2669
Nektek van légpuskátok?
  • Lukacsmacska
    #949
    sörösdobozra, üdítős kupakra én is szoktam, de fogadjunk, hogy ti még nem lőttetek Dióemberre!


    video róla
  • goga
    #948
    Walther lgm2 vagy210-hez keresek balkezes tusát.Lehet felújitásra szoruló is.
  • #947
    1.Nemkedvelt vagy rendőr vagy vadőr:D
    2.Ha vaddász a fater, akkor télleg tudni kellene ilyenekről, és nem mellesleg értenie kéne annyira a fegyókhoz is, hogy ilyeneket ne neten keljen a fiának megkérdezni. tudom mert keresztapám is vadász és ő maga tuningolja a fegyókat. Illetve vele mindig csak céltáblára lövünk és mindig le is pontoz.
    3. Megnézném, hogyha én kimennék a határba vajon elkapnának-e a vadőrök. Annó egy ladás csávó szaladgált kint és mindig azzal baztatott minket hogy ne lopjuk a kukoricát. De a ház végében sose járt ahol a mező kezdődik ellenben a fácánokkal. Szal kiváncsi lennék hogy hobbiból hány fácánt tudnék lelőni mielőtt "elkapnának". Tudom most kezd el írni hogy vigyázzak a szappannal, meg enniy év, stb... Én is szeretlek
  • #946
    Lehet hogy hülyének nézel, de én 10-15 méterről üditős kupakra és szaloncukira lövöldözök. Persze a nagyi ugyanezt tolja az ő kertükben Sörösdobozt csak esőben lövöm a teraszról(20-25m) azt is csak azért, mert hallom ha talál. Meg azóta szétszortam ilyen veréb nagyságú dolgokat a kerben, hogy ne keljen célpontot keresni
    Ja és igen azzal a szar kinai vacakkal. Mióta szétszedtem, összeraktam és belőttem a távcsövet, ilyen távon belül olyan mint a multkori képem. (olyan Sniper-es)
  • Morphin
    #945
    most megpróbálom az apja szemszögéből nézni. inkább egy "tuningolt" légpuskát adok a kezdő fiam kezébe, mint egy éles sörétest,vagy akármilyent amivel már komolyabb sérülést,halált okozhatna...valahol el kell kezdeni.tegyük fel vadász lesz a fia is. mint sok minden másnál pl a lövészetet sem árt hamarabb elkezdeni. ebből a szempontból én meg tudnám érteni még a "bűncselekmény" elkövetését is! (nagyobb bűn ez mint ellopni az ország pénzét, így taszítva embereket éhezésbe,munkanélküliségbe??) ezzel nem ártanak senkinek...mindaz amit írtam akkor érvényes ugye,ha tényleg igaz az h vadász apa+fia etc...na jó éjt mindenkinek!
  • hawken
    #944
    Inkább azt kéne megérteni hogy ismerjük már a "nem nekem haveromnak" dumákat. Elmondom mégegyszer, hogy ha a haver faterja tényleg vadász vóna, akkor nem vinné a fiacskáját légpuskával vadászni, mert tudja hogy azt nem szabad. Ha meg mégis, akkor egy büdös gumicsimmás tirpák.
    Megsértődni pedig felesleges, rájött hogy hülye ötlet ezenkívül törvény által büntetendő, ezért hagyja a francba és ez örvendetes.
  • Morphin
    #943
    de bazz nem is neki kell...hanem a haverjának. ezt kéne megérteni.ettől függetlenül itt nem fog segíteni neki senki ilyen ügyben.
  • hawken
    #942
    Annál is inkább mert a sztori ott sántít, hogy állítólag a haver faterja vadász, akkor pontosan tudnia kéne hogy légfegyverrel tilos vadászni a magyar törvények szerint. De örülök neki hogy meggyőzhető vagy és inkább hagyod a bajkál tuningot a francba.
  • nemkedvelt
    #941
    Kettő közöttiek:

    Tell 220 37.000Ft
    Tell 300 46.000Ft

    Ezek sem rosszak, és 10x jobbak mint a Baikal Ij61

    http://veddmagad.legalisonvedelem.eu/legfegyverek.html

  • ZTM
    #940
    Jól van hadjuk nem akarok ilyen helyzetbe kerülni, zsarukkal még nem volt összetűzésem és nem is akarok.
  • ZTM
    #939
    Nekem nincs tuningolt puskám szeretnék már venne valami normálisat de sajnos azt meg kell fizetni Spanyol cuccot nem nagyon akarok mert kifúrt dugattyú áááá függően hogy mennyi pénzem lesz vagy IZH-61 vagy HW 30S.
  • nemkedvelt
    #938
    Nem értem hogy hogy kerülhetnék én börtönbe emiatt

    Kicsit elvont, de így talán megérted:
    Ha valaki ott vérzik az utcán mert mondjuk elütötték, és te tovább mész mert nem érdekel akkor az is b.cs.

    Nem csoda hogy nemkedvelt vagy
    -Ja-ja..
  • ZTM
    #937
    És milyen messzire tudsz ellőni azzal a 7,5J-al?Mondjuk ez olyan köcsögség hogy megveszed nagy drágán a puskát és elbasszák egy fúrással:S Sokkal emberségesebb lenne ha rugót cserélnének és ezt ajánlom neked is, szerezz be egy 7,5J-os rugót a dugattyút meg csináld meg és szerintem sokkal pontosabb és jobb lesz a fegyver.
  • Noricadragon
    #936
    Akkor nyugodtan tuningold fel, de lehet hogy a puskád nem fogja birni sokáig.
    Előbb utóbb az alkatrészek elfognak kopni vagy esetleg szét is törhetnek ezt azért tartsd szem előtt.
  • ZTM
    #935
    Hát én itt ahol én lakom senkinek nincs 7,5J-os puskája de engedélye se de szerencsére erre a rendőröket ez nem érdekli:D Nagy szerencse de így van!
  • ZTM
    #934
    Nem csoda hogy nemkedvelt vagy
    Nem értem hogy hogy kerülhetnék én börtönbe emiatt bár a zsidókból mindent kinézek de ez azért túlzás...
  • Noricadragon
    #933
    Szia
    Nem igazán vagyok légpuska szakértő hozzáteszem, nekem egy noricám van.
    SZerintem nem valószinü hogy azt lehet tuningolni, talán a régebbi változatot ami fémből volt.
    Én is gondoltam hogy a Noricámat eredeti állapotára megcsináltatom, ha hivatalosan csinálom akkor kétféleképpen lehetséges, vagy vadászengedélyt megcsinálom és akkor a 7,5j visszakerül az eredeti 23j-ra, vagypedig a másik variácio hogy hivatásos sportlövö leszek. De sajna ez nem két forint. Felesleges 50-80 ezrem nincs plusz még a fegyverszekrény meg ilyenek
    Tudom kicsit eltértem már a kérdésedtől, véleményem szerint egy kicsit komolyabb puskával kellene lövöldöznöd.
    Ezt a honlapot ajánlom neked http://ponggi.hu/index.php?mod=main
    Itt nagyon sok minden van és használtan is vannak jó puskák.
    Remélem tudtam neked azért valamilyen szinten választ adni.
    ÜDv ha meg tuningolod akkor azt csendben tedd, nehogy valamelyik jó indulatu szomszédod bejelentést tegyen.
    Mert akkor bizony tényleg mész nyaralni.
  • nemkedvelt
    #932
    Én kérek elnézést!
    Szappant ne ejtsd el!
  • ZTM
    #931
    Én nem leszek ott bazdmeg csak megkért kérdezzem meg ennyi
  • nemkedvelt
    #930
    Láttam egy bűncselekményt, segítettem benne.
    De, nem érdekel.

    A zsarukat fogja :-)
  • ZTM
    #929
    Az összes válaszodra azt tudom mondani hogy engem nem érdekel, ő kérdezte ők mennek ő bajuk kész nem igaz hogy ilyen szar felfogásúak itt az emberek:S
  • nemkedvelt
    #928
    Én megtanultam írni ti tudtok olvasni de az értelmezéssel nagy gondok vannak
    De a kérdésre még nem kaptam választ!

    Nem azt kérdeztem hogy hány év SHIT:D hanem lehet-e tuningolni.
    - Nem

  • ZTM
    #927
    Nem nekem kell!
    Én megtanultam írni ti tudtok olvasni de az értelmezéssel nagy gondok vannak
    De a kérdésre még nem kaptam választ!
  • nemkedvelt
    #926
    Ki mondta hogy én IS?Nem azt kérdeztem hogy hány év SHIT:D hanem lehet-e tuningolni.
    Am szerintem az apjával menne fácánt vadászni, aki persze vadász szval orvvadászatról szó sincs!
    Nem 20e FT-os gyerekpuska hanem egy felnőtt puska ami 30eFT, felfogod ember!Nem kell lenézni, jó?!


    Uram!
    Ki mondta hogy én IS?
    - Bűnrészesség

    Nem azt kérdeztem hogy hány év SHIT:D hanem lehet-e tuningolni.
    - Nem


    Am szerintem az apjával menne fácánt vadászni, aki persze vadász szval orvvadászatról szó sincs!
    - Ha elkapják ugrik az összes fegyvere, örökre.

    Nem 20e FT-os gyerekpuska hanem egy felnőtt puska ami 30eFT, felfogod ember!
    - Hívd fel ezt az üzletet, Dajka Gábor: 0670-308-6466
    Lefikázza simán a Baikalt ha felnőtt akarja megvenni.


    Nem kell lenézni, jó?!
    - Nem nézlek le senkit...
  • Morphin
    #925
    komoly felnőtt puska 30e
    azért egy komoly légpuska 100tól kezdődik...na jó régebbiek 50-60tól használtan már vannak...
    hobby puskát sem kapsz 20alatt ami jó is valamire...
  • ZTM
    #924
    Ez fasza szerkezet!
  • ZTM
    #923
    Ki mondta hogy én IS?Nem azt kérdeztem hogy hány év SHIT:D hanem lehet-e tuningolni.
    Am szerintem az apjával menne fácánt vadászni, aki persze vadász szval orvvadászatról szó sincs!
    Nem 20e FT-os gyerekpuska hanem egy felnőtt puska ami 30eFT, felfogod ember!Nem kell lenézni, jó?!
  • nemkedvelt
    #922
    Lőni nagyon sok mindenre lehet.
    Komoly légfegyverrel pl.: céltábla
    Hobby-val pl.: Bukócél vagy Sörösdoboz


    15.000Ft
  • nemkedvelt
    #921
    Haha.

    Nem mondod hogy egy 20.000Ft-os gyerek légpuskával akartok vadászni.
    2. 2-8 év börtön+ Orv vadászat.
    Sitt lesz ebből fiúk!
  • ZTM
    #920
    Lenne egy kérdésem:Haveromnak Baikal IZH 61-ese van, szeretné feltuningolni a puskát hogy tudja vinni vadászatra, de nem meri mert mivel gyárilag gyártják 6 J-osan fél hogy szétütné egy erősebb rugó, vagy nagyban vesztene a pontosságon, mivel én nem találkoztam még Baikal-al nem mondhatom hogy persze, azt monta olyan 25m-ig lőne vele na mondjuk azt nem kérdeztem hogy 25m-ről mit akar lelőni de ő tudja na a lényeg hogy aki esetleg tudna valamit mondani azt megköszönném.
  • noricadragon18
    #919
    ti miket szoktatok loni?
  • Olics
    #918

    Sikerül feltölteni a képet.Ez lenne az eladó puska.
  • Morphin
    #917
    jobban karban tarthatnád azért...megérdemelné!
    amúgy szép kis jószág,grt hozzá.
  • hawken
    #916
    Hát az igazat megvallva a red dot, nem igazán légpuskára való eszköz (főleg nem ez a gaygi) be tudod lőni mondjuk egy fix távolságra, de annál messzebre vagy közelebbre már nem lesz pontos. Ráadásul mindig el fog állítódni a belőtt távon belül is. Ja és úgysem látsz vele éjszaka, csak ha lámpát is teszel a fegyverre.
    Gerypapa ugye nem gumicsizmában jártok orvvadászni?
  • gerypapa95
    #915
    aha vagy a nagyi lövöldözik vele csak nemtudsz róla..
  • gerypapa95
    #914
    hát ha éjszakai is légpuskázol vagy este akkor tuti hogy jó :D amúgy már én is gondolkoztam ilyenen, mikor felülnek a fácánok-> szemébe reflektor-> célzás püf..vagyis néha mikor megyek apával jól jönne
  • #913
    Nagyfaternak volt ilyen. Talán még most is megvan valahol, csak nagymuter eldugta.:D Valamikor csak meg lessz.
  • ZTM
    #912
    Szerintetek egy Baikal IZH 61-esre milyen lenne egyilyen RED-DOT?
  • Olics
    #911
    Itt található egy kép a puskámról, holnap töltök fel többet is ide a forumra.
    http://keptarolo.com/view-826_DSCF8952.jpg
  • hawken
    #910
    IZS 53M - csőtörős
    HW40 - PCA