24
T-mobile Web\'n\'Walk Stick
  • alcotb
    #24
    Hali!Normális hogy a wnw stick-em 2 óra alatt anyyira felemlegszik hogy éget???
  • Inferno
    #23
    Ezt az adatforgalom számlálót elkérném :P, privi jöhet.
    Mert én is T mobilos vagyok és szerintem az egyik leggyorsabb vagyis nálunk .(állítólag sms-be értesítenek ha el érted a felét az adat forgalomnak vagy ha túl lépted)
  • Lunatic83
    #22
    én is ezt mondtam, OMG..... de még a kocsimat se jöttek Pimp My Ride-ozni :P


    //gyk.: mindig evvel nyitnak az amcsik amikor a feka tesó meglepi őket h most átalakítják a kocsit...///
  • Fantos
    #21
    omg :O
  • Lunatic83
    #20
    én is néztem, csak úgy voltam vele, kit érdekel ha kicsit túllépem... hát ők nem értékelték a "kicsit" ... vagy mégis? de azt nagyon?! :P
    1 GB - 10.000 Ft, és sajnos nem egyről volt szó :P




    tudom, tudom....
  • lacika17645
    #19
    van egy adatforgalom számlálóm, azon nézem hol tartok, de kössz a többit
  • lacika17645
    #18
    :D
  • Lunatic83
    #17
    menj vissza és mond meg nekik h csinálják meg, vagy/inkább(!) cseréljék ki egy másik fajtára, szóval ne erre az usb-s stick-re, hanem a másik fajtára, arra a nagyobb fehér izére /sorry de a nevét nem tudom/
    avval nem lesz gondod, nekem is olyan van, kb. egy fél éve, és semmi hibája nem volt eddig... amúgy én is olyan usb-s kis izét akartam, de gyorsan lebeszéltek róla...

    a másik amire oda kell figyelni a T-cégnél, az a letöltési adatmennyiség, jobb ha nem léped túl...nem szív bajosok a számlázással (tapasztalatból tudom).... hacsak nem akarsz nyitni egy új topicot :P
  • lacika17645
    #16
    Sajna az a topic nem az én problémámról szól, az egy telefonos beállításról szól, de nekem egy Globe márkájú Web'n'walk stickem van...
  • Benny04
    #15
    szóval itt van-e
  • Benny04
    #14
    jajj basszus, most nézem, hogy rossz topikot linkeltem
  • lacika17645
    #13
    Az igazság mindig kemény és fáj... :)
  • Pepsi Twist
    #12
    én is a laptopra úgy csináltattam hogy megvettem ott volt a latytopp és megcsinálta rá... vitesd be az egészet és csinálja meg neked ha akkor sem megy akkor lófasz a seggébe és basszon vele valamit...

    bocs hogy vulgáris voltam :D
  • 5c0rp330n
    #11
    ilyen orbitális faszságot csak egy hozzá-szart-sem-értő, téged lerázniakaró seggfej mondhat. én még verném náluk az asztalt sztem, de igazából alapból soha az életbe nem mennék a trémobájlhoz, mert irritál az egész tré-banda: tipikus néphülyítő vérszívó mocskok alja-szolgáltatásokkal, vérlázító árakkal. az ilyen cégek miatt szar ez az ország.
  • lacika17645
    #10
    ja, és nem akarták kicserélni, mondták vigyem be a gépet és ők megnézik, de megjegyezte, hogy lehet, hogy a nem eredeti szoftverek a hibák forrásai, ami szerintem hatalmas nagy baromság..csak lehet nehezebb lenne belátni a hibát
  • lacika17645
    #9
    Az látod lehet...de sajna már t-mobilos vagyok, és ha van rá mód és lehetőség, akkor szeretnék valamilyen segítséget kérni, vagy ez által segíteni másnak a vásárlásnál, hogy tudja milyen problémák léphetnek fel
  • akyyy
    #8
    cseréltesd ki. egyébként legnagyobb hiba az volt hogy T-mobilhoz mentél.
  • lacika17645
    #7
    Megkérnék mindenkit, hogy értelmesebb hozzászólásokkal segítse problémámat. És a link ne rám mutasson megint...
    Köszönöm
  • Brolly
    #6
    loool :DDDDDDDDdddd
  • Énvagyokazapád
    #5
    te beteg vagy :|
  • mama2
    #4
    LOL.
  • Bulykin
    #3
  • Benny04
    #2
    van már ilyen topik
  • lacika17645
    #1
    Üdvözlet!
    A témát egy problémám megoldására nyitottam.
    A probléma kulcsa egy T-mobilos Web'n'walk stick!
    Gyorsasága és egyszerűsége nagyon jó, de a folyamatos kapcsolatommal sok a probléma.
    Gép bekapcsol, net elindít. Működik, jó esetben kb 10 percig, majd egyszer csak megfagy,teljesen leáll az adatforgalom. Ekkor gép reset. Ahogy a gép feláll, a net kapcsolódás nélkül, automatikusan fellép. Majd 2-3-4-5-10 perc é megint lefagy!
    És ez így menne a világ végéig, ha meg nem unnám.
    Anno volt rá szoftver frissítés, azt mondták, hogy ez megoldja, de sajna nem, azóta szenvedek,illetve idegeskedek.
    Egy megoldásom már van...Az 5 kg-os Samu kalapácsom...
    Segítségeteket előre is köszönöm