2669
Nektek van légpuskátok?
  • nemkedvelt
    #869
    http://forum.legalisonvedelem.eu/tema/12

    Nézz át ide, pont arról van szó!
  • Noricadragon
    #868
    Mi a véleményetek a Baikal IZH61-ről, mivel az is tetszik?
    Előre is köszi
  • Noricadragon
    #867
    Sziasztok
    Szeretném kérni a tanácsotokat!
    Szeretnék a közeljövőben egy Feinwerkbau 300S típusu légpuskát vásárolni.
    Kérdésem a következő hol lehet kapni, illetve milyen árakban vannak, és van e valakinek valamilyen személyes tapasztalata a puskával kapcsolatban.
    ÜDv
  • hawken
    #866
    http://forum.legalisonvedelem.eu/tema/12

    kicsit lefelé scrollozva mütyi képe ott is kint van már
    :D:D:D
  • hawken
    #865
    Na látod azt én is megtaláltam csomó helyen, hogy márciusban nyitnak. De még a saját fórumon sem találtam arról infót hogy tényleg meg e nyitottak?
  • nemkedvelt
    #864
    Most hívott a Dajka Úr,
    A bolt ajánlata, Hw30s-re csak önöknek, Max holnapig: 54.000Ft házhozszállítással.
  • hawken
    #863
    Jó elhiszem hogy kamálod, de én ettől még lehetek kritikus nem?
    Egyébként lényegtelen, mert hétfőn (vasárnap gondolom nem foglalkoznak a bolttal) telefonálok nekik.
  • ZTM
    #862
    A kérdőívbe amit kitöltöttem(az oldalon elérhető) volt egy nyitni készülő üzletről szó asszem Pesten készül de már nem emlékszem:S

    Engem az egész nem érdekel az a lényeg hogy jó minőségben jó áron kiszállítsák és ne basszák át a vevőt, az meg hogy hol van a bolt meg stb nem érdekel...
  • nemkedvelt
    #861
    Hogyne, 2-8 év.
    Nem akarom tuningolni, pár év múlva akarok mégkomolyabbat ezt meg megörökli a fiam. Addigra úgyis szétberheli a Baikalt :-))))))))
  • nemkedvelt
    #860
    Igen, Baikalt a fiamnak! 2000Ft de ki is van írva.
    Megnézem,asszonytól elkérem a blokkot!


    Én nagyon komálom ezt a boltot, csak hívd fel őket akár este 9 órakor, meglátod nem fogsz csalódni, legalábbis szerintem.
  • ZTM
    #859
    Abban biztos vagyok XD
  • hawken
    #858
    "Van bolt is, hol?
    843. hsz-em....."
    "19. kerületben"

    ez aztán sok infó

    akkor ennyi erővel:
    "Mutatsz egy általad kreált oldalt?"
    persze fent van a neten
  • ZTM
    #857
    Én is HW30s-t szeretnék ha összejön abból a webshopból veszem mert itt találtam a legolcsóbban kiszállítással, sajnos nem tudok csak úgy akárhova eljutni:S
    De ha megveszed szerintem ne tuningold fel mert úgy tuti nem lesz olyan jó, kivéve ha szerzel gyári rugót asszem ezt a típust 7,5 és 9J-os változatban gyártják szval max 9J-al jó még a fegyo de tudod milyen kockázatokkal jár a 7.5J feletti fegyok tartása!?
  • hawken
    #856
    Hehe van nekem pár használt puskám amitől garantáltan nem undorodnál :D:D:D:D
  • nemkedvelt
    #855
    Van bolt is, hol?
    843. hsz-em.....

    szebbet rakok össze egy délután alatt.
    Mutatsz egy általad kreált oldalt?

    szebbet rakok össze egy délután alatt.
    Este 10-ig hívhatóak!! Többször is olvastam a fórumokon.
  • hawken
    #854
    Amúgy te már rendeltél tőlük? Mennyi a futár?
    Ja és a számlán nincs rajta a címük véletlen?
  • nemkedvelt
    #853
    Fiamnak jó..
    18 év felett már nem ajánlom!
    Tipikusan gyerek fegyver, futurisztikus-desinges, könnyű, könnyen kezelhető, ütheti-leejtheti, stb

    Magamnak Hw30s néztem ki.
  • hawken
    #852
    Van bolt is, hol?
    Sehol sem találom, még a saját fórumukon sem. Nekem az nem szaküzlet, ahol nincsen üzlethelység. Hová lehet bemenni megnézni élőben a távcsövet, fegyvert, stb?

    "Ha meg csak webshopos értékesítéssel foglalkoznak akkor illene egy épkézláb webshopot összerakni.
    - Mi nem tetszik?"
    Az hogy ha már ekkora nagy profi szaküzletnek akarják láttatni magukat akkor egy normális weboldalt csináltassanak. Nem leszólásból, de ennél szebbet rakok össze egy délután alatt.
    Mindegy, holnap felhívom őket mert van kint telefonszám is, és megérdeklődöm hogy helyileg hol vannak.

  • ZTM
    #851
    Ja 50 felett vannak asszem, én inkább kiadok érte 56k-t mint használtan vegyem akármilyen is, egyszerűen undorodom a használt holmiktól:S
  • hawken
    #850
    Melyik üzletben láttad 45ezerért a HW30S-t?
  • ZTM
    #849
    OK ezeket tudjuk, a lényeg hogy nem átbaszás, nem kell győzködnöd:)
    Én mindenféleképpen hiszem hogy jó üzlet lehet, már a kiszállítás miatt is de 1 bajom van hogy kicsi a választék.


    És hogy üzemel a Baikal?Én még ilyet közelről nem láttam de a neten talált videók biztatóak:D
  • nemkedvelt
    #848
    Találtam egy csomó cikket róluk!


    http://www.vallalkozoinegyed.hu/20090330/gazfegyver_forgalom_novekedes_fegyverbolt?p=0

    Dajka Gábor több, fegyvervásárlással és -tartással kapcsolatos internetes oldal szerkesztőjeként is érzékeli a hirtelen jött érdeklődést: honlapjainak látogatottsága az elmúlt időszakban megháromszorozódott.

  • nemkedvelt
    #847
    Rólunk:

    A legális önvédelem weblap 2007. 03. 16 látott napvilágot egy ingyenes tárhelyen. Már az első napokban sok-sok kérdés érkezett. Úgy láttuk hogy érdemes lenne egy ingyenes fórumon ezeket megválaszolni. Az ingyenes fórum már nem elégítette ki a felhasználók igényeit, így 2008. 08. 05 elkészült a saját tervezésű fórumunk. 2009. 04. 06 Kocsis Norberttel összeállva megnyílt az első Védd Magad önvédelmi fegyverszak webshop.


    Köszi, közben keresgettem és rátaláltam más fórumokban is.
    Hátt nemtudom, nekem eléggé fura.
    Már a "webdesign" se semmi, de ami a legdurvább hogy kiírják "szaküzlet" de bolt meg sehol.
    - Van bolt is de elsősorban webshop.

    Ha meg csak webshopos értékesítéssel foglalkoznak akkor illene egy épkézláb webshopot összerakni.
    - Mi nem tetszik?

    Gondolom raktár meg bolt nincs is, hanem ha rendelsz valamit azt megveszik másik üzletben, rá egy kis haszon oszt mehet ki futárral.
    - Ez hülyeség.. Semeddig sem tart nyitni egy boltot.
  • #846
    Tudom hogy egy nromális csúzlinak megvan az ár. Olvasgattma eleget róluk mostanában. És azt is tudom ez a B3-3-as egy kalap kaki, de egyenlőrejó ez. Én 2 nap alatt elnyomtam 1 doboz löszert:D
    És ezt a 25 ezres dolgottt csak arra irtam, hogy 40-ért ajándék, mikor a boltban 45. Erre mondtam hogy nekem a 25 ezer lenne az ajándék ár nem a 40. Remélem így már tiszta.
  • hawken
    #845
    Köszi, közben keresgettem és rátaláltam más fórumokban is.
    Hátt nemtudom, nekem eléggé fura.
    Már a "webdesign" se semmi, de ami a legdurvább hogy kiírják "szaküzlet" de bolt meg sehol.
    Ha meg csak webshopos értékesítéssel foglalkoznak akkor illene egy épkézláb webshopot összerakni.
    Gondolom raktár meg bolt nincs is, hanem ha rendelsz valamit azt megveszik másik üzletben, rá egy kis haszon oszt mehet ki futárral.
  • nemkedvelt
    #844
    2 Haveromjak is ajánlottam, mind a kettő megkapta a fegyvert és az ajándékokat is!
    Én a Baikalom ill fiam Baikalja mellé tettek céltávcsövet!

    Nem hinném hogy átvernének, mert akkor a fórumukban lenne elégedetlen vásárló..

    Most 50.000Ft felett ajándék fegyverlámpát is adnak, szerintem ne hagyd ki.



    Máshol még ezt sem adnak, meg egyenesen zavarod az eladót ha kérdezősködsz, itt meg kúrvára segítőkészek! Ilyen boltot még nem láttam.
  • nemkedvelt
    #843
    19. kerületben olvastam a fórumokba, de azt mondják hogy webshop és nem járnak be a boltba...
  • hawken
    #842
    Egy valamit tudomásul kell venni. Nincsen a 20-25ezres sávban minőségi légfegyver. Vagy nagyon nagy szerencse kell hozzá hogy kifogd.
    Még az ótvar Gamo is ezen árak fölé teszi a fegyvereit.
    Persze tudsz venni egy szláviát mondjuk, de nagyon nézd meg mert általában mind szarrákopott, lógó csövű, elfáradt rugójú, tömítés és rugócserére szoruló darab amit ennyiért adnak.
    A 10-15ezer közötti sávban pedig csak a vaterásátbaszós lideresek árulgatnak, vagy egy halom ócskavasat vernek rád, aminek a felújításával elküzdesz még háromszor-négyszer annyi pénzt, és akkor már ugye ugyanott vagy mintha inkább gyűjtöttél volna a minőségire.
    Itt is érvényes a mondás, hogy az olcsó a drága.
    Persze aláírom, van akinek nem telik csak a tízezres légpuskára, ami talán jó is lehet ha egyszer kétszer előveszed egy hónapban , amúgy meg az ajtó hátamögött vagy a szekrény tetején tartod. De garantálom neked hogy párezer lövésnél többet nem fog bírni.
    Meg azt is elhiszem hogy van akinek egyáltalán az élmény hogy elsül a kezében egy valami ami puskának néz ki, de hogy a lövészetet sosem fogja megkedvelni vele az biztos.
    Én ellövöldözök hetente egy doboz lövedéket, és évek óta ugyanazok a puskáim vannak. Egy lider pár doboz után megadja magát. Természetesen van aki elmondja hogy neki évek óta megvan és még mindig milyen jól működik, de az biztos nem is használja napi szinten.
    A minőséget egyszer kell megfizetni és utána már csak a lövészet örömére kell koncentrálni, nem pedig azon gondolkodni hogy jujj mikor viszi le az ujjamat vagy mikor kell utánállítani a távcsövet mert szétrúgta a puska.
  • ZTM
    #841
    Valóban kiszállítják a fegyot?És tényleg van ajándék távcső?
  • hawken
    #840
    Nemkedvelt, merre van helyileg ez a bolt?
    Címüket sehol sem találom. A nikko stirling airking tcs-t megnézném hogy milyen. Bár valszeg inkább angliából rendelem meg mert onnét még szállítással együtt is olcsóbb.
  • nemkedvelt
    #839
    http://www.veddmagad.legalisonvedelem.eu/legfegyverek.html

    Webshop, nagyon kírály, ajánlom!
  • ZTM
    #838
    Én ha veszek is nem használtan veszek:D
  • #837
    Nekem az ajándék ár 20-25 lenne.
    Neten láttam újonnan ugyanígy gari papir nélkül 45ért. Szal most 5 ezer nem oszt nem szoroz sztem...
  • hawken
    #836
    Jajj elírtam, hobbilégfegyvert akartam írni.
  • hawken
    #835
    Ha valaki jó honnilégfegyvert akar ajándékáron, az csapjon le rá :

    http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=91265141&t=9092082

  • Noricadragon
    #834
    Hát igen, ezek a felvételek nagyon tetszenek, és ez a puska sincsen megfúrva mint az enyém.
    Nem azt mondom ha eredeti lenne a puska nem szórakoznék vele, de az biztosan nem állatokra használnám, jó lenne nekem a céltábla is
    Addig is jó a 7,5 joule.és kergetem a céltáblákat.

  • gerypapa95
    #833
    ha Norica-t akarsz akkor elsőnek EZT nézd meg !
  • Lukacsmacska
    #832
    A Frame Per Second és First Person Shooter rövidítéseket ismertem, csak egyik se illett egy légpuskára. Rákerestem, de csak azt a két dolgot leltem, és gondoltam ez hátha a feet/second lesz.
    köszi a válaszokat
  • Noricadragon
    #831
    Nem tudom lehet hogy igazatok van, lehet hogy a sokadik felvételből az egyikat tette fel.
    Egyébként valami kis aludobozos Coca Colát lött le szerintem.
  • #830
    Sztem nem lehetetlen. Végülis nyilt irányzékba is be tudod mérni, csak mivel maga az irányzék takarja a célt ezért inkább mázli kell ahoz, hogy pont oda célozz ahova kell. Sztem vagy 10et próbálozott a srác és a felvételből csak az az 1 van felrakva. Végülis nem egy eltévedt golyórol hallottam már ami embert ölt, szóval ennek is van reális esélye, főleg ha célpont irányába lő.