126
The Office (TV sorozat)
  • Kepek
    #126
    Office - Amit nem tudsz a sorozatról - április 19. (21. Század Kiadó)

  • ReszegKoldus
    #125
    Nagyon jó volt az utolsó rész
  • azurrio
    #124
    Érdekes, én pont azt hallottam, hogy az amerikai a jobb, pörgősebb, viccesebb, bár személy szerint egy részt sem láttam az angolból.
  • Zs0lt1
    #123
    szia!
    rossz topik!
  • Gimre
    #122
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. Hogy lehet pl.: a maple-ben megirt függvényt meghivni az excelben irt függvényből. Mert ha pl. olyan függvényt szeretnék irni excelben amit az excellel nehéz lenne akkor azt megirnám maple-ban és csak megkéne hivni.

    Előre is köszönöm
    Üdv
    G_Imre
  • krapekap
    #121
    Előbb utóbb minden sorozat kifárad! Bocs, de nincs időm sokat visszaolvasni ez most az angol vagy aaz amerikai office topikja? Vagy mindkettő? Remélem az előbbié, az az eredeti office, meg az a humorors, mondjuk érdemes 1-1 részt összehasonlításképp nézni mind2ből, rávilágít az angol humor és az amerikai béna poénkodás közti szakadéknyi különbségre :)
  • Sephi
    #120
    Ez hatodik evan kicsit gyengebb volt mint a tobbi. De meg mindig szeretem oket :)
  • LSoul
    #119
    Nagyon jó ez a sorozat, én imádom. Még ugyan friss oldal de jó kis videók vannak rajta:officefan
  • C7
    #118
    Szerintem egész jó a sorozat, bár az ötödik évadban lappangott néha. A hatodikat személy szerint még nem láttam, de ha jól hallottam, már leszerződtek a hetedikre.
  • Pierre75
    #117
    Igazad van, ez a 6x13 valóban mélyrepülés volt. Sajna ez a sorozat is kezd kifáradni. Pedig kár lenne érte.
  • sadvagabond
    #116
    Én is, de nagyon úgy néz ki, ha ezt folytatják, a nézők is elpártolnak. Persze ezt úgy mondom, hogy nem ismerem a mostani zézettségi adatokat.
  • Zs0lt1
    #115
    nagyon sajnálnám ha vége lenne a sorinak.
  • sadvagabond
    #114
    Szerintem a sorozat végét jelenti, ez akkor jön elő, amikor semmi ötlet. Csak az időt akarják húzni avalamivel. Amúgy is érezhető már egy gyengülés a sorin, de ez betette az ajtót.
  • Zs0lt1
    #113
    hát nemtom sztem jó volt :-)
  • sadvagabond
    #112
    Ilyen szar filler-epizód,minek?
    Ennyire nincs ötletük?
  • Kit--Kat
    #111
    Így már értem.
  • davidragon
    #110
    hehe tényleg jól parodizálták
    köszi a linket
  • Morpheus
    #109
    JK Wedding
  • davidragon
    #108
    tudsz linket adni?
  • Morpheus
    #107
    Csak annyi, hogy egy esküvön csinálak egy ilyen zenés bevonulót, és azt felrakták a youtube-ra. Nagyon népszerű lett, és ezt másolták le a sorozatba, szerintem nagyon jól.:) Esküszöm vártam valami hasonlót.:)
  • Morpheus
    #106
    Ott én is.:)
  • Kit--Kat
    #105
    De ez mi, valami új szokás Amerikában, vagy mi ez?? Ezt nem értettem.
  • Zs0lt1
    #104
    Dwight amikor fejen rúgta a csajt sírva röhögtem :D
  • Morpheus
    #103
    Hát srácok most néztem a 4.részt a 6.évadvból, a végén azt hittem behalok a röhögéstől...

    Biztos mindenki látta ezt. Na amit erre lerendeztek Michael-ék, az nem semmi volt.:)))
  • davidragon
    #102
    ty
  • edios
    #101
    hosszupuska
  • davidragon
    #100
    Aki nézi a 6. évad részeit, honnan tölt hozzá feliratot?
    feliratok.hu-n kb 1 hetet kell várni a fordításra.
  • Kit--Kat
    #99
    Én már nagyon régóta nagy rajongója vagyok a sorozatnak:)
    Még 2006 őszén kezdtem el nézni, tök véletlenül egy You Tube-ra felkerült 2006 őszi kezdésére buzdító promó keltette fel a figyelmem, és kinyomoztam mi ez az érdekes valami, majd elkezdtem töltögetni.
    Azóta is az egyik kedvenc:)
  • Sephi
    #98
    Most kazdtem el a legujabbat. Nagyon szeretem oket :D
  • davidragon
    #97
    thx ;)
  • edios
    #96
    Ennyi volt, lesz.
  • davidragon
    #95
    Nem tudjátok az 5. évad ennyi volt? Mert a piknik szerintem nem hozott olyan nagy fordulatokat mint amiket évad végeken megszoktam.
    Egyébként lesz 6. ugye?
  • C7
    #94
    Megtaláltam.
  • C7
    #93
    A negyedik évadban a saját reklámban mi volt az a zene, ami ment? Hallottam már valahol... Egyébként nagyon jó a sorozat.
  • davidragon
    #92
    értem, köszi a választ.
  • edios
    #91
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Marad, bár 5. évadban már nagyon ritkán szerepelt. Pontos megjelenései: Link
  • davidragon
    #90
    Épp most fejeztem be a 3. évadot, fantasztikus volt minden rész.

    Aki látta a 4. évadot nyugtasson meg hogy Jan marad a sorozatban, mert 3. évad utolsó része alapján kicsit bizonytalan. Annyira összeillenek Michael-lel!
  • ngcsnet
    #89
    s05e25, pár órája dobtak össze felirat sync-et hozzá, le is fordítottam hamar.
  • m0tTh0w
    #88
    Azt kell mondjam, jót tett ez a kis vérfrissítés a sorozatnak, amit az elmúlt 3 részben vezettek be az írók. Remélem ez az alaphelyzet átnyúlik majd a következő évadba is.
  • ngcsnet
    #87
    29-re tervezik én úgy tudom