88
Neked melyik a kedvenc napszakod?
  • Miskolc88
    #88
    ja pontosan.
    gyújtsuk be a kazánba .
  • DJKonya
    #87
    vinném őket az erőműbe fűtőanyagnak, mien jól égnének he
  • Miskolc88
    #86
    ja xD
    Sósavval szivesen leönteném őket. :P
  • Sanyix
    #85
    tehát familiárisan hiperpigmentált egyénekre, mely egyének csoportban járnak.

    Egyébként sztem a melegre jönnek elő, bár tény hogy az esőtől is félnek, mert félnek hogy kifakulnak.
  • Miskolc88
    #84
    Ja orkokra gondol ő is mint én.
    magyarul illegális cigiárusokra,szinesfémtolvajokra...stb.
  • j0nNyKa
    #83
    mostanság tényleg több az ork Szolnokon is, és ahogy kevesebb az eső -nem kell fürdeniük-, egyre többet vannak az utcán, és egyre pofátlanabbak :(
  • Sanyix
    #82
    orkokra gondolsz? Mostanában ez az elnevezésük.
  • DJKonya
    #81
    ja sajnos sok van még nappal is, én is majdnem minden nap járok miskolcra
  • Miskolc88
    #80
    ha én itt Misoklcon bemennék 11 óra körül este a vársoba akkor haza már valszeg nem térnék,éjszaka veszélyes hely a sok cickány miatt :S
  • Prince of Máté
    #79
    Azaz!
    Főleg ha dörög az ég mint a kurvaisten és minden kocsi berilyasztóddzik.
  • bens
    #78
    kedvencem a hajnali 3-6 között, csak ritkán vagyok akkor ébren :)
  • DJKonya
    #77
    hát ismerősökkel sokat járok
  • 89
    #76
    Te hallod...14 éves vagy és kamionozol???
  • DJKonya
    #75
    mi éjszakánként ha barátnőmel vagyok és felvagyunk ha jóidő van kifekszünk a kertbe a gyümölcsfák közés és nézzük a csillagokat, az olyan megnyugtató egy hosszú nap után és mindennél jobb érzés hogy életed szerelme fekszik melleted, elég sokat szoktunk beszélni a multrol, jó dolgokról és rosszakat is felidézünk hisz 10év alatt elég sok minden történt(14 évesek vagyunk 1 év 3 hónapja járunk úgy mint egy szerelmes pár azóta jóbarátok vagyunk ahogy az oviba meglláttuk egymást)az olyan romantikus, éjszaka szoktunk fürdeni is a medencébe, van olyan hogy az egész éjszakát kint töltjük a szabad ég alatt és hajnalba jövünk be aludni:D h a látok hullócsillagot mindig azt kivánom hogy vele legyek egész életembe
  • fery02
    #74
    A reggelt utálom, valahogy a beinduló zsongás, meg a látvány lehangol. Ellenben az éjszakával: Nyugalom, csönd van. Ilyenkor néha elindulok a városba, csak úgy mászkálni (közben tudom, hogy a közeli kocsmákban, diszkókban szórakoznak emberek, közük a haverok is, meg valamennyi helyen kezd beindulni az élet, én ilyenkor zárkózom el) és élvezem, hogy senki sem járkál az utakon, meg a lámpák, hangulat fények fénye által keltett látványát. Tetszik az egyedül lét, ez a magányos farkasos átmenetei életforma. Közben hallgatom a kedvenc zenéimet, amikbe bele tudok merülni, végig gondolva az eddigi életemet, és próbálni felejteni (az érettségi után új életet kezdtem), de ez a felejtés természetesen nem valósul meg. Sőt, még jobban elmerülnek a fájdalmak, de az éjszaka vigasztaló hatással van rám (ugyanígy imádok például nyári munkában délutáni műszakban dolgozni, mikor éjszaka 11-kor busszal kell hazamennem, az út pedig van vagy egy óra). Majd mikor meglátom, hogy kezd hajnalodni, hazacaplatok. :)
  • Miskolc88
    #73
    azt én is szeretem :P
    rohhatt jó!
  • DJKonya
    #72
    jah meg mikor vihar van, szépeket villámlik meg jónagyokat dörög:P egyszr elvert így minket a jég mikor én meg barátnőm vihartnéztünk:D
  • DJKonya
    #71
    mi barátnőmmel a naplementét szeretjük:) akkor néha olyan szép szokott lenni az égbolt meg ahogy eltűnik a nap a hegyek mögött:):) szoktunk így este csillagokat is nézni, én mondjuk szeretem az éjszakát, elég sokat járok kamionozni és éjszaka lehalább kisebb a forgalom, azt utálom mikor délután elindulsz ilyen 4-5 óra fele Miskolcrol-Pestre az egész autópályán telibesüt a nap:D éjszaka nincs ilyen még az ilyen reggel 9 és 11 közötti idősem rossz,
  • Miskolc88
    #70
    Ja azt énis szeretem :D
  • mama2
    #69
    Szintén:D.
  • moralosan
    #68
    Ez pedig neked kielégülést okoz.
  • Miskolc88
    #67
    oké.
  • Csuhai G
    #66
    Köszönjük az értékes hozzászólást. Banplz.
  • Miskolc88
    #65
    köszi hogy irtok.
    Amúgy én azon kaptam fel a vizet hogy többen is irták hogy szünet van jönnek a hülye topikok.
    Akkor gondolom hogy ezt nekem szánták,mivel ide irták.
    Most nevet nem mondok,de aki 35-40 évesen beszól hogy hülyegyerekek meg hülye topikok,az egy szüleivel élő 50kg-s 100%-os gépbuzi,továbbá egy görnyedt lófasz. xDD
  • Sanyix
    #64
    Éjszaka. Sötét van, nem bántja a szemem a nap, és csönd van.
  • Unreal1942
    #63
    Teljesen mind1 csak semmi kötelezőt ne kelljen csinálni mint pl. megélhetési munka :)
  • kopa1
    #62
    Nekem most épp a reggeli pirkadat ilyen tájban napfelkelte, madárcsicsergés... stb...
  • BiG G
    #61
    ezt most. béke van és nyugalom, elvagyok a gondolataimmal és már nyoma sincs a napközbeni bántó forróságnak.
  • wordsworth
    #60
    +rohadt nagy szél, világvége hangulat :)
  • ScarY MAN
    #59
    most.
  • Sadist
    #58
    Netkufirc. USB-s vibrit/fleshlightot rádugod a gépre, aztán mehet a multiplayer.
  • xido
    #57
    és éjfélkor a ház előtti nagy fán megszólal valami köcsög tücsök vagy mi,de olyan hangerővel,mintha egy AK-sorozatot lőne a CoD-ban:)
  • hunbasser
    #56
    szeretem az összeset,bár nyáron nem jó a reggel,mert mindig meleg van,és alig lehet aludni
  • xido
    #55
    csatlakozom..bár nem mindig szoktam alvással,de gép előtt is nagyon nyugis,mert mindenki alszik,aki zavarhatna közben:)
  • j0nNyKa
    #54
    szolnokon nincs szép óra, napszak. ez tény.
  • CheAteR88 #53
    a szürkület,naplemente
  • Pepsi Twist
    #52
    itt is folyamatosan gyorsulási verseny van :D amiben részt is veszek :D muhaha
  • antijuve
    #51
    ez esetben érthető ha nem túlzottan szereted:)
  • gyuri12
    #50
    Nálam fordítva van:
    -fekete bogarakkal vagyok körülvéve(Szolnokot minden nyáron ellepik,rohadjanak meg)
    -az utcán folyton motorosok/autók gyorsulási versenyeznek(főutca mellett lakom...)
    -valamire mindig felébredek,4-5-6- órát tudok aludni jó esetben.
  • zmeor
    #49
    osztom