686
Galgagyörk
  • HUmanEmber41st
    #686
    A névsorba -Olaszliszka, Miskolc, Galgagyörk, Enyig- mostantól feliratkozhat Nógrádmegyer is.
    A kitalált!!! és többször cáfolt Magyar Gárda kapcsolataiért a tegnap délutáni mise után majdnem meglincselték a papot... lásd k*.info...
  • modellmaker
    #685
    Kicsit ez is témához kapcsolódó:

    Célpont - január 9.
  • Zerénd
    #684
    A Jobbik a mezőfalvai lincselési kísérletről
  • Grenzjager
    #683
    Betelt a pohár
  • degenerator
    #682
    ezek tényleg azt hiszik, hogy nekik szar. nagyon durva
  • Danny1987
    #681
    1,Ha a Dávid csillag nem tetszik vagy az izraeli zászló akkor raszista vagyok.Pedig annak semmi köze a magyarokhoz.Ha pedig véletlenül van otthon egy árpádsávos zászlóm ami a magyarokhoz köthethő akkor is rasszista vagyok.Most akkor mo-on élünk vagy izreaelben el kéne már dönteni.
    2,Ki a faszt érdekelnek a cigók gondjai az az egy szerencséjük hogy a magyar kormány őket védi a magyarokat meg leszarja.
  • trident
    #680
    Nem lehet hogy fordítva?
    A magyar emberek fizikai épségüket is kockára téve védik meg a kiszolgáltatott roma lakosságot.
    Amíg a roma formális és informális "képviselők és számukra köztiszteletben lévő személyek" semmit sem tesznek (sőt ugye még témának, ténynek vagy problémának sem fogadják el).
  • degenerator
    #679
    cigányok vernek cigányokat, vagy mi?
  • trident
    #678
    "Riadóláncot szerveztünk, és ahol megjelennek az uzsorások, tíz percen belül ott van hatvan-hetven önkéntes ember. Visszaverjük a támadást. Másképp nem megy. Nem lehet odamenni, hogy jó napot kívánok, én vagyok a polgármester, mert ledöfnek, mint a kutyát. Hanem odamegyünk többen. Nincs más választás. Már a jelenléttől megijednek."
  • degenerator
    #677
    hoppá, mi van ott nagybetükkel
  • modellmaker
    #676
    Amúgy mikor fogják már megtanulni az emberek, hogy ha elütsz egy cigányt, nem szabad megállni, hanem hívni a rendőrséget és a mentőket, és mondani hogy cigányt gázoltál de fosol visszamenni, majd ha jönnek a rendőrök, velük visszamész.
  • modellmaker
    #675
    persze, azt kell vizsgálni, miért nem a cigányokat lőtte le a rákba.
  • degenerator
    #674
    vizsgálják a lövések szakszerűségét? (lol)

    a híren amúgy meg sem lepődöm.
  • Bandee1987
    #673
    NAHÁT
  • degenerator
    #672
    egyértelmű, nem?
  • Zerénd
    #671
    Még egy nahát Nem lepődnek meg, ha az "áldozat" és az elkövető is cigó lenne.
  • gotchaaa
    #670
    nahát
  • Zerénd
    #669
    Nekem azt tetszett jó pár hónapja ezelőtt, mikor kérdezték ezt kolompár orbáb vinetu szándokán rambót, hogy mit tesznek a roma munkanélküliség megszüntetése érdekében. Válasza az volt, aláírás gyűjtést szerveznek a Gárda beszüntetése érdekében. :D
  • degenerator
    #668
    napi humor
  • modellmaker
    #667
    o.O

    Nagypéntek nélkül nincs feltámadás.
  • degenerator
    #666
    hallottam róla, igazából egyet értek vele.

    a múlt hétvégén szombathelyen (nyugati határvidék, egyáltalán nem fertőzött megye) anyám kertjébe csak úgy besétált egy cigány, és rászólt anyámra, hogy szedjen neki almát. és nem akarta felfogni, hogy az téli alma, még nem jó.....(na meg alapból, a saját kertjébe járjon enni, ne a szüleimébe)
  • modellmaker
    #665
    Furcsán fogalmazok, sry, inni voltunk haverral.
  • modellmaker
    #664
    A Rákóczison olvastad mennyien gyűjtést szerveznek az öregnek? :)
  • modellmaker
    #663
    Ne térjünk le az útról azért amin eddig folyt egy normális társalgás, köszipuszi.
  • xaffi
    #662
    el:) énis aztat:)
  • Zerénd
    #661
    Elhiszed e, hogy leszarom öket?
  • xaffi
    #660
    onnan max a kisebbségitöbbség gyünne, pont segílyosztás lesz addigra, de nem gyünnének, mert a pínz megy a kocsmába...megőketottanbántjákis, és ezért majd tüntetnek ellent:P
  • Zerénd
    #659
    Berhidáról? Passz. Gárda kilőve. :(
  • xaffi
    #658
    csak NE október 4-én, légyszi:) akkor nem érek rája...Berhidáról kik gyünnek ?:)
  • Zerénd
    #657
    Így van! Szebb jövőt!
    Képzeld! Már a Romantikus Erőszak is eljönne vázsonyba! Hogy mik vannak mi? :DDD
  • xaffi
    #656
    jajj, de sajnálom őket:( hónaptól mégtöbb adót fogok fizetni, nehogy éhenhaljanak, és még a végé elárverezik a jó kis kocsijukat, pedig az kell a megélhetésükhöz, hogy tudjanak vele anyagér menni...
  • degenerator
    #655
  • xaffi
    #654
    tudod, akik nem hoznak nekünk szebb jövőt. hoppá, eztet nagybetűvel illett volna írnom:(
  • Zerénd
    #653
    Cigó és zsidrák az mi? Nem szeretem ezeket a szakszavakat.
  • Zerénd
    #652
    Én? Szórakozni? Hová gondolsz? :DDD
  • Solt
    #651
    Azt mondták magyarkodni nem lehet... kell helyette valami pótcselekvés! :))))))
  • xaffi
    #650
    na beleírok:) előbb a cigók, most meg a zsidrákok:) alakul:)
  • Solt
    #649
    Te most szórakozol velem? :))))

    Dávid (héberül דָּוִד) Izráel második királya volt kb. Kr.e. 1000 – Kr.e. 961[1]. Történetét az Ószövetségben találhatjuk meg, Sámuel próféta könyveiben. A Bibliában több zsoltárt tulajdonítanak neki.

    A zsidó vallás szerint a Messiás Dávid leszármazottja lesz...

    Ennyi a lényeg...
  • Zerénd
    #648
    Így sem.
  • Solt
    #647
    http://hu.wikipedia.org/wiki/D%C3%A1vid_kir%C3%A1ly