75
  • BobaFett
    #75
    Lehet éppen a simsons game-el játszott a cikk irásakor, amiben meg van BartMan begins :)
  • karajjj
    #74
    "Barman: Kezdődik"

    jórendben...
  • Smuge
    #73
    Ö már volt (?)Rébusz(?) ,és igen jól játszotta :)
  • Andrews2007
    #72
    http://www.themovieblog.com/2008/06/...-knight-review

    http://www.themovieblog.com/2008/06/...-knight-review

    Videón élő kritika.
  • Andrews2007
    #71
    Húha az ign movies on is , Kevin smith is ( Néma bob filmek rendezője) a Keresztapa 2. höz hasonlítja, Ledgert pedig mindenki méltatja Nicholson verőnek is kiáltja , posztumusz Oscart eddig kb 4-5 kritikus adna neki. szóval ott lesz ez a film.
  • smaszi
    #70
    "Jim Kerry kéne Jokernak :D az amúgy is beteg az az manus :D"

    Helyesen:
    Jim Carrey kellene Joker-nek , ő amúgy is beteg ember...
  • artschi
    #69
    lál
  • ricsimaster
    #68
    Jim Kerry kéne Jokernak :D az amúgy is beteg az az manus :D
  • Spectrum
    #67
    Miért nem értelmes? Tudtommal meghalt a színész.
  • arrakistor
    #66
    ez még nem hótt meg ?? pfff
  • Esrohnoil
    #65
    Szerintem meg delete cikk, és vmi értelmes ember írja meg újra!
  • VoneOut
    #64


  • cateran
    #63
    ööö egészen pontosan melyik része volt a Tim Burton féle filmnek ami a szuperhős feelinget hozta? ÉS nem azt hogy batman is ember?

    Többieknek:Aki szerint a "sajnálatos módon elhunyt Heath Ledger alakította Joker"nem a képregénybeli (filmbeli) Jokerre,mint karakter vonatkozik, (helytelenül) az blattyogjon vissza magyar nyelv és helyesírás órára az általános suliba!A mondat helyesen:elhunyt a Jokert alakító Heath Ledger vagy sajnálatos módon elhunyt Heath Ledger,aki Jokert alakította vagy 1000 más módon le lehetett volna irni,csak éppen igy pont rossz volt...
    Amúgy az egész szövegkörnyezet rossz, lásd:
    " nem is egy neves Batman-ellenség ugrik be a Sötét lovag címet viselő filmbe. Kivétel ez alól az azóta sajnálatos módon elhunyt Heath Ledger alakította Joker"
    A lényeg:Joker a kivétel, mint Batman-ellenség,mert nem lesz a filmben?(kivétel ez alól a.....alakította Joker) Vagy Heath Ledger nem lesz a filmben? (de hát ő van a filmben...ráadásul mint Joker...)
    Csak nekem zavaros?:S :D
  • CaptainRumi
    #62
    Sőt, Morrison azt is belebegtette, hogy mikor a gonosztevő kilétére fény derül, az utóbbi 70 év legnagyobb meglepetésében lesz része az olvasóknak.

    Lehet Alfred lesz a gonosztevő, neki amúgy is alaposan sikerült kiismerni Wayne-t :D :D
  • DonMaros
    #61
    Na bazzeg....nyelvtanból én is bukok
  • DonMaros
    #60
    Hát megint nem csalódtam Sz.V. minőségi cikkében. Én is jónak tartom a Jack Nicholson-féle jokert, de a trailer alapján Ledger tényleg jobbnak tűnik, bár ez a smink tényleg picit gagyi. Sugarman: akkor már ketten vagyunk akik a mozi helyett a PeCsában fognak tombolni a mozi helyett
  • Szefmester
    #59
    sztem Alfred lessz az a Fekete kesztyű..:P
  • Nethyrrea
    #58
    fene, megelőztél, pont azt akartam írni hogy biztos alfred fogja álmában agyonverni egy ezüsttálcával :D
  • Dying Soul
    #57
    előzmény, de nem tim burtonhöz. az új sorozatnak nincs köze ahhoz. ott batman szuperhős, itt pedig ember. azt kéne megérteni, hogy a realitás talaján teremti újra a batman univerzumot. azt meg nem kell részletezni talán, hogy egy esendőbb hős (tehát nem szuperhős) mennyivel izgalmasabb sztorit enged meg.
  • Dying Soul
    #56
    bale mester és cillian murphy vitte el az első részt toronymagasan. :) bale most is jó lesz.

    a nagy titok: alfréd a gonosz. :D
  • sugarman
    #55
    jha. Érdekes lesz egyszerre a PeCSában és a moziban lennem
  • Shodan
    #54
    Augusztus 7, menjenek a picsába
  • Quantumleap
    #53
    Dehát kezdeteket tárgyaló mániáról írtál, és a Star Warst példáztad. Fogalmazás gyenge közepes!
  • Atisz #52
    Ez a joker-smink elég gáz szerintem... :/
  • A1274815
    #51
    Előzmény? Mihez?
  • hdo
    #50
    Szövegértés egyes. A Batman Begins-el kezdtem indokolni hogy miért nem hat meg ez a film. Ami ténylegesen előzmény.
  • Quantumleap
    #49
    De ez nem előzményfilm, hanem újrakreálja az egész Batman-univerzumot.
  • hdo
    #48
    Engem már az előző is hidegen hagyott, valahogy nagyon nem szeretem ezt a kezdeteket tárgyaló mániát ami a Star Wars-al indult. Star Wars esetében iszonyat mód erőltetett volt, az új trilógia harmadik részének az utolsó negyed órájában alapoznak meg szinte mindent. A Star Trek ilyen irányú törekvésének siralmas bukás lett a vége. Sorolhatnám ... a Batman Begins számomra egy tök közömbös egyszernézős film volt, egyedül az tetszett benne az eseményektől teljesen függetlenül ahogy Bruce bütyköl. Ettől a filmtől se várok el sokat, de amiatt meg végképp nem, mert nem szeretem ha egy történetnek se füle se farka, ez lesz a sokadik Batman film, és végül egyiket se lehet nagyon a másik folytatásának titulálni - történet időben - mert sok az eltérés.
  • Adenoma
    #47
    hát igen, jó kis film lösz
  • fade2black
    #46
    Idén ez lesz a 2.film amit moziba megnézek.... ennél többet nem is mondanék... :)
  • A1274815
    #45
    Hát alakítását, ha tényleg olyan jó, mint ahogy mondják nem lehet majd pótolni. Hasonlóságra talán már igen, ahogy a befejezettlen utolsó szerepében: Johny Depp.
  • mindero
    #44
    Végre egy értelmes ember!

    Jókat röhögtem ezen a sok baromságon. Tök fölösleges a kakán is csomót keresni
  • Yutani
    #43
    Kivétel ez alól Joker alakítója, az azóta sajnálatos módon elhunyt Heath Ledger, akinek már eddigi filmjeiben (Brokeback Mountain, Grimm, Dogtown urai) is megbizonyosodhattunk színészi képességeiről, így feltételezhetjük, hogy végre nem csak egy jacknicholsoni bohóckarikatúra lesz a hírhedt gonosztevő.

    Ez így lenne helyes, ellenvetésnek nincs helye.
  • Andrews2007
    #42
    Hát én úgy tudom hog nem halt volna meg e filmben Joker lehet nem is fog, de hogy utána hogy fogják a 2 részre szerződtetett Ledgert pótolni új Jokerrel? :(
  • Csaba42
    #41
    Naná. Az első verzióban Joker halt meg, ami kit érdekel? Ráadásul várható, ha már ő a főboss. Sőt, már a régi Batmanben is meghalt, de tudtommal Jack Nicolson még nem. A másikban viszont maga a színész halt meg, ami azért nem mindegy. Ráadásul ha megnézed az eredeti szöveget, pont ez utóbbi illik oda, lévén, hogy arról írt a cikk írója, hogy milyen szepeket játszott. NEM Joker, hanem Ledger!!!! Fogyi-gyogyi.
  • hdo
    #40
    ROFLMAO ... igen, ez a verzió már tetszik! :D
  • sajoati
    #39
    egyébként meg, a szövegkörnyezetbe helyezve egyik sem helyes, mert a másodikból hiányzik egy vessző.
  • sajoati
    #38
    fogyik kedvéért:

    az eredeti verzió, ami értelmes

    "sajnálatos módon elhunyt Heath Ledger alakította Joker" = a sajnálatos módon elhunyt HL által alakított J. (ezt ugye akkor nem is kell tovább ragozni?

    a júzer1 általi verzió, ami nem értelmes:
    "sajnálatos módon elhunyt Joker-t alakító Heath Ledger" = a szerencsétlenül elhalt Jokert formázó szereplő
  • A1274815
    #37
    "Halálnál sokkal rosszabb ... hmm ..."

    Kiderűl, hogy elejétől a végéig ő volt a főgonosz és bezárják az elmegyógyintézetben, ahol Joker szobatársa lesz.
  • Hoz_Hun
    #36
    Hát ez lool. Totál igaza van. :DDD Magam is röhögök a hülyeségemen.
    Reméljük Joker jó lesz Heath Ledger szerepében. :))