24
  • Viltord
    #24
    Szépen kérlek nézzétek meg az oldalamat:
    www.sporeleny.extra.hu
    Itt sok érdekes infót találsz a Spore Lénylaborról és a teljes Spore-ról, plusz vannak egyéb extra dolgok is. Mindenképp nézz be, ne hagyd ki! :-) Vannak magyar tagok listán is, melyen te is rajta lehetsz. Az oldalt mindig igyekszem rendszeresen frissíteni, amikor és ahogy tudom. Néha versenyt is indítok (nemrég indítottam az 1. versenyt augusztus 23-a és október 30-a között), részletek az oldalamon. Kérlek nevezz be a versenyemre, ha Spore tag vagy (ha még nem vagy az, akkor is azzá válhatsz nyugodtan)! Van ott demo is, a Leírás(ok)ból lejjebb letölthető, azzal is készíthetsz lényt a versenyre. De előtte mindenképp olvasd el a Verseny(ek) menüpontban leírt dolgokat.
  • johngoku
    #23
    Töltsd le a legújabb directx-et! Fent van a szoftverletöltő oldalak többségén.
  • koloncos
    #22
    Tud nekem valaki segíteni ezt írja a spore indításakor!: d3dx9_27.dll nem található. Mit tegyek h tudjak lényt kreálni ?
  • polarka
    #21
    A trialt próbáltam telepíteni és ezt az error üzenetet dobta ki:
    ">SetupNew\setup.cpp (135)
    PAPP:
    PVENDOR:
    PGUID:
    $14.0.0.162
    @Windows XP Service Pack 2 (2600) Non IE/Netscape 61608.18"
  • narumon
    #20
    Ugyanez a gondom nekem is, hogy szerintem csak a máz lesz más. Mennyire lesznek ezek a lények intelligensek? Vagy abszolút én irányitom őket? Akkor nekem már ki is esett...
  • tothadam923
    #19
    Inkább a Világok harcára hasonlít :)
  • szvini
    #18
    Ez nem pajzán játék :D a lónak meg a szamárnak a kölyke is csak öszvér és az már szaporodni sem tud :D:D:D, már szerintem így is jó ötletek vannak benne, most az hogy tamagocsihoz hasonlít, azon vitatkoznék, akkor inkább már pokemonhoz hasonlítsd :D:D:D.
    Szerintem is kellemes kikapcsolódás lesz, majd amikor a másik bolygó népét, aki le van tőlünk maradva fejlődésben leigázni :D az full poén, Hitlert játszani :D:D: muhahaha, vagy istenkedni.
    http://uk.youtube.com/watch?v=WHaulHxmO4A

    http://uk.youtube.com/watch?v=t5gTrW_2_mw
  • szvini
    #17
    Én mint szimsz gyűlölő, szerintem népszerű lesz :D, jaj most úgy fikáznám, de visszafogom magamat.
  • tothadam923
    #16
    Ez még a Spore-nál is jobb: önmagát játszó játék
  • NEXUS6
    #15
    Hát én nagy scif-fi buzi vagyok, de engem ez a dolog abszolút nem fog meg, már az ötlet szintjén sem. Kb versenyeztesd a tamagocsijaidat szintű dolog, de ettől még persze lehet jó. De ha csak a Black&White-re gondolok, akkor kicsit fennatrtással kell kezelni szerintem.

    Az addig rendben, hogy eltérő lényeket lehet létrehozni, de vajon mennyire lehet eltérő az a rendszer amiben működnek, úgy értem létre tudnak-e hozni teljesen más kultúrát maguk körül. Mert ha nem akkor kb annyit ér, hogy milyen színes ruhát adunk rájuk, meg milyen bónuszokat egyes tulajdonságaikra, és a nagy stratégia ebben ki is merül.
  • GyaxyBoy
    #14
    Szerintem nagy ötlet! Ezt a játékot annyira érdemes a Simshez hasonlítani, hogy létrehozhatsz és nevelheted! Szerintem egy nagyon aranyos és poén játék lesz a komoly hétköznapokra. :)
    Nem tudom milyen lesz a végleges játék, de!
    Nekem nagy poén lenne, ha a szörnyemet mikor megcsinálom, akkor az kb. 80-90% és a növekedés következtében pár apróság nőne ki belőlle vagy a testartása lenne enyhén elváltozva az alaphoz képest amit megalkotunk véletlenszerű en akár azon fajok közt is eltérés lenne! :D
    Még egy ötlet, ami sztem benne lesz, hogy két fajjal lehessen szaporodási formációt végrehajtani és legyen így új lény a játékon belül így egy végtelen lényvilág alakulhat ki! :D Sztem már megoldható és remélem benne is lesz ilyen! :D
  • zorrobomber
    #13
    van egy olyan érzésem hogy nem lesz akkora siker mint a sims
  • globint
    #12
    Szuper ötlet, már most, amikor még nincsenek levédve ( ) leveszem az ötleteket, levédetem, aztán gyártani kezdem kis plüs ufok néven, és azt terjesztem, hogy ezerből nem találsz két egyformát, vedd meg mindet.
  • GVG
    #11
    és mikor jön az első 100 kiegészítő?
  • Csaba42
    #10
    A korongot???
  • gombabácsi
    #9
    Kíváncsi leszek milyen jogi problémák adódnak majd abból, hogy mindenki elkezd már létező, jogvédett lényekhez, karakterekhez nagyon hasonlókat gyártani és használni. :-D
  • Tinman #8
    Természetesen a lénylabor official van meg és a játék is úgy lesz meg.
    Nem ártana, ha egy ilyen kaliberű játéknál ez természetes lenne.
  • tomcsa4
    #7
    Szerintem tök korrekt képek!
  • Suffering
    #6
    szerintem se baj, majd ha végigviszem a játékot utána megbaszom
  • Csaba42
    #5
    És miért baj az, ha csaj a producer, nem szereted a nőket, vagy mi?
  • Thaddeus
    #4
    Assassins Creed Jade Raymond? Ott is látszott?
  • narumon
    #3
    Én attól félek inkább, hogy az ötlet jó de a megvalósítás nagyon kiddie lesz, vagy tulontúl "akciódús". Szerintem a Black & White-ban is lényegesen több volt mint ami végül lett belőle :(
  • dawinD
    #1
    kicsit látszik a játékon h egy csaj a producer...