277
  • greekboy
    #277
    TOMCSA-NAK AKART MENNI!
  • greekboy
    #276
    Akkor is csak egy hülye primitív kommunista F A S Z vagy, mint az elvtárs haverjaid, rohadj meg és szégyeld megad, hogy ezekre a tetves mszps-s gecikre szavaztál.
  • Sanyix
    #275
    Hát ez a nemszavazás hülyeség. Én is szavaznék más pártra, a zsidó média által "szélsőjobboldali", "náci"-nak nevezett pártra, de semmit sem érek vele, mert túl gyenge. Viszont az elsődleges, hogy a hazug vörös tetveket el kell távolítani, ezért a másikra kell szavazni.
  • A1274815
    #274
    Őszintén szólva nem leptél meg.

    Mondjuk ha keverék az amit szeretnél, amiben hiszel és nem találod és hiszel benne eléggé, csak azt tudom még egyszer is mondani, passzívitás helyett hozd létre, biztos találsz hasonló gondolkodásuakat. És ha tényleg olyan jól tartod magad ahoz, akkor majd meglátjuk a "jobb" oldali párt(ok) mennyíre fogják elszívni tölletek a szavazókat.
  • katarzis
    #273
    Ebböl gondolom látszik ,hogy miért vagyok "passziv" 4 évente.
  • katarzis
    #272
    Hmm,nos ha már ennyire érdekel végülis elárulhatom.Nem hiszek egy uniformizált mások által megteremtett elöre becsomagolt ideologiában,mondhatni több ideologiában látok olyan elemeket amit hasznósitani lehet.Ha definiállni akarnám akkor a Szálasi Ferenc által életre hívott Hungarista mozgalmat jelölném meg,persze annak egyes elemeivel nem értek egyet,de igy már be tudod határolni.
  • A1274815
    #271
    Volt egy indirekt kérdésem amire nem kaptam választ, csak terlést. A kérdésem mely válasz volt arra, hogy nem hiszel a demokráciában, így hangzott:
    "Miben hiszel akkor?"

    Erre ezt a választ kaptam: "idézet "A demokrácia a mennyiség diadala a minöség felett"-ez mindent elárul rola,nézz szét a történelemben a demokráciák meddig álltak fennt és mit hagytak maguk után."

    Szóval akkor újra miben hiszel?
  • katarzis
    #270
    A mozgás tér alatt nem a szavazást értettem,és a politizálást értettem.Sokkal inkább megemlékezések,gyülések,rendezvények etc.
  • katarzis
    #269
    Nem erre értettem az asszisztálást,és ha részletekbe belemegyünk ez a mostani népszavazás nem ért semmit.Alapjaiba semmi sem változott,a napidij.vizitdíj helyett bármikor be tudnak vezetni valami más adónemet,az alapvetö probléma a kórház privatizáciokrol nem született döntés.
  • katarzis
    #268
    Hidd el taktikai szempontok szerint is kedvezöbb ha a fidesz 2010-ig vár.Ök se hülyék,tudják ,hogy jelen helyzetben ök sem tudnának mit tenni,2010-ben pedig magabiztosan megkaphatják a hőn áhitott hatalmat.
  • A1274815
    #267
    Hát ahogy írtad eddig se nagyon éltél vele.
  • A1274815
    #266
    Azzal, hogy NEM-mel szavaznak egy elmebeteg törvényre, amit sajnos a többség a parlamentben elfogad, nem jelenti azt, hogy aszisztálnak nekik.
  • katarzis
    #265
    Pontosan énis igy látom.Legalábbis a hozzám hasonlóan gondolkódoknak még kisebb lesz a mozgás tere.
  • katarzis
    #264
    Végül nem értem,föként az ellenzékben eltöltött idö alatt bebizonyitották ,hogy asszisztálnak a kormány tevékenységéhez,nem csinálnak semmit,söt hátráltatják a kormány "buktatást".Még hányszor kell "bizonyitaniuk", hogy kiábárnuljatok végre belőlük....
  • A1274815
    #263
    Lehet hogy csak lassult, de az is azt mutatja, hogy volt miből kifizetni a lassulást, azaz nem vehettünk fel kölcsönöket.
  • tomcsa4
    #262
    Na meg hogy menyire tisztelik a választópolgárt. Síri kuss, választások előtt 1 évvel nagy pofa, fűt-fát és kész. Csak nehogy a "kisebbik" szar nagyobb legyen a végén. Nehéz a politika. Nekem legalábbis!
  • katarzis
    #261
    Inkább lassult a növekedés,de ha csökkent szivesen venném ha mutatnál egy pár statisztikát,forrást.
  • A1274815
    #260
    Pontosan ezt írtam.
  • A1274815
    #259
    Nehéz lenne ugyan abból, hiszen az adóság éppenséggel csökkent.
  • A1274815
    #258
    Nem érted! A 2010-zel van a baj, minnél előbb el kell küldeni ezt a nem "normális" embert onnan az MSZP-vel együtt. Az engem nem igazán zavar, ha szakértői kormány alakul, vagy az MDF a KDNP-vel alkott kormányt.
  • katarzis
    #257
    Természetesen,és szerinted 1998-2002 között miböl?(ha nem ugyanazon méretek szerint persze)
  • tomcsa4
    #256
    DE ha Fidesz nyer 2010-ben, akkor az otthon maradók őt támogatták, lehet így is nézni. Ez ilyen oda-vissza!
  • katarzis
    #255
    Fejtsd ki miért szar.kiváncsi vagyok.
  • A1274815
    #254
    Nem írsz hülyeséget. Azért is kell megfelelően visszajelezni a választások idején.
  • katarzis
    #253
    Az ,hogy nem megyek el szavazni 4 évente,(megjegyzem ellenben az általad népszavazási kezdeményezésekkel aminek értelmét láttam elmentem szavazni) még nem azt jelenti ,hogy nem csinálok semmit sem.Az a baj ,hogy végletekben gondolkodsz,aki nem szavaz az máris az mszp-t támogatja lehet persze igy magyarázni,de hidd el lesztek elegen,és már a háttere is megvan ,hogy 2010-ben megtörténjen a kormány "váltás".
  • Ferrer
    #252
    Eh :) Én azt írtam, hogy az a berendezkedés, aminek köze van diktatorikus eszközökhöz, az SZAR. Én csak úgy értettem, hogy jó lenne, ha a párt, amelyik éppen hatalmon van, azért törődne az emberrel is, mint olyannal, és nem csak úgy kezelné a népet, mint egy tömeget. A kormány gazdasági tervei néha olyanok, mint egy multicég üzleti tervei. Persze lehet csak hülyeséget írok, de vmiért úgy érzem, ez nem jó így... :O
  • A1274815
    #251
    Nem azt nem mert az életszínvonal az adóságoknövelése árán volt mesterségessen fent tartva.
  • A1274815
    #250
    Férreértés ne essék, nem veled vagy a személyeddel van bajom, csak a nézeteddel.
  • katarzis
    #249
    Különben e logika mentén a kádár rendszerben is jobb volt az élet színvonal,tehát akkor azt is be lehet szerinted állitani követendö példának,ök is letettek valamit az asztalra?
  • A1274815
    #248
    Mondjuk amit itt bemutattál azt nevezhetjük az egyik hungarikumnak, sajnos nem pozitív értelemben: nem jó, nem tetszik, de nem csinálok semmit, mert az alapokkal van bajom.
  • katarzis
    #247
    Az ,hogy x százalékkal jobb volt az élet színvonal azt aláirom.Az ,hogy volt egy pár jó kezdeményezés,ötlet oké,de nekem az alapokkal van bajom,és nem érem be egy pár odalökött morzsával.
  • A1274815
    #246
    Bocs ha nem szószerint értetted, a hangnem sajnos nem jön át az interneten.
  • A1274815
    #245
    Ilyen alapon a fasiszmus is tök f*sza. Hiszen azok is mennyít törödtek a gazdasággal, a munkásokkal, a sporttal, a technikával, az oktatással, tudom diktatura meg minden, de az ország szívét ezeknek a tetteknek kéne adniuk.
  • katarzis
    #244
    Már megbocsáss ,de az ,hogy leirtam a véleményem nem azért tettem ,hogy "megmondjam a frankót".Személyeskedéshez persze nem sok tehetség kell...
  • katarzis
    #243
    Igen és még mindig annak a levét isszuk...
  • A1274815
    #242
    A különbség az, hogy nem hiszem, hanem tudom, mivel éltem benne.
  • katarzis
    #241
    Ugye ezt te sem hiszed el?
  • Ferrer
    #240
    Ez az mester! Most végre lehoztad mindenkinek az igazságot, megmondtad a frankót!

    Jó dolog a demokrácia. De azt sem értem, miért rühellik olyan sokan a szocializmust. Alapjaiban rossz, mert diktatúra meg fejlődésképtelenség meg minden, persze, de nézzétek meg, mennyit törődtek az oktatással, sporttal, tehetséggondozással, hazai iparral akkor, aztán nézzétek meg, mennyit ma. Egy ország szívét ezeknek kéne adniuk.
  • A1274815
    #239
    A FIDESZ bizonyított 98-02-ig valamit. Letett az asztalra valamit. A jelenlegiek is bizonyítottak 02-08-ig elvitték az asztalt, amire le kell tenni a dolgokat.
  • A1274815
    #238
    Ha szerencsém van nagyon kis százalékban igen, lásd népszavazás eredménye, tudod sok kicsi sokra megy.

    A baj egyrésze igazából a hozzád hasonló passzívakkal van, illetve az, hogy több millióan vagytok.

    Volt a FIDESZ részeről nemzti célú javaslat, volt is belöle nép szavazás, csak hát a hozzád hasonlók miatt,..., segítettek a kormánynak. És akkoriban meg is köszönték neketek.