216
James Bond 007: Quantum of Solace
  • timi27
    #216
    SZIASZTOK TUDNÁTOK NEKEM SEGITENI?ELAKADTAM EBBEN A 007... JAMES BOND BAN
  • sztipán45
    #215
    Sziasztok srácok. Valaki segítsen nekem legyen olyan szíves. Feltelepítettem a játékot, crakkeltem is. Utána xlive.dll-t kért, azt letöltöttem, és kicsomagoltam a játék mappájába. De ezután sem akar elindulni, mert azt írja ki, hogy JB_LiveEngine_s.exe-Alkalmazáshiba, Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő(0xc0150002). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra. Letöröltem, újratelepítettem, és ismételten csak ezt írja ki. Köszönöm előre is a segítséget.
  • icses
    #214
    na segített v.ki hogy hogy vered meg a templomba a csokát?
  • Qwerty4
    #213
    Elég elszomorító ez a játék, hangulata sajnos egy nagy nullával egyenlő (kb. 3 pálya után).A játékmenet meg az átlagszintet sem éri el.
    Semmi kiemelkedő nincs benne...
  • bgabor
    #212
    Végigjátszottam én is. Erősen B kategóriás a cucc...
  • Mayorpapa
    #211
    sziasztok! én is úgy jártam, mint Törő, miután feltettem a FUELt, nem indul el a játék. Természetesen leszedtem mindent, Windows Live-ot is, regisztrációs adatbázist is töröltem, újraraktam a játékot, de nem indul. Mi lehet a baj? Homokóra és semmi nekem is, mint gregtom6-nak...Neked sikerült elindítani?
  • gregtom6
    #210
    Üdv. Feltettem, patcheltem, crackeltem, és nem indul. Homokóra, és semmi. Az 1.1-hez van crack, vagy a game alapból nem indul?
  • #209
    melyik volt a seggfej amelyik beletete ebbe a játékba azt a kattintgatós szar fos küzdést!!!!!!!!!!!!
  • #208
    fentvolt nekem a gépen a windows live(nem a quantum of solace-al került fel hanem a FUEL-el), de letöröltem és ujra kellett tennem a játékot (QOS-t) és ott magától megoldódott... :/
    feladta a windows live-os ablakot és create a profilra kattintottam és csak beirtam egy nicknevet és kész volt..
    azelőtt nemtudom miért nem ment, de legalább kódot nem kér és tudok menteni
    ( lehet h másik verzijú volt a windows live (bár nem értek hozzá cask egy tipp vlt)) :)
  • Mayorpapa
    #207
    engem nagyon érdekelne, hogy hogy is sikerült megcsinálni!
  • #206
    megvan!:D
  • #205
    most hogyisvan ez a te windows live os fos?
    nekem asszem régebben nemis kelett hozzá...
    és kódot sem kért...
    akkor ezt most nem értem, mert reggelve vagyok a xbox live-on (GOW miatt)de itt kódot kér az meg nekem nincs...
    most mitévő legyek?
    (aki aztirja h vegyem meg annak inkább nem mondok semmit, mert csak engem bannolnának miatta) :P
  • peppino3
    #204
    valaki kipörgete 007 en ?
  • Rage47
    #203
    szerintem is:/ többet vártam...
    #186 amúgy az FC2 is sz*r...:)
  • huzvar
    #202
    sziasztok!kellene 1 kis segitség,egy kör alakú toronyban vok,üldözöm Mitchellt,körbe-körbe futkosom utána felülről meg lőnek.Mi a fenét kell itt csinálni??előre is köszi!
  • maori721
    #201
    Kérdés!Hogyan kell a templom toronyban verekedni az ellenfél ellenn?Milyen gombokat kell nyomkodni ,hogy megtudjam verni a pasit?Segitene valaki?Köszönöm szépen!
  • V43 1105
    #200
    TÉK:|
  • Djemba
    #199
    ciao
    nekem olyan gondom lenne, hogy játszottam vele 2 órát és kiléptem és nem mentette el a játékot:(
    hogyan kell elmenteni?????
    vagy kell regisztrálni arra a windowsos valamire amikor belépek????
  • Bence113Z
    #198
    Szerintem hatalmas játék, játszottam már egy két FPS-sel régebbi Dzsémsszel is(:)), Gears of Warral, stb, de nekem bejön. Mondjuk gyorsan végigjátszható, de frankó :)
  • Desiderata #197
    .tga kiterjesztésbe ment ide: \Documents\Activision\Quantum of Solace\screenshots
  • Desiderata #196
    screenhotokat melyik könyvtárba menti? nem találom
    jpeg vagy más formátum?
  • Desiderata #195
    de már a harmadát végignyomtam és nincs kedvem újrakezdeni
  • wedge31
    #194
    Csinálj profilt és akkor ment ,ahogy végigtolsz egy pályát automatikusan unlockolod.
  • Desiderata #193
    akkor valaki küldene pls egy végigjátszott mentést?
  • Desiderata #192
    de ahogy lent is írják nem ment, belépek újra és kezdhetem újra
    profilt kéne csinálni a neten vagy mi? ki hallott már ilyet
  • Seth
    #191
    ahogy haladsz a sztorival ? :)
  • Desiderata #190
    unlockolni a pályákat hogyan lehet? tudja valaki?
  • Shep
    #189
    Hát ha ez lenne a leggagyibb az idén egy szavunk sem lehetne, de ezek szerint te nem próbáltad a SAS:ST -t, na az tényleg gagyi.
  • balee4
    #188
    ízlések és pofonok, nekem nem jön be, gagyi összecspott szemét, amilyen a CoD 5
  • piamania
    #187
    Hát nekem is tetszene,ha megszűnne a szaggatás..köszi a választ.
  • strebacom
    #186
    Na azért nem igy van...nem egy FC2 de játszható...
  • strebacom
    #185
    Én szivesen elmagyaráznám neked, de most piamániám van...nézz utánna légyszi hogy mi az az FPS....amúgy a Vsync a játék videó beállítás menüjében van általában...
  • balee4
    #184
    elkezdtem a játékot, rendkívül gyenge lett, ez év egyik leggagyibb játéka ez, szinte szenvedés vele játszani, annyira nulla a hangulat...
  • piamania
    #183
    KÖszi.Amúgy azt hol találom?:)
    Valaki elmagyarázná mi ez az fps és,hogy én ezt hol tudom megnézni?köszi
  • strebacom
    #182
    Kapcsold ki a V-sync-et, amúgy a játék max 30fps-t tud...
  • piamania
    #181
    Az egész gép 1 hetes.Lehet,hogy a driverrel lesznek gondok,mert azt nem tette fel rendesen.Letöröltem,és utána nem engedte telepíteni.Milyen progival lehet teljesen törölni az előző drivert,hogy fel tudjam telepíteni az új drivert?köszi
  • JackSparrow88
    #180
    Frissíts drivert, az sztem megoldja. Vagy esetleg takarítsd ki a windows-t, pl. regcleaner v. egy töredezettség mentesítést lefuttatni azon a meghajtón ahol a játékok vannak...
  • piamania
    #179
    Hello!

    Miért akadozik a játék nekem? 2gb ram,2.51 ghz 2 magos proci, Radeon HD 3850 256 Mb videókártya.Mi lehet a gond?Ezzel futnia kéne simán.
  • GX25
    #178
    Sziasztok!

    Azt hol tudom beállítani hogy felismerje az Xbox360-as controlleremet? Mert optionsba hiába akarom beállítani nem fogadja el csak a billentyűzeten lévő gombokat.
  • dobaky
    #177
    Sziasztok én torrentről töltöttem le a crack eredetileg nem volt jó úgy hogy szereztem másikat. A lényeg feltelepítettem bejön a kép belemegyek hogy new game 1 pálya és kiválasztom a nehézségi szintet és utána mikor töltődne kilép.Nem tudjátok mibaja?
    A laptopra is feltettem crackeltem és mikor futatni akarom akkor ezt írja ki: Failed to start Windows Live. Megutána valami Net..-ot.
    HA tudja valaki a megoldást bármelyikhez előre is köszi