92
  • Bandee1987
    #92
    Ahogy látom a mogyoródi nincs nyitva, szerintem várj egy pár napot, amíg megjavul az idő. Vagy menj el a káposztásmegyeri fedett aquaworldbe.
  • gyekenyheni
    #91
    hali!

    A mostani viharos időjárásban is nyitva vannak az aquaparkok? Nagyon unalmas már hogy nem lehet strandra menni...
  • sanyiute
    #90
    #86 HSZ-t ott minden benne van:D
  • jancso22
    #89
    Bocs legközelebb nemcsak a legfrissebb hozzászólást olvasom el:). Akkor úgy kérdezem, mennyibe kerül ez az AquaWorld két személyre?
  • jancso22
    #88
    Jócskán halott a téma, de tud valaki valamilyen aquaparkot, amely így télen is üzemel? Szívesen elmennék most így a mínuszokban egyet csúszdázni.
  • jancso22
    #87
    Aha a mogyoródi az tényleg jó, de mást is ki akarok próbálni:D Az árak úgy látom szokásosnak mondhatók viszont február 18.án féláron lehet bemenni:D Az azért nem rossz:D
  • Bandee1987
    #86
    Nem voltam ott, de állítólag nem rossz. (Bár a mogyoródi sztem a legjobb, de az csak nyári)

    itt az aquaworld honlapja, rajta a nyitvatartással, árakkal, stb.
  • jancso22
    #85
    Köszi! Voltár már ott? Milyen hely?
  • Bandee1987
    #84
    Jaja, lehet menni.
  • jancso22
    #83
    AquaWorld az ugye fedett? Lehet télen is menni? Régen volt már nyár hiányzik a strandolás:D
  • John Cena
    #82
    valamikor nyáron tuti elmegyek itt van a közelbe:)
  • Pluskast
    #81
    Nincs és nem is terveznek. Amúgy az ár szerintem is picit magas, dehát a főnökség döntése ez volt:)
  • GregSB
    #80
    Egy kis Dubaj Káposztásmegyeren
  • Bandee1987
    #79
    Sztem én még most valamikor télen-kora tavasszal egyszer meglátogatom, télen mégsincs sok helyen fedett aquapark :D
  • GregSB
    #78
    Ma voltam az újpesti (káposztásmegyer melleti) Aqua-World tesztnapján. A hely jövőhét pénteken nyit. Drágább a mogyoródi parknál, de nyitva van télen-nyáron, fedett az egész.

    Csúzdák szempontjából vegyesek az érzéseim. Van 1-2 ami sokkal jobb mint mogyoródon, viszont nagyon hiányzott a kígyó mintáshoz vagy a szőnyeges-meredek csúzdához hasonló.

    A legdurvábbak egyébként 4 és 5 emelet magasból indulnak, lifttel lehet felmenni hozzájuk :D

    Csúzdák mellett van még hullámmedence, úszómedence, egy élményfürdő, szörf-medence, jacuzzi és különálló szauna-részleg. Mindez egy fedett kupola alatt, összességében tehát többet nyújt mogyoródtól, de szerintem így is elég borsos a belépő...

    Itt van a honlapja, ahol találtok árakat meg képeket.

    Van még ezen kívül a térségben (környező országokra gondolok) ilyen téli aqua-park?
  • John Cena
    #77
    topic pihi jön az Ősz meg a Tél meg a Tavasz:D
  • Peetboy
    #76
    Én 20-án voltam Szlovéniában és Ausztriában egy kis kiruccanáson. Toplicen is keresztül mentünk, és láttuk messziről azt a strandot, egy darab fehér csúzdát lehetett látni ott. Ha ez lenne az a csúszdapark amit mondasz, akkor elég béna.
    De mi sima Topliceben voltunk Lendvától nem messze. Az is lehet ez nem az volt amit te mondasz.
  • John Cena
    #75
    na voltam a Hajduszoboszlói aqa parkban szeritnem csak "csapatostúl" érdemes oda menni 3-4napra egyedül nem leeht élvezni én voltam egyedül háát a gumi matracos fehér csúzda jött be csak de az is azért mert volt rajta 1 nagy lejtő:D na m1 összeségébe 10es skálán olyan 7 nek mondanám
  • Tinman #74
    Na gyerekek!

    Éppen most értünk haza Moravske Toplice-ből. Szlovéniában van, a magyar határtól kb. 40 km-re.

    Tudjátok milyen csodára leletem ott?!!!!

    SZABADESÉSES CSÚSZDA RAKÉTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kaszi46 linkelte a videot a 30-as hsz-ben! 1:1-ben ilyen! Csak nem te számolsz vissza, hanem egy robot hang... persze van 2 felügyelő, akik kezelik a nagyon komoly rendszert, bazi nagy kapcsolótábla, 4 monitor... óra, nyaklánc szigorúan tilos és hátad garantáltan lekarcolja egy pöttyet.

    Belépsz egy fülkébe... 3,2,1 és kimegy alólad a talaj, majd kb 3 mp múlva 30 méterrel lejjebb vagy. Természetesen van egy nagy loop is a közepén!
    Mivel baromi gyors ezért én nem mondanám annyira durvának, mint a Twistert, mely ha nem vigyázol össze-vissza ver... de azért pár kört megér, főleg, hogy szép magasról rántják ki alólad a talajt!

    A képeken és a honlapon !!!SEM!!! szerepel mert baromi új!
    Tessék elmenni... felnőtt jegy 2800 Ft körül jön ki HÉTVÉGÉN!
    És ami a lényeg, hogy LEHET ökörködni a többi csúszdán... a kutya nem szól vagy néz rád, mehetsz akárhogy.
    Rengeteg srác csúszott le úgy, hogy egyszerre 4-en, háton, hason, térden össze-vissza.
    Jó hely! Menjetek!

  • John Cena
    #73
    jeee:P
  • lippet
    #72
    kár, pedig mostanában nem strandfoci rajongó lettem:D még topikot is nyitottam neki=)
  • Bandee1987
    #71
    Tegnapelőtt voltam a mogyoródiban, nem emléxem, hogy lett volna (bár lehet pont arra volt, amerre nem jártam)
  • lippet
    #70
    A mogyoródiban nem tudjátok van strandfoci pálya?
  • Pluskast
    #69
    Igen pontosan 8 :)
  • John Cena
    #68
    jaja van melette egy elég nagy valami:) vagy 8 emelet biztos nem tudom mekkora de elég nagy
  • Pluskast
    #67
    Na igen nem 2 Ft-os vállalkozás:) Ráadásúl ugye nem csak aquwapark lesz hanem egy 5 csillagos szálloda is felépűl mellé.
  • John Cena
    #66
    oh:) köszi:P hát a képeket ahoyg el néztem nem szarral dobálóztok:P:D
  • Pluskast
    #65
    Nem csak annál a cégnél dolgozom aki többek között ezt az élményfürdőt csinálja :) Bár tény és való, hogy most ez a legnagyobb projektünk.
    Egyébként meg nem feltétlenül mivel ha megnézed a képeket az oldalon ez nem csak nyitott strand hanem a benti részen is rengeteg élmény medence lesz. Ergo ez télen is üzemelni fog és lehet látogatni. A csúszda pl fedett lesz így télen is üzemelni fog.
  • John Cena
    #64
    nyitunk?:D te csináltad?:P mondjuk ha augusztuis vége akkor igazán jövő nyáron lessz az igazi bevétel
  • Pluskast
    #63
    Jaja ha minden jól megy augusztus végére meg is nyitunk:)
  • John Cena
    #62
    ez igeeen!!!
  • Pluskast
    #61
    itt a link nézd meg

  • John Cena
    #60
    :D:D gondolom:P
  • Jrex
    #59
    A 2 középső képen igazából nem olyan sötét a víz:)
  • John Cena
    #58



  • John Cena
    #57
    Aquapark 2007. évi árai:

    Megnevezés Ár (Ft)
    AQUAPARK EXTRA Egész napos belépőjegy (nagycsúszdák)
    2.700,-

    AQUAPARK STANDARD Egész napos belépőjegy
    (minicsúszdák vagy kísérő)
    1.300,-

    AQUAPARK EXTRA Kétórás délutáni belépőjegy
    (nagycsúszdák) 16,00 órától
    1.900,-

    AQUAPARK STANDARD Kétórás délutáni belépőjegy
    (minicsúszdák vagy kísérő) 16,00 órától
    1.000,-
  • John Cena
    #56
    Hoppácska:P Hajduszoboszló
  • John Cena
    #55
    :) nekem is jó lenne:D ebbe az évbe lehet megyek majd a Hajduszoboszlóira :) tök jóó:D
  • lippet
    #54
    De jó lenne, most egy aquaparkban:P
  • John Cena
    #53
    akkor ötletem nincs:D:D