59
A The Hills Have Eyes rendezőjétől.
  • ForzaInter
    #59
    Na megnéztem Én is, sztem jó volt nem pontosan azt kaptam a filmtől amit vártam, egészen más volt. Én egy agyatlan vérengzős hororrt vártam de mást kaptam, de így is nagyon bejött. Kiefer jól játszotta a szerepét, tényleg kicsit 24-es volt:D A durva jelenet meg nem volt sok, de ami volt az sztem jól megvolt csinálva, bár a végén az a verekedés nem volt a legjobb sztem. De a vége az ütött
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    durva volt mikor kiment, azt hittem megmenekült, erre ránéz az őr kabátjára, és fordítva a neve meg minden fordítva volt, ütött rendesen, zene meg kurvajó volt alatta sztem
    8/10 nálam.
  • nearo
    #58
    hát... vagy ez, vagy csak annyi hogy szimplán meghalt... azért elé komoly pofonokat kapott a nyanyától, meg volt az a robbanás is... akárhogyis, még jackbauer se élhet túl mindent :)

    amúgy amit #54-ben írtam bakit az csak nekem tűnt fel? (-:
  • bertino
    #57
    most néztem meg én is.
    hát a vége nekem kissé zavaros.
    mintha tul nagy csavart akartak volna vinni bele.
    nekem is valahogy az jön le, hogy Ben bent maradt a "tükör birodalmában", vagyis a tükör tuloldalán.


    de ha valakinek pontosan tiszta ez a rész, elmagyarázhatná
  • grebber
    #56
    A végén mi lett a faszival? Bekerült a tükör birodalmába vagy mi a szösz?
  • CattiBrie
    #55
    Tegnap megnéztem, csalódás volt. :(
    Sokkal jobbra, értelmesebbre számítottam. Sajnos lényegében nincs értelme, hogy mi miért volt. :(
  • nearoalregje
    #54
    jófilm volt... bár én nem tudok félni egy horrorfilmen, de azért tetszett :)
    nemtudom feltűnt e valakinek, de az hogy volt, amikor az elején
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a faszikán megvágta a tükörrel a kezét, azt elkezdett felgyulladni, és amikor felállt, összevissza tapogatta az ingét, és mégsem lett véres. Először azt hittem, hogy nem vágta meg magát ugyanúgy, ahogyan nem is égett meg, viszont amikor visszament a lakókocsiba, ott meg bekötözte a kezét, sőt a kötés végig fenn is volt.

    egyelőre ennyi észrevétel van... majd lehet lesz még :)
  • Dean Winchester
    #53
    pontosan,olyan mint a 24!
    nekem bejött a film redesen és ha pontozni kéne akkor 10ből 8at gondolkodás nélkül megadnám.
    aki szereti a 24-et annak ez a film kötelező darab.
  • zaki
    #52
    tényleg olyan, mintha a 24-ből jött volna KF, ami nem baj mondjuk... :D
    a film szerintem erős közepes
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vége viszont ütött
  • Dean Winchester
    #51
    szevasztok!

    feliratotok esetleg már van a filmhez?
  • II Rocky II
    #50
    jaja az ordítás meg ahogy viselkedik nekem naon tetszik már csak azért is nézem meg ^^
  • II Rocky II
    #49
    a 13 szellem vagy mi:D ott is egy ház volt a középpontban és az abban tartózkodó szellemek.
    sztem jó ez a mirrors bár még nem láttam,de elég nekem a trailer is .)
  • technopeter
    #48
    Nincs olyan horror, ami ütne és ne lenne benne vmi elrontva:/ szánalom,régiek közül vannak nagy kedvenceim,d azokat meg nem nézhetem mindig:d
  • TomDantes
    #47
    Nahát milyen eredeti..egy ház amiben szellem van....

    Aki kitalálta azt kéne be zárni egy szellem-házba.

    Nem hiszem el, ilyen horror-okat kel csinálni, amiből már Dunát lehet rekeszteni?

    Szánalom.
  • sorrow
    #46
    lehet rosszul fogalmaztam, én a 12 egy tucat kategóriára gondoltam
    (...bár mintha az 1408 kísértethistória háttértörténete jobban ki lett volna dolgozva.) A Ruins már ott hátránnyal indult nálam, hogy tini-horror, de aktív horrorfogyasztóként mindent meg kell becsülni.
  • technopeter
    #45
    Igaza van az előttem szólónak! 1408 az nem B kategóriás horror. És igen a ruins az az. A filmmel kapcsolatban pedig, télleg a végén az a "sportszeletet benyalta,dobálta" rész elég ratyi volt. Szó szó ennek is az eredetiét kell megnézni, csak nehéz megszerezni:S. Állítólag az sokkal jobb mint ez az utánzat!:D Amugy az eredeti címe: Into the mirror
  • zaki
    #44
    1408 minden csak nem B horror. Nézd meg a Ruins-t, na az B horror.
  • motyodlee
    #43
    tanulság:

    ne nézd meg a youtube-on reklámozott filmeket :D
  • sorrow
    #42
    Bauer egyenesen a 24 forgatásáról jött, frizura ruha, fegyver, arcjáték és a jellegzetes ordítás minden klappol...már csak ezért megéri megnézni.
    A film egyébként kb. 1408-al van egy szinten, azaz nagyon B horror.
  • zaki
    #41
    hosszúpuskán fent van
  • zotja
    #40
    megoszthatnád velem,hogy hol is találom?
  • davidka003
    #39
    "ránézésre jónak tűnt, de vagy én vagyok nagyon elfogult,nagyon érzéstelen-érzéketlen, vagy tényleg ratyi volt ez a film."

    Eléggé gagyi volt szerintem is. Jobbat vártam. Sajnos mostanában már nem csinálnak jó horror filmet.
  • davidka003
    #38
    Már van.
  • zotja
    #37
    felirat mikor lesz hozzá?
  • motyodlee
    #36
    nos én kábé 3 és fél perce végeztem vele
    ránézésre jónak tűnt, de vagy én vagyok nagyon elfogult,nagyon érzéstelen-érzéketlen, vagy tényleg ratyi volt ez a film.
    szerintem az alapötlet addig volt jó, hogy tükör mint börtön. ezt a film 8/10ed részében alkalmazták is, de volt egy rohadt szar rész mikor az apáca benyalt egy sportszeletet, és dobálta a főhőst.ha az a rész kimarad sokkal job lett volna (legalábbis számomra)

    meg még egy kis hajszálhasogatás:
    időt nem tudok mondani, a következő a helyzet:
    az anya a konyhában van, és az egyik ablakban, a párás üvegen mgjelenik egy kéznyom. A hang vmi olyasfajtára emlékeztet amikor vki lehuzza kezét az üvegen. viszont avval letörölné a további párát is. ez pedig nem törli le, ráadásul az animációban nyujtották, szóvalkicsit hülyén néz ki. mondjuk tök elhanyagolható, de én pont észrevettem
    :D
    6/10
  • ForzaInter
    #35
    kösz, már húzom is lefelé:D
  • kuci06
    #34
    ma terveztem megnézni, de nincs hozzá feliratom :S
    valaki nem tud linkelni egyet? angol is megtenné
  • bertino
    #33
    R5 már van.
  • CattiBrie
    #32
    Ilyen messze van Amcsiland.. ilyen lassan ér ide egy film?

    Vagy már itt van, csak még nem találtak fordítót, mert olyan félelmes film, hogy még magyar nem nézte végig?
  • ForzaInter
    #31
    hát ez odabaszós lesz...
  • Tatyla
    #30
    új trailer
  • ForzaInter
    #29
    még semmi:c
  • zaki
    #28
    Vmi hír, hogy mikor lesz nálunk a moziban? Amcsiknál már jön a héten.
  • ForzaInter
    #27
    mondjuk nem tudom itthon adni fogják-e mozikban:S
  • II Rocky II
    #26
    ja vágom,csak én azt mondom h abban is jókat üvöltött és azokat az üvöltéseket láttam a trailerben :Dddd
    2 hét és lehet nézni ,fasza.... bár még hozzátesszük h jó minőségben kéne akkor még 1-2 hét..
    de ezt a filmet tuti nem szinkronnal nézem,hiba lenne azzal megnézni :D
    mondjuk elég sok most kijövö filmel igy vok .:DSDdsdd
  • ForzaInter
    #25
    hát ennek, csak annyi köze van max 24-hez, hogy Kiefer lesz a főszereplő:D

    USA-ban: 15 August 2008

    itthon nem tudom...
  • II Rocky II
    #24
    jaja, a trailerből elég volt lárni :D nagy film lessz.
    adja magát főleg az üvöltései tetszenek,olyan 24es kb :Dfasza lessz.
    mikorra várható a bemutató?
  • ForzaInter
    #23
  • miki36
    #22
    sziklák szeme szarvót, remélem ez ütni fog:)
  • cicai
    #21
    lol, elösször mondom h tiszta sziklák szeme lesz, erre meg most látom h a sziklák szeme rendezöjétölXD
  • fernando torres
    #20
    uh bazz oO, must have..