494
The Lord of the Rings: Conquest
  • Rolly
    #494
    Nekem az lenne a problémám,hogy mikor felajánlja hogy mehessek hőssel, nemtudok rákapcsolni sehogy a yes-re. Megnéztem bill.kiosztást de ott sem írja le..... valaki megtudná megmondani mitkell megnyomni?
  • Ezio of Rivia
    #493
    Nekem az lenne a problémám hogy mikor feltelepítem a játékot kiírja ha a licens betelt vagy mi és nem indul el. a játék eredeti 2009 agugusztusbna vettem. valami crack vagy patch nem segít rajta?
  • Narxis
    #492
    Ugyanúgy mint a cracket, bemásolod oda ahova a cracket másoltad és felülírod amikor kéri.
  • Gegi24
    #491
    Sziasztok lenne egy kis gondom a harmadik páján láthatatlan falba utközök es nem tok tovabb menni láttam hogy irtatok hogy crackfix de azt hogyan kell hasznalni mert meg olyat soha nem csinaltam.Segitsegeteket elöre is köszi.
  • DAFFANGER
    #490
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem nekem win7-t van és directX-10 vagy 11 van rajta de a játék feltelepiti directX-9-et.Na most ilyenkor mivan van?Menni fog ez vagy majd más játék ami mást directX-et kér nem fog menni vagy hogy is van ez valójában?Elöre is köszi.Üdv
  • aron89
    #489
    Hát nekem sehogy se jön össze ez a hamachi-s dolog, azt a verziot használom amit ti, crackfix is van... és nem látjuk egymást, nagyon szomorú vagyok :(
  • greendcore
    #488
    Szerintem érdemesebb megvenni :D Én még megjelenéskor vettem 12k-ért és majd a War in the North-ot is meg fogom venni :D
  • Panzeradler #487
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_lotr_conquest.shtml
  • Narxis
    #486
    Én találtam, Conquest szóra keress rá. Direkt linkelést nem engedi az oldal, úgyhogy muszáj neked megtalálni.
  • Kallahiosz
    #485
    Áhá köszi...
    Lehet, hogy láma vagyok de én itt nem találtam meg...
  • Narxis
    #484
    gamecopyworld.com
  • Kallahiosz
    #483
    sziasztok ezt a Crackfix-et be tudná valaki linkelni?
    Mert a régen felllinkelt már nem jó és nem találok seholyhozzáférhető linket...
    Előre is köszi
  • Ladizlav
    #482
    Sziasztok! Haverokkal előkaptuk ezt a ,,régebbi" játékot és nagyon szeretnénk multiban játszani. Hamachin közös szobát nyitottunk, és mikor egyikünk csinál egy játékot, addig a másik nem látja. Mi lehet a gond?
  • Narxis
    #481
    Pontosabb leírás kellene. Hibaüzenetet ír ki? Lefagy? Vagy mi?

    Frissítsd a videokártyád driverét és DirectX-et. Ezt tudom így látatlanban javasolni.
  • Darkking
    #480
    Sziasztok!
    Gondom van a Lord of the Rings conquest pc játékkal. Nemrég vettem elég drágán. A telepítés is jó(a gép adatai megfelelnek a leírtaknak), megjelenik, hogy PLAY, de ez a maximum. Nagyon bosszant, mert a pc játékot elvittem, hogy mi a hiba, de azt mondták, hogy nekik elindul.
    Segítsetek
  • demetan
    #479
    Hali!

    Kéne egy kis segítség...Felraktam a játékot, de amikor elindítom csak a kurzor jelenik meg és fut a játék a háttérben, de én nem látok belőle semmit, csak a nagy feketeséget!
    Ha vkinek van vmi tippje, hogy-hogy lehet ezt megoldani pls segítsen!!

    Köszi
  • JaSoN HuNTeR #478
    röhej... Vannak olyan hülye küldetések amikor nem is érted hogy mit kell csinálni...
  • Gab920926
    #477
    sziasztok!
    tud nekem adni valaki egy kódot a játékhoz?inditásnál kéri!
  • Narxis
    #476
    A könyv szerint a Megyében volt egy apró, amolyan hobbitokhoz mért "csata" amikor hazaérnek Frodoék akkor látják, hogy pár kemény legény rettegésben tartja a hobbitokat, persze gyorsan elintézték őket. :) Nyilván a játékba a változatosság miatt került bele szinte az összes helyszín.
  • kivagyokmár
    #475
    Csak még az benne a röhej h Széltetön, a Megyében és Völgyzugolyban nem is volt csata
  • Narxis
    #474
    Hogy legyen valami feladatod.
  • kivagyokmár
    #473
    meg azt sem nagyon értem hogy az első pályán minek kell kinyirni azokat a fáklyásokat mikor a filmben kirobbantották a falat sztem semmi köze sincs a filmhez csak a helyszinek meg a szereplök
  • kivagyokmár
    #472
    Sziasztok!

    Nekem semmi gondom a játékkal csak azért vannak egyéni gondolataim hozzá
    ott vagyok völgyzogolyban az orkokkal vagyok és megyek azzal a 3 méteres benga állattal kinyirom Elrondot és elveszem töle azt az akármit (gyűrű vagy korona) oda viszem ahova kell és mehetek Sauronnal.
    Ezt olyan sz*rul csínálták meg hogy az szinte fogalom az a 3 métres benga állat erösebb, mint Sauron nem bezsélve arról hogy a végén persze megint Elrondot kell kinyirni, és akkor ez még semmi Sauront hamarabb kinyirták mint azt a hegyi trolt. Azért egy kicsit még foglalkozhattak vola a fejlesztők ezen, de amugy meg sztem jó ez a játék apró hibákkal
  • Narxis
    #471
    multiplayer
  • adeeeka
    #470
    Akkor ha végigvittem a főszálat, mivel tudom magam még ösztönözni, hogy tovább játszak?
    Cheatek nincsenek a speckós képességekhez?
  • balee4
    #469
    a PC-sben sajnos nincsenek achievementek...
  • adeeeka
    #468
    Valahol olvastam, hogy lehet szerezni trófeákat, vagy az csak a ps-re vonatkozik? a főszál elég rövid... és vannak itt még a hősöknek speckós képességük, amik nincsenek feltüntetve, inkább csak amolyn cheat, na a többit hol lehet megtalálni? csak Aragornét meg Legolasét tudom...
  • Sliders
    #467
    Hali!

    Ne hari a full láma kérdésért. De hol lehet beállítani hogy osztott képernyő legyen a játékban. Tehát hogyha egy gépen többen szeretnénk játszani?

    Van lehetőség a single playert ketten játszani?
  • JackSparrow88
    #466
    Na végigvittem a főszálat. Nem volt egy rossz game amúgy, leszámítva azt az egy pályát ahol szenvedtem kicsit. Viszont ha már ilyen rövidre sikerült, akkor meglesném a multit, csak nemtom hogy tört szerver van-e, amin lehetne nyomulni kicsit...
  • Narxis
    #465
    Ez a mordori kapunál volt nem? Ott én is megszívtam 2-szer is, aztán kibaszott nagy mázlival sikerült megnyernem. Nem emlékszem, hogy a gonosz kampányban lett volna ilyen szopatós pálya.
  • JackSparrow88
    #464
    Nekem nem is volt eddig különösebb gondom a játékkal, de az egyik pályában most kiverte nálam alaposan a biztosítékot. Egy különösen nehéz terület védésről van szó, ahol csakis a speciális képességek folyamatosan használatával van esély arra, hogy az orkok ne foglalják el a területet, mivel rohadt sokan jönnek. Oké, végülis sikerült is megcsinálnom, elég nehezen de azután nemtudtam mi fog következni, váltottam karaktert(varázslót) és a f*szom gondolta volna h megint egy védés lesz, hasonló ellenség armadával és meghaltam ugye. A piros csík végigment, küldtetés elb*szva. És végülis most jön a lényeg amitől majdnem infarktust kaptam, hogy az egész pályát kezdhettem legelőről. Na jól van elmehetnek a k*rva anyjukba a fejlesztők, h 2009-ben még mindig konzolos rendszerrel kell szarakodniuk egy játékban: csak a legvégén menti le és közben sem ment, szép. Az egyik dolog amit a legjobban utálok, az pont ez és tessék most itt van.
  • Narxis
    #463
    De muszáJ.
  • Narxis
    #461
    Crackfix
  • remus500
    #460
    Hali ! Most a 3 pályánál járok (Mines Moria) , de az elején már elakadtam. Nem tudok bemenni azon a nagy kapun. az a küldetés hogy Rally with Gimli at balins' tomb ! Na szerintem be kéne menni az ajtón, de nem tudok,. Valami láthatatlan fal van ott ,vagy csak bugos a játék. Nem Tudom.
  • bedevil
    #459
    Remélem sokan próbálták már a cooperative módot. Van akinek 1 pálya után kilép a játék, illetve a hamachi is összezavarodik?
  • wonux
    #458
    XD nah haljátok am ennek a conquestnek hogy van a multija? mer van hamachim .... hogy ezzel hogy lehet játszani?
  • Narxis
    #457
    XD ja az a rész nehéz volt, de meg kell védeni! a királyért XD
  • wonux
    #456
    huh jó kis játék...:) csak néha olyan sokan vannak azok a rohadt orkok pl a minas stirishnél amikor megkell védeni azt a részt XD
  • bedevil
    #455
    Lehet, hogy már megadtátok rá a választ, de azért felteszem a kérdést: Mi a Isten Nyilát kell csinálni, ahhoz, hogy lássuk egymást multiban hamachin keresztül??? a haveromnak angol verziója van nekem meg magyar. lehet az a gond?
  • Narxis
    #454
    zsír :D irtsad az orkokat :D