71
  • w77d
    #71
    én most néztem meg. Egész tűrhető lett, bár helyenként idegesítőek a párbeszédek. 7/10
  • csgj
    #70
    Végre én is megnéztem. Hát, szerintem ez egy nagyon jó film, és érdekes, egyedi. Elgondolkodtató, és én végig feszülten, kíváncsian és izgulva néztem a filmet. Shyamalan egyszerűen profi, de erre már a Jelek és a Falu megnézése után is rájöttem. A színészek nem játszák túl a szerepüket, de ezek a szerepek egytől egyig egyszerűek. Teljesen hétköznapi emberek menekülnek az ismeretlentől, és úgy is viselkednek, ahogy egy hétköznapi embernek viselkednie kell. De jók voltak, és ez a lényeg. Zooey Deschanel meg éppenséggel a kedvenc színésznőm, szóval már miatta is érdemes volt meglesni a filmet.

    9/10 ----> és azért nem 10/10, mert az emberek nem érdemlik meg, éljenek a növények xD :P
  • joeperry
    #69
    Az Esemény kritika
  • EK1TEP
    #68
    Hali!

    Én is megnéztem és sztem nem rossz film!Tetszett!Kicsit bele is merültem.Jórész volt amikor a szócsőn beszéltek a csaj és a csávó.
    Aranyos volt benne az Alma.
    Sztem meg lehet érteni a filmet és olyan elgondolkotdtató hogy végül is igaz lehet mert a sok erdőírtás meg ilyenek és a növények megelégelik.Bár sztem túl inteligensnek állítja be a film a növényeket!
    Jó volt egynek elmegy.Rosszabra számtottam!
  • Seth
    #67
    Hogy jön ehhez a filmhez a Cloverfield? :)
  • Tinman #66
    Felejtős film, egynek jó... szvsz jobb volt, mint a Falu, de nem jobb, mint a Jelek. Cloverfield társa pedig porba alázta.
  • TNormi
    #65
    Azon kevesek közé tartozom akiknek tetszett a film és hát tényleg elgondolkodtató h nincs már a földnek a növényeknek elege belőlünk azért mert folyamatosan irtjuk őket kivágjuk, lenyírjuk levágjuk vagy letépjük... érdekes NEKEM TETSZETT :)
  • zotja
    #64
    miért kezdődött olyan hirtelen a "támadás" és miért lett vége csak ugy?
    a végén meg megint csak hirtelen....
  • PLackó
    #63
    Nagyon nem tetszett a film.
    Az egész mozi inkább röhögött,minthogy félt volna :S
    És még valami: Csak engem bosszantottak a belógó mikrofonok??
  • Winz
    #62
    Tegnap megnéztem.....és már bánom miért nem vettem az árából 6 gombóc fagyit :(
    Emnájtsálámánnak a legxarab filmje,de télleg!
    Ekkora ótvart már régen láttam.
    Azittem lesz benne jó kis csavar,meg jól fogok félni....azt majdnem bealudtam.
    A rendező egyébként jáccik a filmben,ő az egyik bokor,vagy tuja,nem emléxem.
  • Herr Lehrer
    #61
    van valahol ehhez a filmhez felirat??? SEHOL nem találtam
  • stonesour
    #60
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem csak az öngyilkos ösztön indul be, hanem AMELLETT még más tünetek is keletkeznek.


    De ne vitatkozzunk. Valakinek tetszik, valakinek nem.
  • Blasta
    #59
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megállás és hátrafelé menés NEM EGYENLŐ mozgáskoordinációs zavarokkal. Azt meg totálisan nem vágom, hogy az önvédelmi ösztön megszűnése miért kreálna hátrafeléjárást, ahogy írod. Hatásvadász bullshit ez is, mint az egész film...
  • stonesour
    #58
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De volt magyarázat, mikor az elején kihívják a tanárokat, ott mondják, hogy első lépés: beszédi zavarok, második lépés: mozgáskoordinációs-zavarok, harmadik lépés: öngyilkosság.
    Azért álltak meg, meg kezdtek hátrafelé menni az emberek, mert az agyukban a méreg olyan folyamatokat kezdett elindítani, ami kiiktatta ezt, és az önvédelmi ösztönt.
  • Blasta
    #57
    Ja és még egy marhaság, amire nem volt magyarázat a filmben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megkattanás előtt miért kezdtek hátrafelé menni az emberek???? Agyatlan marhaság, tipikus hatásvadász klisé sztem, értelme nemsok
  • Blasta
    #56
    Nekem nem teccett, sztem kalap szar az egész, Shyamalan eddig legszarabb filmje, de az eddigieknél legalábbis mérföldekkel rosszabb.
  • stonesour
    #55
    Na megnéztem én is moziban. Végre. Annak ellenére, hogy el lett spoilerezve, NAGYON TETSZETT! SZERINTEM EZ EGY REMEK ALKOTÁS! Elgondolkodtató.

    Ne szóljatok le érte, ez egy nagyon nagyon jó film. Shyamalan stílusa nagyon tetszik. A vége is király.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Fűnyírós jelenet, meg az orszlános, az autószélvédőjénkirepülősös részek nagyon durvák


    9/10
  • Seth
    #54
    LOL, közben imdb-n megkerestem a filmet és kiderült hogy szerepelt a filmben Shyamalan, mégpedig ő volt Joey ,volt kb egy szava a telefonban
  • Seth
    #53
    nem, de ehhez a filmhez bőven elég volt a kamerás,elég jó minőségű
  • Hydroceph
    #52
    beszerezghető már jo minosegben?:)
  • Seth
    #51
    Most néztem meg, nekem tetszett, csak árulja el nekem vki hogy mi is volt a fordulat,mert szerintem most nem volt :)

    ja és Shyamalan szerepelt a filmben? Mert én nem láttam, ejnye, szakít a hagyományokkal? :)
  • chhaya #50
    az ilyen lezárás pont jó arra, hogy készíthessenek egy folytatást...
    amúgy szerintem nem rossz film, az alapötlet jó, de többet is ki lehetett volna hozni belőle. mindenesetre elgondolkodtató.
  • stonesour
    #49
    Hogy lehet bannert beállítani? a fórumnak?
  • Prof William
    #48
    A sztori jó volt csak a gyilkos vérmókusok és emberevő bohócok hiányoztak belőle... Pedig mondtam Saynak hogy rakja bele de a 6. érzék óta nem hallgat rám...
  • Dynamic
    #47
    Na ja, majd pont a legnagyobb csattanót fogják leírni az ismertetőkben.
  • Hydroceph
    #46
    Na leszedtem, angol felirat rulez. megyek kaja utan megnézem =)
  • SötétBarom
    #45
    Júeszéjbe lehet kapni kettes Puntot?
  • BiG G
    #44
    sajnos túl lett hype-olva, és nagyon nagy csalódás volt így részemről. főleg hogy az egészet függőben hagyták, nincs egy értelmes lezárása se a filmnek.
  • Hydroceph
    #43
    aham
  • Hydroceph
    #42
    v még egybol eleje?^^ marmint alapbol halott? v végén hal be? XD kiváncsi vok h megnézzem e =/
  • K0CKA
    #41
    hupsz!
    Am én se tom pontosan de ennyit sztem leírnak a filmleírásban is róla...
  • Hydroceph
    #40
    kössz h nem spoilerbe irtad hanem egybol ide h meghal xD
    akkor most nézzem meg mi? XD izgi lesz xD
  • K0CKA
    #39
    6. érzéket én nem naon láttam csak hébe hóba belenéztem...
    Bruce Willis meghal tán és szellem vagynemtom de érzi a szellemeket!
    Tuti jó lehet!
  • davidka003
    #38
    *látok XD még ezt is elírtam, látszik, hogy már fáradt vagyok.
  • davidka003
    #37
    "hatodik erzeket nem láttam. megnézzem? megéri?"

    Jó film. Megéri megnézni. "Halottakat látod"
  • Hydroceph
    #36
    nyomjak szinkronnal holnap meek is westend xD
    amugy jelek meg falu nekem is bejott.
    hatodik erzeket nem láttam. megnézzem? megéri?
    Jeleket most szedem le ujra vagy 5 éve láttam XD
  • stonesour
    #35
    Nekem tetszik az is. Sőt, a lány a vízben is! :D
  • csgj
    #34
    Nekem tetszett a Jelek és a Falu is. Bármilyen hihetetlen is az utóbbi :D Mindenki a Falut utálja :P
  • stonesour
    #33
    Hello, ez tök jó, csak nem tudom, hogy lehet a bannert bettenni. Valaki segítene?
  • edios
    #32
    Érdekel a film, mindenképp megnézem!

    Azon kevesek közé tartozok, akiknek jobban tetszenek az újabb filmjei MNS-nak, szal kötelező