71
  • Trisztin
    #31
    balatonpláza már vetíti... szerintem a hétfői vizsgám után benevezek rá...
  • csgj
    #30
    Én is megnézném a filmet, ha vetítené a kaposvári palace cinema :S
  • K0CKA
    #29
    Csináltam egy banner unalmamban...

  • K0CKA
    #28
    Én várom!Spoilerek kiméljenek!
    Mikor lesz a moziban?
  • Trisztin
    #27
    ilyet se láttam még ... ennyire nem érdekel titeket a film?? Mert azért a csavar tudatában megnézni már nem ugyanolyan... sőt az már nagyon semmilyen...
  • Orionk
    #26
    Jelentem, hogy elküldtem egy az egyben azt a szöveget, amit nekem küldött Stone sour , tehát az ő írása.

    ha nem kaptad volna meg, akkor jelezd, mert ez az első privim, amit sg-n küldtem.
  • Prof William
    #25
    Nekem is küldje el valaki mi a fordulat + a vége...
  • Orionk
    #24
    THX
  • stonesour
    #23
    Elküldtem
  • Orionk
    #22
    Valaki leírná légyszives, hogy mi a fordulat a filmben?

    Előre is köszi, lehet priviben küldjétek, hogy mások ne háborogjanak.

    Üdv.,
  • Pistike 007
    #21
    Imádom az ilyen filmeket!
    Devárom!
  • stonesour
    #20
    Kössz. :D
  • shad0w
    #19
    nézd, persze. most már sajnos nem tudod visszacsinálni, lehet így is tetszeni fog. én csak próbáltam figyelmeztetni azokat akik eddig megúszták spoiler nélkül, h ha meg akarják nézni akkor ne akarják tudni, mert jelentősen rontanak vele az élményen. jó mozizást :)
  • stonesour
    #18
    Oké, meg fogom nézni. Moziban.
  • shad0w
    #17
    nem volt rossz, erős közepes, néhol kicsit b filmes, és egyáltalán nincs olyan jó mint a jelek. :) így h nem tudtam előre semmit nekem bejött, de amúgy...
  • stonesour
    #16
    fordulatot*
  • stonesour
    #15
    Tetszett? Van olyan jó mint a Jelek? Milyennek találod ezt a ordulatot a végén?
  • shad0w
    #14
    igen, még azelőtt látni akartam, h én is belefutok mindenféle spoilerbe. de tőlem nem tudtok meg semmit :D
  • stonesour
    #13
    :(( te láttad már?
  • shad0w
    #12
    na akkor már nem is érdemes pénzt áldozni rá h megnézd, így már sajnos csak csalódhatsz a filmben, komolyan...

    mod: baze, ha előre tudni akarjátok már nem is lesz értelme megnézni a filmet :) kb nullára csökkentitek vele az élményt, de ti tudjátok, én szóltam :)
  • Orionk
    #11
    Engem is érdekelne, hogy mi a fordulat benne
  • stonesour
    #10
    Ja meg persze a filmzenék. James Newton Horward még rátesz egy hatalmas lapáttal a zenéivel
  • stonesour
    #9
    M. N. S. filmjeiben van valami, olyan különleges légkört teremt, hátborzongatóan zseniális filmeket csinált eddig (SZVSZ). a Jelek , meg a hatodik érzék a kedvencem.
  • stonesour
    #8
    Megírtam
  • Jrex
    #7
    És mi történik benne? (érted)XD /nekem privátba megírhatod/
  • Trisztin
    #6
    látszik,ahol nem kritikusok irnak kicsit mást irnak a rendezőről:
    "Az elmúlt évek néhány legnagyobb filmsikere, legváratlanabb forgatókönyvi csavarja és legmisztikusabb, legijesztőbb filmje M. Night Shyamalan nevéhez fűződik: az író-rendező ezúttal is hű marad szokásos műfajához és stílusához. A hatodik érzék, a Sebezhetetlen és a Jelek után újabb hátborzongató, meghökkentő fordulatokban gazdag filmet készített. "

    Sajnos nekem a Falut elspoilerezték,onnantól meg már nézhetetlen volt...
  • stonesour
    #5
    Ill. nem a végét, hanem a fordulatot
  • stonesour
    #4
    Sajnos már tudom a végét, véletlenül elolvastam, na mindegy.
  • Trisztin
    #3
    ezt a filmet én is várom...de még egyenlőre nem tudom mikorra ütemezem be...

    plz ne spoilerezzünk ... MN filmjeit az nullára rontja...
  • stonesour
    #2
    Hello mindenki, én még nem láttam, hamarosan megnézem, sajnálattal látom, hogy a kritikusok nagyon-nagyon lehúzzák.
  • stonesour
    #1
    Amire olyan rég számítottunk, bekövetkezik. A természet megelégeli mindazt a gyötrődést, amit az emberi civilizáció mért rá és visszavág. És hamar kiderül, hogy még mindig ő az erősebb. Egy biológiatanár (Mark Wahlberg) - szakmájának és néhány szerencsés véletlennek köszönhetően - előre megsejti, hogy katasztrófa közeledik. Családjával együtt menekülni kezd, pedig nincs hova. Ha életben akar maradni, új tervet kell kieszelnie.




    20th Century Fox.
    Rendező: M. Night Shyamalan.
    Szereplők: Mark Wahlberg, Zooey Deschanel, John Leguizamo, Spencer Breslin, Ashlyn Sanchez