hallottam ilyesmiről. fojtás nélküli állapot szerintem...tehát a gyári. nem a "felnyomott"
  • Süti86
    #311
    Mit jelent ha egy puska mellé az van írva,hogy rejtett energiája 320m/s
    (Ha fel van nyomva akkor ennyit tudna?)
  • Ungi06
    #310
    Nem mondom, hogy én nagyon értek hozzá, de úgy tudom a 3-9 az az hogy állítható a nagyításmértéke 3x-9x-ig az 50 pedig a távcső végén lévő lencse átmérője.