118
Legjobb befektetés
  • hamotar
    #38
    Én inkább tengerész szeszes italba fektetem. Megiszok belőle 3 év alatt mindan nap 1 üveggel és csinálok 1 ilyen előtte utána képet..
  • patkomar
    #37
    Hát azért van haszon a kocsmán,csak okosan kell csinálni,nem olyan rossz üzlet az...Én szívesen csinálnám,persze ez sokkalta kényelmesebb és és ha nem megy csődbe a cég akkor még biztosabb is a hozam:)
  • katakpult
    #36
    Persze biztosabb, és egy kocsma költségesebb is, nomeg vállakozói és egyebek. Mindenképpen érdemes, több dolgot is megnézni.
  • kispancs
    #35
    Aki mer az nyer,de mondjuk tényleg biztosabb ha berakod a pénzed egy ilyen helyre mégha kisebb is rajta a haszon mint egy kocsmán!
  • katakpult
    #34
    Igen, csak egy gond van, ha van egy kocsmád pubod egyéb ahol alkoholt árúlsz, és bejön egy ellenőrzés vígan megbüntettnek, ami nem nagy "űgy" de ha többször elkapnak, annak már lesznek következményei. Ha meg csak sufni tuning árulod, azért megbírságolhatnak. Nehéz ez.
  • analfa
    #33
    Alkoholba, igen. Tovább is gondoltam. Úgy, ahogy a kocsmákban meg a szórakozóhelyeken szokták: vizezni kell, majd eladni, és úgy egy idő után elég szép kis nyereség üti a markodat. Mondjuk ez a Pioneer szimpatikus, csak én eleve nem rajongok ezekért a szerződéses dolgokért...
  • katakpult
    #32
    Áhh kicsit átalakítom, és eladom szélvédő mosóként, van itt tüdő :) Nomeg szerintem most a nágy biznic az ójeró vásárlásban, van. Persze csak nagy tételben.
  • manome
    #31
    Tesco gazdaságos vodkába fektesd azzal nagyon sok mindent elérhetsz,mondjuk üzensz itt és megnézzük hogy mi lesz veled a tesco-s méreg után 3 év múlva!
  • hamotar
    #30
    Felkerestem őket és tényleg egészen korrekt ajánlataik vannak..
  • katakpult
    #29
    Alkoholba? Mikor ott az a sok loccsantott pacsuli fillérekért :P Inkább használni kellene a jó kis magyar feltaláló képességeinket : )
  • manome
    #28
    Hát ezt a linket már elszórták a honlapon de tényleg ez a cég adja a legtöbbet most magyarországon,mindenképpen megér egy átgondolást.
  • csudess
    #27
    Én is találtam egy befektetőset sztem teljesen jó LINK
  • icepick16
    #26
    Én is remélem. 20 év mulva majd kiderül! Talán nem kellett volna ilyen hosszu időre vállalkoznom. jobb lett volna 3-5 évvel kezdeni inkább.
  • analfa
    #25
    Vagy fektess be alkoholba, hidd el, megéri:P Bár pénzed nem marad sok... :S
  • hamotar
    #24
    Hát ez merész lépés volt... Remélhetőleg bejön majd!
  • icepick16
    #23
    Én megkerestem őket a Brokernet előtt, ajánlottak valami Pioneer cuccost, de mégsem azt választottam. Lehet hogy rosszul döntöttem. Majd meglátjuk.
  • w77d
    #22
    Keresd fel az OVB Pénzügyi Tanácsadó céget, teljesen ingyenesen teljeskörű pénzügyi tanácsadást adnak..
  • zoolee
    #21
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hömm, lássukcsak, kis befektetéssel nagy zsé? Strici? Csak valami kérő kell az xx mennyiségű "alkalmazottnak", és folyik a lé.

    Viccet félretéve tele van a net ilyen-olyan hirdetésekkel, ami sztem kamu, de érdeklődj.Vagy, vegyél részvényeket.Az is nagyon jó.Bár báltozó.
  • icepick16
    #20
    a brokernettel már próbálkoztam, felvetettek velem egy csomó hitelt, de azt mondták hogy előbb utóbb jól kijövök belőle! remélem így lesz, mert nem akarom hogy majd a gyerekeim is az én baklövésemet fizessék
  • hamotar
    #19
    Köszi szépen ezt megnézem! :)
  • joebacsi
    #18
    megtaki :)
  • reader
    #17
    add egy d-vel helyesen
  • reader
    #16
    A privátbankár.hu jó elindulásnak. Ott például van olyan oldal, ahol néhány kérdés alapján add néhány tippet: http://www.privatbankar.hu/html/bef/1101.php
  • Ronny
    #15
    Ha van pénzed, akkor ezzel együtt lehetőségeid is, ha nincs, akkor csak a béka hátsóját suroló hozamokkal fogsz találkozni!
  • hamotar
    #14
    Egy cégen keresztül intéznéd vagy magánszemélyként?
  • hamotar
    #13
    Ahhoz egy kicsit tőbb tőkére lenne szükségem.. :)
  • ProGabe #12
    hát az hogy befektetés millió és egy lehetőséget takar.alapít saját céget (akár egyéni váll.),befektet más cégébe,tőzsdézik,kincstárjegy,takarékjegy,tehát értékpapírokra költi a pénzét,vagy ott vannak a befektetési alapok.és még lehetne sorolni

    olyan,mintha nyitnék egy topikot,hogy ajánljatok nekem járművet!biciklit,vonatot,tankot?mit?

    olyan meg nincs,hogy legjobb befektetés.vagy ha mégis van,azt nem árulják el,hanem meggazdagodnak rajta!
  • Bercy #11
    Ha van rá elég pénzed, fektesd be ingatlanba (részletre akár) amit ki tudsz adni albérletbe. Persze ez hosszú távú befektetés és kell hozzá egy biztos tőke is.

    Borkernet és hasonló cégek adnak befektetési tanácsokat ingyen.
  • magus
    #10
    hitel? megtaki? biztosítás? tudom ajánlani magamat, mint megbízható független vagyoni tanácsadó : D
  • makpadi
    #9
    meg nem konkrét kalkulációt kért... Hanem hogy segítsen neki valaki! pl,mondjon egy céget
  • hamotar
    #8
    Példaául lakáselőtalarékosságra gondoltam.
    Mindenképpen veled közlöm majd barátom h mennyi pénzem van.. :D
  • manoszey
    #7
    céget ajánl például... elég gyenge a képzelő erőd
  • Ronny
    #6
    milyen ötlettel? Nem tudjuk, hogy mennyi pénze van és, hogy egyáltalán mit akar! Befektetés? Könyörgöm, ez bármit jelenthet.
  • manoszey
    #5
    Nincs ezzel semmi baj ha valaki itt érdeklődik,lehet hogy lesz aki segiteni tud,1-1 ötlettel
  • hamotar
    #4
    Milyen cégek ezek?
  • Ronny
    #3
    már régen rossz ha pont itt és ilyen módon kérdezed meg!
  • makpadi
    #2
    Hali!
    Hát vannak ilyen cégek akik ezzel foglalkoznak és segítenek neked, elég jó lehetőségek léteznek már,de szerintem hamarosan úgyis meg fog találni valami szakember ezzel kapcsolatban!
  • hamotar
    #1
    Sziasztok!
    Lassan ideje lenne takarékoskodom a kis zsémmel és gondolnom a jövőmre, ezért nem ártana félre tenni a pénzemet néhány jó befektetésre.
    Esetleg van olyan aki járatos itt a témában? Hol lehet jó befektetéseket kötni, mellyek a legmegbízhatóbb cégek stb?
    Köszi!