203
Nem az érdekel, hogy ki vagy, hanem, hogy hogyan találtál az oldalra :)
  • n3whous3
    #1
    Én magam ha jól emlékszem beírtam gugliba, hogy fórum és ide lyukadtam... És nem is bánom, favorit oldal :) (kezdőlap is :D)
  • Frosty01
    #2
    mmorpg-t kerestem -.- (aminek hg-je is vagyok már )
  • Atkamon
    #3
    Tesóm használta sokat régen ezt a fórumot... Láttam, hogy milyen jó és én is regisztráltam... azóta tesóm már nem is nagyon használja SG-t, de én még egyenlőre hű vagyok hozzá=D
  • Muki100
    #4
    Családon belül van nagy SGs, na meg ha googleban valamit magyarul kerestem ide jutottam de nem regeltem egy ideig mert általában csak a rosszabbik felét látam az SG-nek, végül rszántam magam ^^
  • bardocz
    #5
    Még régebben aszem mmorpg-t kerestem,amit azóta nem játszok,de sg-t látogatom a legtöbbet:)
  • Fabio Capello
    #6
    még anno a Championship Managerrel játszottam, és valamit nem értettem, ezért kerestem egy jó fórumot, első helyen dobta ki az sg CM/FM topikját. Azóta sok víz lefolyt a dunán, és mostmár én vagyok a topik hg-ja :)
  • bertino
    #7
    [már nem emlékszik] :(
  • ldavid
    #8
    engem is a gugli hozott ide :)
  • n3whous3
    #9
    Praise for the gugli, he made us to an addictive maniac
  • n3whous3
    #10
    [ja és kerestem, hogy létezik-e hasonló topik, de max bemutatkozó topikot találtam, abban meg más a téma.]
  • szurop
    #11
    Haverom mutatta az SG-t, és miután lett netem, elkezdtem a cikkeket olvasni, hónapokig bele sem néztem a fórumba, azóta meg már inkább csak fórum. Igaz régen sokkal jobb és több játékokról szóló cikk volt :S .
  • tigeroo
    #12
    fú már nemis tudom...gurugamer fórumon voltam aktív egy ideig, előtte a gamestar online-on voltam (5 legaktívabb tag között szerintem bennevoltam) csak nem tudtam regelni a GS fórumra és jöttem ide :D
    meg azelőtt demokat töltöttem innen (Gamestar lokálja lassabb volt...)
  • Gyocsika
    #13
    KB ugyanez, haver mutatta, aztán lett netem reggeltem, és azóta kedvenc oldal, nincs olyan h ne nézzek fel, mindig meg van nyitva nálam :)
  • tugyiti
    #14
    Egyetemi gépen valamelyik kocka beállitotta kezdőnek én meg böngésztem kicsit rajta ,azóta addict....
  • Vaxi
    #15
    én sem emlékszem már :(
    rég volt :)
  • immovable
    #16
    asszem gugli
  • Beast Machine
    #17
    Nintendo DS-ről kerestem infókat, megleltem itt a topikot, s ittragadtam :)
  • n3whous3
    #18
    Na ez velem is így volt, talán 1-2 topikot olvastam, meg híreket és tavaly szeptember óta vagyok aktív fórumos
  • milk41
    #19
    régebben innen szedtem le a ETCW-t:D

    de aktiv igazán ebben az évben lettem csak
  • Csesza
    #20
    keresztfaterom mutatta meg ezt a fórumot, mert unta, hogy ha kell valami valamilyen játékhoz akkor állandóan őt hívtam fel :P

    mondjuk mostmár szinte csak a Sport részlegen vagyok 2 hg joggal :P
  • Atti12
    #21
    Huh jó régen volt, de ha jól emléxek cikkeket olvasgattam, aztán rájöttem hogy jéé van egy forum is :D Azóta itt vagyok :)
  • Drephis
    #22
    volt osztálytárs ajánlotta
  • ba32107
    #23
    én még anno hardware-es problémákra kértem itt választ aztán ittragadtam
  • szucsy89
    #24
    haver + gugli

    de már nemtom pontosan hogy hogy mi merre, arra emlékszem hogy először még csak olvagattam,uána regeltem, asszem először 1 vagy 2 topic volt +fav:D de nem írtam:D aztán meg adiiiiiiiiiiiiict
  • czky
    #25
    Google-ben kerestem valamit...
  • REALista
    #26
    Beírtam a keresőbe hogy Real Madrid és kidobta a kereső a Real topic-ot...
  • w77d
    #27
    először azért regeltem, hogy segítséget kérjek pár játékban. Aztán itt ragadtam mert magasan a legjobb magyar fórum XD
  • BaliBoy
    #28
    Nem nagyon emlékszem. Az oldalt sztem úgy 2000 táján találtam - akkor még supergamez.hu néven futott. Valszeg valami játékot, vagy játék leírásokat kereshettem. Érdekes lenne egyébként megkeresni a legelső postot. (tuti vmi segély kérés volt :D)
  • szucsy89
    #29
    de tényleg általában a gugli elsők között az sg-t dobja ki:D
  • Aquir
    #30
    tesóm nézegette néha a humoros aranyos képek topicot, én is, aztán egyszercsak belevetettem magam a fórumba
  • szucsy89
    #31
    hú már asszem beírta valaki valahol, tényleg valami autós játékhoz volt segélykérés vagy mi:D
  • passatgt
    #32
    én idejöttem meg minden
  • zvaragabor
    #33
    Régen valamilyen játék demót kerestem, és az sg letöltő részlegéhez kerültem talán gugli segítségével. Regeltem, mert csak úgy tudtam letölteni a játékot. Aztán később a fórum részhez hogyan kerültem, azt nem tudom. Szerintem az NFSU2 mánia miatt kerestem fórumokat.
  • BaliBoy
    #34
    Mármint az enyém?
  • blackgamer
    #35
    akkoriban nem volt más, csak supergamez és internetto, utóbbira csak nyugdíjasok jártak, szal nem volt kérdés
  • Pluskast
    #36
    Hm annak idején mikor megjelent a Medal of Honor Allied Assault beléptem az egyik magyar klánba és ott hívták fel a figyelmemet, hogy itt nyílt egy Mohha-s topik. Ha jól emlékszem azóta az a gumiszobába került a sok flém miatt
  • kulabácsi
    #37
    volt már ilyen topik, sztem zárták is
  • Benny04
    #38
    már én is gondolkodtam ilyen topikon...de már megelőztél... :D
    nos én úgy kerültem ide, hogy egy torrnetoldalon feltöltöttek egy olyan pakkot, amiben userballok voltak, én meg azt se tudtam, mik azok, rákerestem a gugliban, és egy sg-s fórumot kikeresett, aztát láttam, hogy milyen szupi ez az oldal, regiztem is egyből, és immár kezdőlap is.. :DD
  • reader
    #39
    "volt már ilyen topik, sztem zárták is"


    Miért kellett zárni? Mi ezzel a baj?
  • Vlala #40
    Hű, de rég volt. Keresőn keresztül, az tuti, de hogy milyen témában...

    A lényeg, hogy unatkoztam a munkahelyemen, és elkezdtem mindenféle hülyeséget keresni, és miután 10 találatból 4-5 SG-s link volt, elkezdett érdekelni a dolog.